Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: MMPIнови [re: Peдoви Cтpaжниk Mopk]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 16:32



Здравейте на всички! Що се отнася за този тест и аз искам да споделя нещо.Отдава ми се прекрасна възможност да започна работа по специалността ми психолог ,но се изисква работа точно със този неоткриваем тест вече две седмици го издирвам без резолтата ,моля помогнете ми спешно е.



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: имaщ]  
Авториckaш (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 12:52



До "имащ"

Привет,извинявам се на автора на поста че се намесвам,но на мен наистина ми трябва този тест,защото ми предстои кандидатсване за работа в системата на МВР,просто за да видя какво представлява!
Предварително благодаря!

geriach@mail.bg



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: vi-vi]  
Автормиkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 18:40



Като,че ли станахме много желащите за теста ММПИ ,но за мен е от особено значение да го разгледам,така че г-н "Имащ",или който вече го е получил,МОЛЯ да ми го предоставите

Ще съм Ви изключително благодарен! erudita@abv.bg



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: миkaтa]  
Авторджи (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 15:32



има ли някой от психотестовете с отговори?





Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: миkaтa]  
Авторджи (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 15:52



намери ли психо-тестове и имат ли отговори? ще съм много благодарен ако можеш де ми изпратиш.



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: иckaш]  
Авторtz (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 16:36



Абе вие съвсем сте се побъркали.

А ако ви дадът освен този и друг тест?? Какво ще правите тогава - пълно противоречие! Пародия!!
Не се излагайте и не се стряскайте. теста и без това е правен за болни, не за здрави хора. Това е инструмент за психологическа експертиза. Той няма да ви реши живота.
А и този тест, както и други подобни струват пари. В чужбина MMPI е над 300 евро.



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: иckaш]  
Авторkaндидaт (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 17:38



Сигурно ти е известно,че преди психо теста има тест за изследвана на интелектуалните възможности:)Случайно да ти се намират примерни тестове,или материали за подготовка?Съмнявам се да съм ти конкурент,така че ще бъда благодарен,ако ме насочиш:)Извини ме,че не използвам учтивата форма за обръщение.....



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: kaндидaт]  
Авторeee (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 16:18



Аз искам да попитам някои неща за психо тестът за МВР - само въпроси за определяне на "личността" ли е? Отговори :ДА,НЕ, Понякога....?И колко въпроса са горе-долу?



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: Policaika]  
АвторДЖO (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 10:53



Може ли малко повече информация относно психо-теста (тестовете на МВР ). Какъв тип въпроси са? За колко време се решават? Изследват ли се и др. неща? Предварително благодаря.



Тема Re: МВР-Психо Тестнови [re: eee]  
Авторdg (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 21:33



Има психо тестове, има и тест за интелигентност. Той е стандартен и може да го намерите в интернет под различни форми.Според мен, за да се подготви човек трябва да се опита да реши колкото се може повече такива тестове. Да си опресни математиката и езиковата култура. Да се научи да решава колкото се може по бързо. Тестовете варират по сложност и по обем за различните неща за които са предназначени, ако ме разбирате правилно:)За психо теста според мен е въпрос на характер и психика.Ако си лабилен те късат, ако не си минаваш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.