Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 08.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: как да постъпя - дайте съветнови [re: Tyти]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано06.10.04 13:21



Зависи. Когато има други утежняващи ситуацията обстоятелства - например дете, жена, с която си били говорели на "Вие" и била просто майка на детето му, а впоследствие разбираш, че си живеят заедно като семейство, няма какво да се обясняваш как се чувстваш пред него, и прочие. Нещата са ясни. Дано при нея стоят по по-различен начин работите и да има смисъл да го търси, за да се разберат.



Тема дано не съм ви досадиланови [re: CondAmn]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 16:40



но ето още нещо като пояснение.

Значи този клуб за запознанства си е специализиран за търсене на връзка - дали ще е "сериозна" или "необвързваща" или пък "брак",но там човек си търси партьор.Това не са като тук клубовете в дир-а,където хората търсят приятелство и взаимопомощ.

Разговарях с мой приятел/мъж/,който също е регистриран в този клуб.Питах го - защо след като два месеца излизаме,срещаме се и т.н. той/партньора ми/ продължава да влиза в клуба?
Знаете ли какво ми отговори - че и той така правел:
- от една страна от скука влизал
- от друга - ами не бил сигурен,че тази с която се среща е най-най-най.Един вид може да има и още по-по-най девойка.

надявам се ,че не съм ви досадила.
И безкрайно мн ви благодаря за мненията.
желая ви лек и светъл ден



Тема Re: дано не съм ви досадиланови [re: Baля]  
АвторTyти (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 10:15



Привет отново.Виж и аз имам сериозен приятел и въпреки гова си влизав в такав сайт и си пиша с различни мъже.Мисля,че не правя нищо лошо,просто си говоря.Не се срещам с никого от там,а просто си убивам времето когато нямам работа.Вярно,че при мъжете е по-различно,но аз пак поддаржам мнението си,че трябва да поговориш с него.Разбира се това не ти дава гаранция ,че той ще бъде 100% откровен,но нищо не ти пречи да опиташ.Желая ти късмет!Разбирам,че си влюбена,но никой мъж не заслужава чак толкова нерви,повярвай ми той не би се тормозил така както ти!



Тема Re: дано не съм ви досадиланови [re: Tyти]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 10:48



Здравей Тути,

както първото ти мнение,така и второто ми допаднаха много.
И ако аз трябваше да дам съвет на някоя приятелка,точно така бих я посъветвала - да говори откровено.
желая ти много радост и светлина в душата



Тема Re: дано не съм ви досадиланови [re: Baля]  
АвторTyти (Нерегистриран)
Публикувано09.10.04 11:36



ще се радвам ако съм ти помогнала,но ще бъда още по-щастлива ако нещата при теб се оправят в положителна насока!Желея ти много,много късмит и истинска обич и щастие!



Тема проведох го разговоранови [re: Tyти]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано12.10.04 16:55



Ами,ето ме пак съм тук,за да ви разкажа.

Под впечатлението на вашите съвети и дискусиите ми с мои приятели се престраших и го проведох "откровения" разговор с моя приятел.Стана така,че докато разговаряхме за други неща,аз вметнах,че искам да го попитам нещо,/но съвсем кротко,без следа от обвинителен тон/ и то е,че съм го видяла да влиза в клуба за запознанства.Той отговори,че влизал от скука,ей така,просто за да видел дали някой не се е сетил за него.И че на него една жена му стигала.Повече не съм задълбавала в темата,защото се поуспокоих от отговора му - не толкова,че е логичен,но някак естествено ми прозвуча.
Е, може би ми се иска всичко да изглежда наред.

Благодаря на всички за съветите , а на Тути - и на теб късмет и щастие мили "приятелю"



Тема продължение на историятанови [re: Baля]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 13:51



Както ви писах,проведох го разговора и в течение на пет дни приятелят ми не беше влизал .Помислих си,че си е направил извода,че с това си поведение ме пренебрегва,че си е дал сметка ,че би следвало да спре да влиза в клуба,защото така ме обижда,един вид ми казва :"ти не си ми достатъчна,търся си и други"но не би...онтово си е там човека.
Е, кажете каво да правя сега ?



Тема Валя,нови [re: Baля]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.10.04 15:17



никой не може да ти каже какво да правиш, сама трябва да прецениш.
Например мъжът ми се сърди, че не ставам веднага от компютъра след като се прибере, но това си е негов проблем, аз не бих се изключила веднага, ако говоря с някого и още повече този насреща има някакъв проблем, който обсъждаме в момента. Ти какво предлагаш - да се разведем ли, защото не откликвам веднага на желанията му ?



Тема Re: как да постъпя - дайте съветнови [re: Baля]  
Авторkeva (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 16:11



Аз бих постъпила по съвсем нетрадиционен начин. ще продължавам да излизам с него, ще се старая да покажа целия си чар, ще го забавлявам /нищо че вечерта може и да си поплача от това си актьорско майстроство/ т.е. ще искам да ме хареса такава каквато съм, ако не стане ....... Не е този човекът!! Ако пък се получи, сигурно той ще спре да търси подходящата, защото вече я намерил. Откритите разговори в една начална връзка винаги са ме притеснявали. В началото всичко е игра..... Опитай! Успех!



Тема Re: как да постъпя - дайте съветнови [re: Baля]  
Автор Extremna (X)
Публикувано02.11.04 01:57



naemi detektiv



................. . . . . . . . . . .

Редактирано от Extremna на 02.11.04 01:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.