Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 28.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нов курс по психодраманови  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано28.09.04 10:55



Здравейте!



Исках да кажа на всички, че в края на месец октомври стартира нова група по психодрама - нулево ниво, за личен опит. Все още има свободни места!!!
Водещи на групата са София Фердинандова и Милена Ташкова, които са клинични психолози и психодрама асистенти.
Курсът по психодрама е организиран от Българската Асоциация по Психодрама и Групова Терапия, която е член на Международната Асоциация по Пиходрама и Групова Терапия. Председател на Българската Асоциация по Психодрама и Групова Терапия е Жоро Антонов, който е и супервизор на групите по психодрама на Милена и София. Той самият води такива групи.

За повече информация и записване в групата, пишете на е-мейл:

silvia_si@abv.bg

How wide is the Heaven?

Редактирано от _lilith_ на 28.09.04 11:04.



Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: _lilith_]  
АвторJumper (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 11:51



И така АСОЦИАЦИЯТА не организира курсове. Това е първо и е 100% сигурно.
Второ - Георги Антонов като председател на АСОЦИАЦИЯТА СЪЩО!
Трето - колежке, за да напишете обява, моля уточнете на желаещите, че става дума за група водена от ДВАМА обучаващи се на ниво психодрама терапевт, но незавършили все още.
Четвърто - не е коректно да ползвате чуждо име за да заставате зад него. Можете да кежете, че сте обучавана от Жоро Антонов, но не че той организира или асоциацията организира групата!

Моля за коректност

Людмил Пешев,

Клиничен психолог, Психодрама-асистенти /както и Вие предполагам/, действителен член на Асоциацията по психодрама и Групова Психотерапия в България, Музиказел терапевт, действителен член на Българска Асоциация по Музикотерапия



Тема Re: Нов курс по психодрама [re: Jumper]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано03.10.04 18:00



Zdravejte!

Radvam se za izredenite podrobno titli pred imeto za prestij.
Ne sum zastanala zad nichie ime, Milena i Sofia me pomoliha da im napravq tazi usluga. Mislq,che nikoj ne e chak tolkova tup, za da napishe podobno neshto, ako to ne e istina. Az spomenavam tezi imena, imenno zashtoto sa me upulnomoshtili za tova. Ako vse oshte imate nqkakvi kolebaniq otnosno dostovernostta na postinga mi, mojete lichno da se svurjete sus Sofia ili s Milena. Neka obache da si spestim napadkite, predi da sme razbrali istinata. Ta, imate li im telefonite ili az da Vi gi dam?Ako ne,moje i s g-n Antonov da razgolarqte, sled kato ste kolegi. Mnogo ostro branite chestta na psihodramata, taka moje da se lishite ot hora, koito sa Vi nujni. Nadali tursite tova. Pozdrav ot kursa za lichen opit - grupa "Duga", voden ot Sofiq Ferdinandova i Milena Tashkova, kakto pisheshe v minaliq posting.
Priqtna i spokojna vecher, s po-malko nervi,zloba i otricatelni emocii!

Think POSITIVE!!!

P.S. Sujalqvam za latinicata, no ne sum pred sobstveniq si kompiutur, a na tozi ima problem s kirilicata.

Leka i SSSSpokojna!

How wide is the Heaven?


Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: _lilith_]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 15:43



В крайна сметка къде се провеждат такива курсове и какви са условията за включване?



Тема Привет! Привет!нови [re: Jumper]  
Автор Velikolepnata (H. M.)
Публикувано05.10.04 17:29



Виждам, колега любим мой, много познат :))), че в тези виртуални ширини елементарното изискване за посочена квалификация (коректност, както сте се изразил) на психолога, се възприема като нерви, злоба и какво беше още :) Чудя се дали ако им изпиша една произволна лихва за жилищен кредит (например) с такава готовност ще я приемат и ще сключим договор с моята банка :) Някак, като стане въпрос за ябълки и портокали, най-семплата пазаруваща личност пита - меки ли са, твърди ли са, от Куба ли са, жълти ли са, червени ли са и ще ли му ги дадат с отстъпка ако си купи 5 кила. Когато стане въпрос за психотерапия започват едни витиевати обяснения кой какво нямало да яде, а му се яло, кой какво му бил казал, кой какво не бил направил, вместо коректно да поднесе една простичка информация:
аз съм еди си кой. Работил съм еди си къде, това и това, толкова време. В момента уча еди си къде, това и това, толкова време. Организирам еди си какво - там, по това време, срещу толкова и толкова заплащане. Ако искате повече информация, ето този и този адрес, телефон и пр. ще разговарям с вас.

