Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 01.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема отново за ревността  
Авторsentry (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 20:22



от няколко месеца имам връзка с момче, която започна в чата и се пренесе извън него. той е прекрасен човек, умен, съвестен и добър. щастлива съм с него, но има една черта, заради която често се караме и плача почти през вечер - много е ревнив. не ми разрешава вече да влизам в чата. не че го казва пряко, но все се цупи като разбере, че съм вътре, все пита с кого и за какво говоря, държи да му копирам всеки разговор. не искам да го загубя, но не можем да се виждаме често, защото той е в друг град и всеки си има собствен живот. все пак и въпреки всичко сме заедно и не искаме да се делим, чувствата са истински и прекрасни. нямам много време и сили за забавления, страшно съм натоварена, чата е единственото място където мога да ис кажа две приказки с някого, при това без пари. не флиртувам с нокого там, не искам никого освен него, вярна съм му, но той ми няма доверие, въпреки че не съм мудавала повод. познава всичките ми приятели от чата, но ревнува от всеки един. ревнува от това че общувам с други хора, освен него. незная какво да правя, зная че не искам да го губя, но искам да ме уважава и да ми вярва, без да ме превръща в свой придатък



Тема Re: отново за ревносттанови [re: sentry]  
Авторняkoй_тaм (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 23:40



Бягай далеч от този човек,още повече ако връзката ти е в началото и не живеете заедно.Уверявам те,че колкото и да го обичаш,не можеш да издържиш това цял живот.И при мен нещата са по същия начин.Приятелят ми ме ревнува и следи дори в Интернет.Много е добър и ме обича,но не знам до кога ще издържа всичките проблеми....А и аз живея с него и това е нон-стоп.
Преди и аз бях ревнива(е не чак толкова),но сега като видях какво е от другата страна,не ревнувам.Не ми пука даже да изчука някоя.....
А и няма гаранция,че няма да започне да те бие след време.....Бягай!Само това мога да кажа.Мъже много.Все ще си намериш някой друг,който да не те тормози.



Тема Re: отново за ревносттанови [re: няkoй_тaм]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 16:43



И моето мнение е абсолютно същото!БЯГАЙ!!!!!Аз имах 7 год връзка с подобен човек.И той се кълнеше,че никога няма да ми посегне,но след 7 год го направи.Аз не вярвах,че може да ми посегне,но наистина ме удари.Когато вече почувства,че съм 100% негова и съвсем ме възприе като собственост!Повярвай ми това е ужастно и с всеки изминал ден ставаше по-лошо и по-лошо!Бягай!Колкото и да ти е тежко Бягай!Аз също му давах обяснения с най-малките подробности!Знам какво е!Такъв човек не ти трябва!Той ме беше подлудил,психически толкова бях зле ,че станах 38 кг и не можах да си върна кг докато не се разделихме и не се успокоих.В началото и на мен ми беше много тежко,но намерих невероятен човек и сега съм много щастлива!Не прави конпромис1Зарежи го1И колкото и да ти обяснява,че ще се промени НЕ ВЯРВАЙ!Това никога няма да стане!Успех и бъди силна!!!!



Тема Re: отново за ревносттанови [re: Kopи]  
АвторHenning (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 11:42



Аз пък я загубих, защото не я ревнувах :( Давах й пълна свобода във всичко, никога не съм я ревнувал, казвал съм й да ходи и да се среща с когото иска и с когото й е приятно. Явно си беше помислила, че съм и в кърпа вързан и реши да ми изневери. Направи го по възможно най-гадният и отвратителен начин. За няколко седмици тя съсипа доверието, което бяхме градили повече от 2 години. Мда, някои жени определено предпочитат флирта с непознати, отколкото сигурността и доверието, което им даваш във връзката. А тя не беше в началото такава, не беше...



Тема Re: отново за ревносттанови [re: Henning]  
АвторKopи (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 12:23



Различни хора различни идеали!!!Както вече написах,аз съм имала връзка с много ревнив мъж и признавам си изневерявах му!Сегашният ми приятел ми даде пълната свобода,не ме спира от нищо и никъде,и мога да ви кажа,че аз не съм му изневерила нито веднъж!И не искам да го правя!Той ми върна живота и спокойствието!Според мен колкото повече преследваш и тормозиш един човен,толкова повече той се отдръпва,поне при мен така стана!



Тема Re: отново за ревносттанови [re: Kopи]  
Авторняkoй_тaм (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 02:08



Кори,абсолютно си права.И аз никога не съм крила нищо от предишните ми партньори,била съм абсолютно открита,но този човек сам направи да крия от него като ме насилва всичко да му казвам.Насила хубост не става.Не мога даже да мисля без да му давам обяснения.Писна ми......Смятам и аз да го напускам скоро.



Тема Re: отново за ревносттанови [re: няkoй_тaм]  
Авторsentri (Нерегистриран)
Публикувано31.10.04 09:08



някой_там, имам същия проблем. от мен очакват подробен отчет за всеки разговор който съм провел и за всяко влизане в чат или излизане с приятели. когато просто забравя някоя подробност, ме обвинява в лъжа и прикриване на нещо. не мога и не искам да запомня всяка секунда от живота си и всяка дума от разговорите, които водя. вместо да се ядосва и гневи, както другите мъже, обаче, той изпада в тежки депресии, като ме вини за състоянието си, изкарва ме най-лошия човек на света. каква ми какъв бил глупак да се влюби в мен. а наскоро дори ми каза че съжалява че ме е срещнал и че за него съм изгубено време. и това защото си позволих да изляза да изпия едно кафе с колега инцидентно, без да се обадя и да му кажа. зле се чувствам, постояно съм без настроение, всички ми казват че съм отслабнала. незная как, но ще се измъкна от това, трябва да немеря повечко сили и малка доза егоизъм у себе си. но на всички останали искам да кажа: "пазете си от такива хора, те ще ви изпият психически"



Тема Re: отново за ревносттанови [re: sentry]  
Автор Extremna (X)
Публикувано02.11.04 01:38



maliiiiiii kak se 4yvstvali moite ve6ti...
ako mojeha da govoriat.

................. . . . . . . . . . .


Тема Re: отново за ревносттанови [re: Extremna]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 12:45



Revnostta ne e priznak na golqma obich, a na egoizum . Ako toi iska da bude edinstveniq chovek s koito obshtuvash,togava ne mu go pozvolqvai,zashtoto malko po malko shte te obsebi napulno i ti shte se prevurnesh v negova sobstvenost bez pravo na mnenie...takava liubov ne e liubov



Тема Re: отново за ревносттанови [re: ...]  
Авториk (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 20:24



ре на sentry имаш предвид




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.