Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Психоанализанови  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано29.01.05 18:02



Простете, че ви занимавам с нещо такова, след като то си има друг клуб, но, повярвайте, в другия клуб вече не се диша.
Та искам да разбера мнението ви за психоанализата, за Зигмунд Фройд. На скоро имаше една тема 'Фройд или Юнг". Не разбирам наистина как може да питате - Кой е по-добър - учителят или ученика?!
Но както и да е. Любими произведения на Фройд, на Юнг, и трябва да направя справка /на всички останали последователи на Фройд/, любима теория, несъответствия в психоанализата, както и положително или отрицателно влияние. Абе в общи линии - полезна ли е психоанализата или е просто поредната 'изгъзица' на един луд психотерапевт от еврейски произход?!


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Психоанализанови [re: hater]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано29.01.05 23:32



Де да знам полезна ли е? Не предпочиташ ли Ницше като философ-психолог? Някак по-пасва на националистически-ориентираните личности.
Иначе психоанализата е наука , която може да се използва както за благото на обществото, така и като начин за изкарване на пари..както всяко друго нещо..

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Психоанализанови [re: Пpивидeниe]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.05 01:15



националсоц. личностите си мислят че им пасва Ницше...
и това е тяхната най-голяма заблуда...




Тема Re: Психоанализанови [re: hater]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано30.01.05 10:48



о полезна е разбира се. Фройд е пич




Тема Re: Психоанализанови [re: Kpъr]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано30.01.05 12:37



може би Кръг...може би..И все пак кое нещо в този свят не се крепи на заблуди??

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Психоанализанови [re: Пpивидeниe]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано30.01.05 17:48



Ницше...хаха, спокойно де, прекалявате вече с това, наистина.



ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Психоанализанови [re: hater]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано30.01.05 18:33



Хай не се връзвай на гаргарата...ти започна с тия щуротии за Фройд..

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Психоанализанови [re: Пpивидeниe]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 00:09



Не си искал,за това не си вникнал в творчеството му.А от това,че не си разбрал теориите му следва и,че такова нещо като детска сексуалност няма,нали?Хахаха,е,няма повече да се занимавам.Тук явно никой не се интересува от наука.Всичко е само разговори и печени прасета.Безцелни заяждания,а когато дойде време да се поговори малко по същество се почват всякакви отклонения от темата и спекулативно-философски теории.Няма начин просто.Радвай се и куфей на който искаш,щом в измислиците на другите хора намираш себе си.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Психоанализанови [re: hater]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано31.01.05 01:24



Ой, душа-разбиваш ми сърцето..А то не е най-уязвимата ми страна. А от това , че не съм чел теориите му, значи че не мога да пиша тук м?Та кога казваш е дошло времето за сериозни разговори? Нещо не го усещам това лошо време..
Ооо и мерси, че мислиш за мен, и за моето щастие-покорно благодаря.
А и ти душа-стой на твърдата земя и раздавай диктатура...
хайл Мусолини

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Психоанализа [re: Пpивидeниe]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 02:15



Типичния бабаит.От това,което си показал като знания до сега си правя извода,че не трябва да си чак толкова наперен.
Нещо не го усещам това лошо време..
Времето в тази тема е такова.Не разбирам наистина какво правиш ТУК,след като не се интересуваш и не си чел?М?Ще ми отговориш ли на този въпрос?Аз лично гледам да се ограничавам от коментари за неща, които не разбирам,но ти явно не смяташ за нужно да изтласкваш този нагон.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.