Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: партньор за убиййствонови [re: caмoyбиeц]  
АвторCъвeтниk (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 00:45



Ами тогава внимавай с просторите, ненормалник!





Тема Re: партньор за убиййствонови [re: Cъвeтниk]  
Авторcaмoyбиeц (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 01:02



Не бой се!


Ще бъда много внимателен и дано не се изложа!



Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: cтpaннa птицa]  
Авторcaмoyбиeц (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 01:03



Ами като толкоз ни обича и държи на нас, да дойде да ни застреля - да не се мъчим!





Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: caмoyбиeц]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано08.03.07 09:46



Любовта изключва всяко насилие !





Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: cтpaннa птицa]  
Авторcaмoyбиeц (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 09:49



Жалко. Май не ми остава друго освен да скокна от 12ия етаж, както ме посъветва един доброжелател.





Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: caмoyбиeц]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано08.03.07 09:59



По-добре недей, моля те !



Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: caмoyбиeц]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 01:08



Ostavat ti i drugi ,no na teb taka ti e naj-lesno, zashtoto ne isaksh da se borish



Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: h]  
Авторcaмoyбиeц (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 05:07



Ти си мислиш, че е лесно. Лесно е на теб - да ме обвиняваш. Борих се дълги години - безуспешно. По-рано виждах смисъл, но вече ми омръзна да се боря напразно. Да гледам, как всичко се разрушава. За мен всичко свърши.



Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: caмoyбиeц]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано13.03.07 11:17




Радвам се, че си тук !



Тема Re: Има някой, който ви обича...нови [re: caмoyбиeц]  
Авторнxrrф (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 03:42



никой не те съди споко, имаш обаче такова чувство, защото го имаш у себе си, самоусъждаш се дълбоко в себе си, но не го осъзнаваш...човек ,който смята да се самоубие, просто го прави, а не пише по форуми ,и защо ли е партньора..не, ти търсиш някой да те разбере, да те подкрепи, да те усети..ужасно е, че се усещаш в безисходица, но вярвай ми на никого не му е лисно, и няма как инак да се развиваме, но си струва и да се живее..заради редица, прекрасни неща които ги има около нас, но трябва само да ги видим..близко, чак под носа ни..Бог е навсякъде, стига да можем да го видим..помисли си и над това, ти си хубав човек, разкажи ни за себе си, не за конкретните житейски битки ,защото е лично и може би няма да искаш да говориш, но разкажи ни някои неща за теб като човек, може би си просто в депрсия и си уморен и имаш нужда от почивка ? :)
мисля, че , донякъде помага, когато говорим за болката си Борих се дълги години - безуспешно. По-рано виждах смисъл, но вече ми омръзна да се боря напразно. Да гледам, как всичко се разрушава. За мен всичко свърши.
Не е. За теб тепърва започва. За каквото и да се бориш, имай търпение и знай, че неудачите могат само да те калят, да те изпитат, и не бива да позволяваш камъчетата да преобърнат колата. Вдигни се на крака и продължавай напред смело. Ще видиш, че като си упорит и не позволяваш несгодите да те сломят, ще се пребориш за това което ти се бориш в твоята борба , на твоя ти живот, а "борба" е тежка дума, приеми го като изпитание, като пътуване и му се наслаждавай, защото най-красивите неща, се постигат най-трудно и си заслужава ,времето и усилията.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.