Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозно.нови [re: sms maniak]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.09.04 00:32



Много интересни въпроси задавате и двамата. Най-добрият начин за намирането на отговорите им обаче, е да си ги зададете един на друг.

Успех!



Тема Re: Сериозно.нови [re: holi_day]  
Авторsms maniak (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 18:48



az i gi zadavam,i kakvo ot tova kogato tq tolkova dylboko dramatizira i kazva 4e ;da vidi6 smsite na tvoqta lubovnitsatova bilo nedopustimo dolno gadno ........,tova nemojelo da se opravdae sys absolutno ni6to,proso i qasno edinstveno obqsnenie ot neina strana e neza4itane na drugiq i negovoto li4no prostranstvo to4ka



Тема Re: Сериозно.нови [re: sms maniak]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.09.04 19:06



Добре е, че си опитал да ги зададеш, но ако е било по този начин ->
било е безпредметно.

Знаеш ли, понякога силните думи нищо не значат, просто звучат добре. Изтрила съм стотици получени смс-и, но пазя три, в които уж не е казано кой знае какво, но означават много за мен.
Така, че помисли не пропускаш ли да видиш най-ценното, което може би не е скрито в паметта на телефона. Прекалено нелепо е да не можете заедно да се справите с подобна ситуация и да я превръщате в проблем. Проявявате дребнавост и неумение да водите диалог, което само онагледява липсата на доверие един към друг.

П.П.
Ето и единият нищо и никакъв смс:
"В момент на вдъхновение - пожелание за лекар с нож и таласъмчета :Р"
Лелелеле това да не е било заплаха, та затова да го пазя- един вид доказателствен материал.

Другите два смс-а ги запазвам за себе си, с твое позволение.



Тема Re: Сериозно.нови [re: holi_day]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 00:06



ти пък напиши му и другите два можеби всички пак ш с разговорат, много скучно стана тук



Тема Re: Сериозно.нови [re: koko]  
Автор Пeт Лиcтa (Свеж)
Публикувано13.09.04 12:23



Есемесите пък които си пазя в телефона са такива:

"Globul, Vi napomnia,
4e facturata za
izpla6aneto na
Va6ata smetka
izti4a sled 2 dni"!

Много хубаво нали!



Тема Re: Сериозно.нови [re: sms maniak]  
АвторBeнeлин (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 07:28



Привет!

Аз бих искал да попитам sms maniak дали обсъждането на тази тема във публичен форум е най-доброто разрешение. Явно се чувстваш в момент на слабост и невъзможност да вземеш нещата в свой ръце. Лошо няма. Абсолютно всички понякога имаме такива моменти. Аз съм бил в любовни четериъгълници и те разбирам. Мислех първо да ти обясня за това, че човек рано или късно разбира правилният/ите ход/ове, че рано или късно е щяло да се стигне до там, но това са все неща които ти знаеш. Затова ще ти разкажа една история от моя живот. Имах приятелка, а тя от своя страна си хвана гадже. С времето и аз се привързах към нея и тя към мен. Започнахме с целувки милувки, но в един момент тя си уреждаше среща с него и аз побеснявах. В един момент до толкова ми писна че ме можех да правя нищо освен да се самосъжалявам. От друга страна познавах едно момиче, което от край време ми харесваше, явно и тя е изпитвала същото. Тръгнах и с нея. Но не прекъснах другата връзка. Олекна ми донякъде, но сега се явиха нови и нови проблеми. Чак след 2 месеца мъчение и криеници ми писна и една вечер просто и казах - бейби(говоря за първата девойка в която наистина бях и още съм влюбен) има точно два варианта за утре - аз или той. Кажи ми утре... От тогава съм с нея. Понякога и чета майла и есемесите просто за да съм сигурен. А това за подлото, пошлото и т.н. - сорри живота е подъл. Ако не си поне малко предпазлив изгаряш. Пак гледайки от това през което аз минах - sms maniak вече е късно да чакаш да видиш какво ще става. Ако тя иска да е с теб да бъде, ако не ... ще има отново човек който да обичаш. Ако тя сега не те уважава - съжалявам че го казвам но вече между вас всичо е свършило...
Пожелавам ти дяволски късмет!



Тема Re: Сериозно.нови [re: мидичkaтa]  
Автор Spiny (дере кожи)
Публикувано15.09.04 17:05



... отговор
а/ не оставяй неохраняем гсм!
б/ не оставяй неизтрити смс-и
в/ всеки е любопитен ...

След една година терапия моят психиатър ми каза: "Може би живота не е за всеки".


