Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 10.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема колкото по-студен, толкова повече го искам, защо?!нови  
Авторпътя нarope, koйтo вoди нaдoлy (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 13:44



Подлудява ме, когато е с другата го искам още повече, не ревнувам..може би защото ревността е за хора, които обичат..а аз го искам, но не го обичам, не би ми разрешил да го обикна, поне така мисля.Искам да го няма!



Тема Re: колкото по-студен, толкова повече го искам, защо?!нови [re: пътя нarope, koйтo в]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано29.01.05 16:44



М...?Интересно е, но аз нищо не разбрах...Или по-скоро разбрах нещо, но не съм сигурна дали съм права, така, че пътя нагоре, който води надолу, ще те помоля да ми разкажеш още по въпроса.
Мога да коментирам единствено заглавието, защото това е обичайна, честосрещана ситуация - колкото по-безразличен е един човек към теб ти толкова повече се стремиш да промениш това положение. Може би по този начин се доказваме пред себе си, че можем...или е заради нещо друго, но винаги е така. Аз много често попадам в такива ситуации...факт е, че след като накараш 'студения' да ти обърне внимание и той го направи даже повече от колкото си очаквал/а вече ти омръзва, освен ако няма нещо по-дълбоко. Но аз съм така - постигна ли нещо, вече ми е безинтересноНаблюдава се и при децата с техните играчки.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Не се притеснявай, че не си разбрала.нови [re: hater]  
Авторнe ce kocи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 14:33



Това не е написано така, че да го разбира всеки. Който е трябвало, разбрал го е. Аре, приятен ден и успех в живота.



Тема за успехите в животанови [re: нe ce kocи]  
Авторпътят, koйтo въpти в kpъr (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 18:45



Този "успех в живота", ей това някой да ми каже как се постига просто с едно пожелание, това са голи думи и обикновено служат за успокоени на онзи, който ги казва- в смисъл, че така ще му е по-спокойно, че се е отнесъл позитивно към адресанта на пожеланието.



Тема Re: за успехите в животанови [re: пътят, koйтo въpти в]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 18:55



Всички тук сте нерегнати шизофреници, парамнезици, невротици и най-вече - пациенти!
Не разбирам нищо.Единя пише нещо на мен,някъв съвършено нов субект, този,който съм попитала за нещо отговаря на новия на мнението му в отговор на моето.Абе мани.Кво се занимавам и аз.Кой иска да му се помогне да си излага проблема и гледната точка комплект с него!Ясно,точно и изчерпателно!Ааа, няма да се занимавам с подобни неясни глупости вече.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Живота е гаден, човек не може да знае всичко.нови [re: hater]  
Авторkaзax ти, нe ce kocи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 22:57



Ако не бяха пациентите, нямаше да има обслужващият персонал, може да стискаш палци, да не свършват. Може и за палците да се хванеш, ако ще ти достави радост. Това, че не разбираш нищо си е лично твой проблем. Пий едно топло мляко и си лягай! Приятни сънища, хатер /не се напрягай/!



Тема Re: Живота е гаден, човек не може да знае всичко.нови [re: kaзax ти, нe ce kocи]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 23:33



hater = хЕЙтър, как не научихте една дума?!


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: за успехите в животанови [re: hater]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 11:50



не ти ли стана ясно, че има хора,които разговарят тук за известни само на тях неща,явно друга форма на общуване ги затруднява.най-добре ги остави да си комуникират както знаят,някой друг наистина ще оцени желанието ти за помощ,потърси него.



Тема не си образувайте нерви, молянови [re: kaka_Pena]  
Авторropcka пътeчka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 09:44



Ама каква е тази нагласа към късане със зъби и ръмжане, май мнозина се изживяват като психолози, а за жалост нямат на себе си други аналози.Любовта освен възвишена и като на Беатриче, може да бъде крайно тъмна, повличаща и необяснима, сплитаща се повече с желанието за обсебване, отколкото с намерението за ненатоварваща, лежерна връзка.Преди да обикнеш някого, трябва да го поискаш ...и да не се уплашиш да го получиш, така мисля!Знам, че сега ще попадне лавина от негативност върху пътечката...но в крайна сметка свикнах вече с такива, които не им се коси тревата, със случайни пътници също.Написах това, защото .....не ми стискаше да му го кажа, а знаех, че ще го прочете тук!Хайде вдигайте камъните от земята и почвайте да ме замеряте...само се целете точно, защото зъбите ми са остри, макар и не колкото вашите.



Тема Re: не си образувайте нерви, молянови [re: ropcka пътeчka]  
Автордpyraтa пътeчka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 10:49



Мисля, че най-лесното нещо на света е да кажеш истината, трудно е да я премълчиш, а още по-трудно да излъжеш. Изказването на желания и чувства носи само добри неща, така мисля. Много добре, че си се решила.

Защо ли ми се струва, че аз съм солта...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.