Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПСИХОДРАМА ! ! !нови  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано09.02.05 12:04



Здрвейте!

Много се радвам да ви запозная с последните новости от сферата на психологията в България! Отново стартира курс по психодрама за личен опит - нулево ниво. Който е изпуснал сроковете за записване преди, сега има втори шанс! Курсът се провежда от двама водещи - София Фердинандова и Милена Ташкова, които са практикуващи клинични психолози и психодрама асистенти. Те работят под супервизията на Георги Антонов, който е председател на Института по Психодрама Индивидуална и Групова Терапия в България.
Курсът за личен опит е изключително полезен. Може да се посещава от всички, не е задължително да бъдете психолози.

За подробна информация относно тренингите, моля пишете на:

silvia_si@abv.bg

С поздрави: Силвия Димитрова - Lilith

How wide is the Heaven?

Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: _lilith_]  
Авторвaл (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 13:19



И все пак къде, кога и по колко време е курса?



Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: вaл]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано11.02.05 09:43



Привет!

Курсът се провежда в София. Продължава 200 часа, което е почти една година. Тренингите са веднъж месечно и обхващат един уийкенд. Провеждат се само в събота и неделя от 09.00 до 17.00ч. Насрочването на на датите се съгласува с всеки, така че да не се пропускат дни и да е удобно.
Ако има нещо друго, което искаш да ме попиташ - давай!

Чао засега и приятен и успешен ден!

How wide is the Heaven?


Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! ! [re: _lilith_]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано11.02.05 11:44



И, кач пара, викаш?

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: 747]  
Автор ¤ QTEK ¤™ (Заличител)
Публикувано12.02.05 04:21



ни ти тряба пич- ни психо само драма...

М
и
н
а
в
а
щ


Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: 747]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано14.02.05 11:35



Здравей!

Цената е 25лв. на тренинг, като сумата се плаща в края на уийкенда :)

How wide is the Heaven?


Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: _lilith_]  
Автор Niki-to (Гадина)
Публикувано11.09.05 11:08



Здравейте, интересувам се от няколко неща. Най-важното е дали може да се проведе обучение извън София във Велико Търново например и ако е възможно от колко души трябва да е групата?

Психолог, бакалавър, работещ в НПО


Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: Niki-to]  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 16:32



аз съм го изкарал това ниво и ТРЯБВА да споделя следното:1.не си мислете че ще бъдете обект на особено внимание от страна на водещите- Милена и София, те дори да умеят нещо водят групата толкова лежерно и неангажирано, че само ще си хвърлите парите на вятъра. Аз съм ходил и на друга такава група и трябва да ви кажа, че разликата е балкан. 2.цените растат с времето - това което предлагат се влошава с времето, както разбирам от познати, които още ходят, но за сметка на това цените растат. В групата се случват какви ли не процеси, които те въобще не се опитват да проследяват или контролират, а би трябвало. Не правят нищо за кохезията на групата. Всъщност повечето време само стоят с килната глава и пасивно слушат и наблюдават без да взимат участие. 3. спестяването на собствените усилия има и друга изява - подхождат предубедено - не се вслушват в това, което им казва човек, а тръгват от една предваритела представа за проблема и се опитват да набутат човека в нея, вместо да му помогнат. 4.първото ниво, ( което е нулево) е за личен опит - не се заблуждавайте, че с вашия личен материал ще се работи задълбочено - те не работят със същината на проблема, а със симптомите, от което ефекта е повече от нетраен. Ако искате да си купите скъп сертификат, запишете се, но не очаквайте повече от това.



Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: _lilith_]  
Авторoпитнaтa мишka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 14:37



Аз съм експерт.Тива лято в София мен ме "тестоваха" като "доброволец" без мое съгласие.Мен и ДЕЦАТА ми от ВАС-пишещите и "професионални" психолози и сподвижници на "будиските" методи-общо казано и то БЕЗПЛАТНО с големи морални и финансови загуби-лични.
Та по въпроса -руските специалисти-ряпа да гризкат.
п.п.цяла кохорта снабдена с автобобили,колела,кучета и "зеленчуци"...а народа от квартала не се "контролираше" и като мухи на мед.Продължавайте "приятели",успеха ви е много "хуманен" и достоен.



Тема Re: ПСИХОДРАМА ! ! !нови [re: _lilith_]  
Авторпcиxoдpaмaтypr (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 09:46



Ша ви замола да се попрекръстите на Себепродавачка, щото сигурно ще требе да си плАтим за психодрамата.

Бе ти, че си психо, психо си, ама къде е драмата.

Де гиди дряновица неокастрена ......






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.