Тема Re: Сериозно.нови [re: sms maniak]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано20.09.04 16:36



Абе ти си супер зле. Направо си за ожалване.
Тая мацка, дето ти се е вързала, пак много те е изтърпяла. Я да дойде на мен някой любовник да ми погледне в телефона...
Не, дори и скандал няма да му вдигна - то ще е безсмислено, защото толкова елементарно нещо не би трябвало да се обяснява на никого... Леден поглед и пръст, сочещ вратата - това си заслужавал ти, не скандал и обяснения в какво си сгрешил!

Какво е това бре, как ще й гледаш в телефона, утре ще решиш, че и под чаршафите й можеш да надникнеш, докато се чука с някой от другите си любовници, така ли! Баси хората, ей!...

Мидичка: изобщо не си параноична, тоя просто му липсва толкова елементарно възпитание, че по-добре, колкото и да е добър в леглото, намери си друг, да не се самообиждаш с такъв като него.
Леле как ги обичам такива красиви льохмани, като вземат да си въобразяват, че имат някакво значение...
Че видиш ли ТЕ били тези, които правели компромисите и жестовете... ох...
Че на някого му пука за тяхното разбито сърце и засегнато достойнство...
И да си въобразяват даже, че могат да ти държат сметка... въз основа на жертвите, които правели... божеее боже...

Пич, на тебе един съвет само ще ти дам: най-противното нещо на света е мъж да хленчи. Ей така както ти хленчиш тука. Ако искаш жената ти да е само твоя, направи така, че ТЯ да иска да е само с теб.
В момента тичаш в обратната посока.
Намери си друга жена. А достойнството си не жертвай за никого. Никой не обича парцалите. И за какво друго да ги използва, освен да си изтрие краката в тях?
Как да те уважават, като ти не уважаваш себе си?
Да четеш чужда поща... Че и да си признаеш после! Ти си луд, бе :) Вместо да си траеш, като не са те хванали, и да си вършиш мижитурското дело тайно, щом толкова пък не можеш да издържиш...

Абе не, отчайващ случай си просто.
Мидичката: и на теб ти се чудя. Работохолик си, казваш; тоя казва, че в 21 ч свършваш работа... Къде ти остава време да го губиш с този? Че и други любовници имаш, не е като да си без избор. Защо му слизаш на нивото и му се занимаваш с глупостите?...

a wee little girl with a can of gasoline


Тема БОБИ?!?!нови [re: sms maniak]  
Автор MissFix (unavailable)
Публикувано21.09.04 22:46



are you OK, dear?

it's all about love.


Тема Re: Сериозно.нови [re: Loretta]  
Авторsms maniak (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 19:20



TI NEPROSVETENA ,JENO, TI KOQTO SI TLKOVA UJASENA, TI KOQTO SI TILKOVA ZAGRIJENA, TI KOQTO IMA6 VREME DA DAVA6 SYVETI BEZ NIKOI DA TE E MOLIL, TI SYS TVOITA BEDNA DU6A I S TVOQ DEVSTVEN OPIT ,
TI LI 6TE KAZVA6 KOE E PRAVILNO I KOE E GRE6NO,
TI LI 6TE OBIJDA6 XORA KOITO NE POZNAVA6,(A MOJE BI POZNAVA6)

TI I TVOETO VYZPITANIE(KOETO E RAVNO NA NULA)
PO DUMITE TI RAZBIRAM 4E IMA6 TOLKOVA MNOGO PROBLEMI SYS SEBESI 4E VZEMI IDI NA LEKAR ,TAM MOJE I DA RAZBERE6 4E NE TRQBVA DA PRENASQ6 DRAMATIZMA OT SVOQ LI4EN(BEDEN OPIT V MEJDULI4NOSNOTO OB6TUVANE)JIVOT V OTNO6ENIQTA NA NEPOZNATI

DA AZ MOJE I DA SYM XLEN4IL NO SYM IMAL PRAVO ZA TOVA ,QVNO TI NIKOGA NE SI OBI4ALA I NEZNAE6 KAKVO ZNA4I ,
NEZNAM DAJE I DALI NA KOITO I DA E 4OVEK MU E INTERESNO DA GLEDA V TVOQ TELEFON,TO I DA POGLEDNE K'VO,SIGURNO NA VXODQ6TI SMS IMA SAMO SLUJEBNI SYOB6TENIQ,KOI NORMALEN I UVAJAVA6 SE SEBESI MYJ 6TE TI IZPRATI LUBOVEN SMS, TA NEDAISI BOJE I DA TI E LUBOVNIK,AAAAA ZABRAVIX MOJE AKO E PIQN DO KUZERKATA .

