Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема паническо разстройствонови  
Авторджyли (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 10:54



Някой попадал ли е на такъв купон - "паническо разстройство"? Как се чувствате , какво правите ? Май не съм единствената, но не знам какво да правя?



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 20:15



не знам дали имам паническо разстрйство, но все по често започвам да имам периоди в които не мога да дишам и от слабост не мога д а се движа, странното е , че няма конкретни ситуации, които предразполагат. получва се , когато съм под стрес и прекаля със "стресирането" това, което правя е да се втренчвам в нещо което се движи и да си повтарям наум описание-например момче с раница , момиче с къса пола. така мозъкът ми спира да цикли и се концентрира в настоящия момент. това е което съм открила по себе си. в никакъв случай не дишай дълбоко- аз така съм припадала.



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 13:44



Lechenieto e medikamentozno i psihoterapiq. Osobeno vtoroto!!! Potarsi si terapevt kojto se zanimava s tova zabolqvane.



Тема Re: паническо разстройствонови [re: panika]  
Авторджyли (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 11:20



Можеш ли да ми препоръчаш такъв психотерапевт. Мисля, че ми е крайно наложително и спешно. Моля те



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 16:47



Centar Analitika- 9897793. Dr. Petq Raeva ili dr. Maq Mladenova. Az sam mnogo dovolna ot vtorata.



Тема Re: паническо разстройствонови [re: panika]  
Авторджyли (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 11:54



Благодаря ти за отзивчивостта. Ако нямаш нищо против разкажи ми - ти колко време беше в това състояние , за колко време се оправи? Пи ли лекарства или само психотерапия



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Авторpanika (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 15:09



Ami vig sega, az oshte se lekuvam zashtoto mnogo neshta nauchih v krachka. Parvo se opravih, posle nanovo i taka. No sega rabotq s Maq ot edna godina, a tq e mnogo dobra i se nadqvam da se opravq napalno. No vsi4ko e strogo individualno /nasledstvenost, proqvlenie na zabolqvaneto, prodalgitelnost i t.n./- moge za nqkolko meseca, moge i 2-3 godini. Naj-dobre se sreshtni s nqkoj ot centara i razpitaj podrobno. Cenite im sashto sa razumni, koeto ne e bez znachenie.

Uspeh!!!



Тема Re: паническо разстройствонови [re: panika]  
Авторджyли (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 14:10



Ох, добре,че си ти. Вече си мислех, че полудявам, че само на мен се случва това, че съм адски слаба,за да не мога да се справя сама. Срамувам се да призная състоянието си. От най-малкото нещо се треса, започнах да се страхувам да излизам от къщи. Сега разбирам ,че има начин това да бъде минало



Тема Re: паническо разстройствонови [re: джyли]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано30.01.05 00:45



Въобще не си само ти!Преди една година за първи път разбрах какво е панически пристъп. Само който го е преживявал знае за какъв ужас става въпрос. Мислех си, че съм превъртяла. За около минута-две кръвното ми се вдигаше невъобразимо, чувах си сърцето в ушите и имах усещането, че мозъкът ми изтръпва!Направо се ецепеняваш, не можеш да мръднеш. От година взимам Сероксат и вече съм супер!Още след 10-на дни паниките престават, а до месец си стъпваш на краката. Пие се обаче в продължение на 2 години, за да има лечението пълен ефект (на мен ми обясниха, че така си набавяш серотонин в резерв:))Непременно иди на лекар, те най-вероятно ще ти изпишат или Сероксат или Прозак. Успех!



Тема Re: паническо разстройствонови [re: FrannyGlass]  
АвторДжyли (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 17:22



Благодаря и на теб за отговора. Може би действително без лекарства няма да мине. А ти само лекарствата ли вземаш или и някакъв вид психотерапия прилагаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.