ПП. Радвам се, че хвърляш око и насам, из тези клубове :)
Регни се и ми пиши Бележка, че 1) ми обеща, и 2) искам да те питам някои неща по работата ти и по другата ти работа

Поздрави!

Операциите ги правим оперативно.


Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: _lilith_]  
АвторJumper (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 19:56



1.За огромно съжаление на някой титлите ми са истина и не са за престиж, не се хваля с тях, а казвам за какво става истина
2.Група "Дъга" съм засичал част от тях и не мога да кажа нищо лошо за тях
3.С Георги Антонов мога да говоря лично и мога да Ви кажа какъв ще е отговора - Асоциацията не провежда курсове. В устава ЯСНО пише, че Асоциацията няма такава дейност. Аз съм чел устава и знам това и за това казвам, че това не е истина
4.София и Милена водят групи - това го знам, но те може да са индивидуални членове, но нямат право да говорят от името на Асоциациата и да обявяват такива неща. Ако искате питайте ги за да Ви кажат дали случайно не става дума за Институт "Бернхард Ахтерберг". Това е друго нещо! Но за сега единствените членове на този Институт са -д-р Димо Станчев и Георги Антонов. Те имат право да обявяват всичко от името на Асоциацията защото са нейни Председател и зем-председател. София и Милена са членове на Асоциацията, на същото ниво на обучение като мен са, НО ОТНОВО повтарям не могат да казват от името на Асоциацията такива неща. Асоциацията ИЗРИЧНО е записала в устава си за да няма конфликти, че НЕ ПРОВЕЖДА обучение по психодрама, но нейни членове - индивидуални и групови имат това право.
5.Както забелязвате не нападам Милена или София , А НЕВЯРНАТА информаця, която освен това е и заблуждаваща - излиза, че Асоциацията ДИРУКТНО обучава членовете си. ТОВА ОТОНОВ КАЗВАМ НЕ Е ТАКА!
6.Пожелавам късмет на група "Дъга"!

Людмил Пешев

P.S.Не е ли добре все пак да се подписвате под мненията си?



Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: Jumper]  
Авторweirdogirl (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 20:25



Aide da te pomolq ako ima6 nqkakwi koordinati na wode6t na kursowe po "Psihodrama" vyv Varna ,mnogo te molq da mi dade6 informaciq ,poneje mi e newyzmojno da otkriq tuk takowa 4udo.Blagodarq mnogo i se izwinqwam za izgubenoto wreme.



Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: weirdogirl]  
Авторттт (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 22:02



пуснете такива координати и за София



Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: тaня]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано06.10.04 10:46



Здравей!

Курсът по психодрама на ниво личен опит е с продължителност 1год. Тренингите се провеждат венъж месечно, всеки уийкенд. Всъщност за най-подробна инфомация, мога да ти оставя координатите на водещите София и Милена. За да ти дам директно моилните им телефони, моля те пиши ми на:

silvia_si@abv.bg

Благодаря ти!
Поздрави!

How wide is the Heaven?


Тема Re: Нов курс по психодраманови [re: Jumper]  
Автор _lilith_ (Себедарителка)
Публикувано06.10.04 11:27



Здравей!

Да, аз нямам проблем да си призная, че съм подала не съвсем точна информация относно тренинга. Не мога обаче да разбера твоята позиция защо е толкова агресивна. В крайна сметка, ти можеше да постъпиш малко по-умно и етично и вместо да ме оплюеш, да ми драснеш два реда, или тук,или на опоменатия и-мейл адрес,за да коригирам гршката си, която е лично моя. Явно в случая си бил емоционално засегнат и не си преценил дали няма
по-оптимален вариант за действие. ОК, изборът си е твой.
Проблемът обаче, който не ми дава мира четейки постингите ти е, че те са пълни с куп стилистични, правописни и тафтологични грешки. Може би си бързал, но все пак не е зле да попрочиташ написаното, преди да го пуснеш. Нищо лично, но на такъв еродит като теб, определено не подхожда липсата на стил в писането. Чудесно е, че си така напреднал в науката, но недей да позволяваш правописът да те дърпа надолу.
Виж, понеже аз не си слагам нещата чак толкова на сърцето, за да не ти бодат очичките чак толкова неистините в постинга ми, ще напиша нов, който да не заблуждава хората и да не притеснява така усилено будната ти съвест!
И последното, което исках да ти кажа е, че нямам проблем с това да пиша името си под постингите, които пускам и специално заради теб ще го направя под този!

С пожелания за приятен ден,
поздрави от мен

Силвия Димитрова

How wide is the Heaven?



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.