Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 02.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Възбуждам се от розови букви.нови  
Авторyчyдeн чaтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 01:01



Влизам от няколко месеца в чата. Открих, че се възбуждам от никове, които пишат с розови букви, италик. Как обяснявате това?



Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: yчyдeн чaтъp]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 01:35



Оня ден един приятел ми вика "Бах мама му, пич, тоз свят се е побъркал" и аз му дръпвам набързо една лекция за позитивизъм и толерантност, демек че трябва да го разбира този свят, а не с лека ръка да слага етикет "Тоз и той луд".

Но!

Попадам на твоя проблем и останах втрещен от прочетеното. Не стига, че се възбуждаш от розови никове, но и същите трябва да бъдат италик. Е, няма какво да кажа всъщност, защото съм все така втрещено гледам написаното и само една досадна мисъл ми се върти в главата "Тоз и той луд". Ще ми е интересно обаче да прочета мнението на компетентните лица, особено за италик-а, защо е по-така например от болд-а. А?



Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: me]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано16.01.05 08:37



е какво пък толкова?! явно това предизвиква асоциации и се възбужда.

|| Obey obey, do as I say ||


Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: yчyдeн чaтъp]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано16.01.05 14:03



Men pyk strashno me privlichat myje s riza v cvqt pepel ot rozi!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: Mylenia]  
Автор ivx (Troglodyt)
Публикувано16.01.05 16:48



абе не знам да ти кажа много да носат такива ризи

|| Obey obey, do as I say ||


Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: yчyдeн чaтъp]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано16.01.05 17:59



Хаха, както повечето тук и аз ще се пошегувкам малко с теб, защото проблема ти не е сериозен и не ми вдъхва респекта, който ми е нужен, за да спазвам благоприличието.
Ама тая работа не е на хубаво - все едно да попиташ - "Защо сънувам бели котки, а не жълтеникави?" - Подсъзнание - иди го разбери
За розовото - обяснимо - розовия и червения цвят все пак са символите на секса...А не се възбуждаш от червени букви предполагам защото червеното далеч не е 'нежен' цвят...Както знаеш предпочитания цвят за бебе-момиченце е розовото. Така си си създал представа, че хората с розови букви, по специално момичетата, са крехки, нежни, деликатни...Абе муцки.
А за италика вече наистина ме хвърляш в оркестъра...макар, че има точно три възможности - нормален шрифт, блод и италик. Нормалния няма да го изключвам, само ще вмъкна, че доста си му се нагледал предполагам и вече е станал банален. Иначе блода е много дебел - нещо, което подсъзнателно не отговаря на представата, която си създал за нежното същество зад ника...
Абе ша се оправиш и ти.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!

Редактирано от hater на 16.01.05 18:01.



Тема Re: Възбуждам се от розови букви.нови [re: ivx]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано16.01.05 18:00



E tochno de-shtoto ne sa mnogo!No tozi cvqt,nezavisimo dali za myj ili jena,izdava chuvstvitelnost zatova strashno mnogo mi haresva!!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Направих експеримент:нови [re: hater]  
Авторyчyдeн чaтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 19:05



Помолих "нежното създание", което ми пише с розови букви, италик да смени шрифтът. Резултатът: Изобщо не се възбудих. Възможно ли е да съм си създал някакъв рефлекс към този цвят и да стана импотентен, ако не го виждам?



Тема Re: Направих експеримент:нови [re: yчyдeн чaтъp]  
Автор 747 (на кого му пука)
Публикувано16.01.05 20:08



Може, може, не само импотентен, ами и зъбите може да ти изпопадат, и язва на дванайсетопръстника може да ти се получи, ако тя не ти пише в розово...

Понякога гипсът на ръката ти е, за да нанасяш по-добри удари...


Тема Екпериментът свърши.нови [re: 747]  
Авторyчyдeн чaтъp (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 10:41



Вече можеш да ми пишеш с розови букви, италик.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.