TOVA TI SI GO PISALA; И да си въобразяват даже, че могат да ти държат сметка... въз основа на жертвите, които правели... божеее боже
OTG;AZ NE DYRJA SMETKA NA NIKOI ,TI PAK NE SI RAZBRALA SY6NOSTA ,AZ NIKOGA NE DOPUSKAM TOLKOVA BLIZO DO SEBESI 4OVEK KOITO KAZVA ;4E NQMA NI6TO SKRITO MEJDU NAS,(PRIEMI GO DAJE KATO UGOVORKA ZA BYDE6TE)A SLED TOVA SE RAZBIRA 4E IMA,TOVA E TO ,AZ LI SYM VINOVEN 4E SYM RAZBRAL ZA TEZI SKRITI NE6TA?KOGATO SE UGOVARQ6 ZA NE6TA KOITO NE SI SIGUREN 4E POSLE MOJE6 DA ISPULNI6 OBIKNOVENNO STAVA TAKA.I KOGATO VMESTO DA ZAMYL4I6 I DA PRIGLYTNE6 TOVA 4E SI VINOVEN, PO4NE6 DA VDIGA6 VRQVA DO NEBETO ....,TOVA LI SPORSD TVOQ BOLIN MOZYK E DYRJANE NA SMETKA VYZ OSNOVA NA JERTVI,STAVA LI VYPROS IZOB6TO ZA NQKYKVI JERTVI?

I O6TE NE6TO 6TE TI KAJA ;KOGATO 4OVEK E SIGUREN V SEBESI,I PODXOJDA S 4ISTO SYZNANIE KYM 4OVEKA KOITO E S NEGO (BEZ ZNA4ENIE DALI E LUBOVNIK,SYPRUG,PRIQTEL ILI POZNAT)NEMOJE DA IMA MQSTO ZA TAKIVA KAVGI LIL SPOROVE A NAI MALKO PUBLI4NO,TOVA PROIZILZA EDINSTVENO OT NEUVERENOS V SEBESI(NEZNAE6 KAKVO ISKA6 OT DRUGIQ)

PITAM TEB I TVOITO BOLNO MOZY4E ;AKO TI SI UVERENA V SEBESI I ZNAE6 KAKVO ISKA6 ,BI LI SE DOPITALA PUBLI4NO DO SYVET?(ZA KYKVO IZOB6TO TE PITAM KATO TI NADALI 6TE RAZBERE6 NE6TO OT VSI4KO KOETO SYM PISYL,ZA6TO LI IZOB6TO TI SE VYRZVAM ,ZA6TO LI IZOB6TO SLIZAM TOLKOVA NISKO ;NEZNAM )

TOVA PAK TI SI GO PISALA;Леле как ги обичам такива красиви льохмани, като вземат да си въобразяват, че имат някакво значение... TE ZA TEB NQMAT ZA6TOTO TI NEMOJE6 DORI NA SYN DA ME4TAE6 ZA NQKOI PO RAZLI4EN OT PIQNITSA,A KAKVO DA GOVORIM ZA SVOBODEN SIMPATI4EN MLAD MYJ

OTNНOVO TI ;Намери си друга жена. А достойнството си не жертвай за никого. Никой не обича парцалите. И за какво друго да ги използва, освен да си изтрие краката в тях?
TI OTKYDE ZNAE6 AZ KAKVO ISKAM ,TA ME KARA6 DA SI SMENQ JENATA,AZ NEZNAM OT KYDE SI TOLKOVA INFORMIRANA PO TOZI VYPROS MOJE SEGA DA SME ZAEDNO ,A DOSTOINSTVOTO AZ MOGA DA JERTVAM ZA KOITO,I K'VOTO SI ISKAM,MAI ZA TEBE O6TE NIKOI NE SE E JERTVAL?
ZA PARTSALITE OSTAVAM BEZ KOMENTAR 6TOTO PRIEMAM 4E SI SE SBYRKALA.


PAK TI;Как да те уважават, като ти не уважаваш себе си?
AZ AKO NE UVAJAVAX SEBESI 6TQX SAMO DA I GLEDAM SMS I DA MYL4A KATO PYN ,MNOGO DOBRE ZNAEX 4E KATO I KAJA NE6TATA NQMA DA SA SY6TITE,ZNAEX 4E VSI4KO MOJE DA SVYR6I NO ZA RAZLIKA OT TEBE AZ IMAM IZBOR I NE ME E STRAX DA SE RAZDELQ ,AKO BE6E TI SIGUREN SYM 4E I DUMA NQMA6E DA PRODUMA6 6TE6E DA MYL4I6 KATO RIBA 6TOT TE 4UKAT XUBAVO ..,Да четеш чужда поща... Че и да си признаеш после! Ти си луд, бе :) Вместо да си траеш, като не са те хванали, и да си вършиш мижитурското дело тайно, щом толкова пък не можеш да издържиш..DA 4ETE6 I DA SI TRAE6 TOVA LI E TVOETO UVAJENIE KYM SEBESI. MNOGO SE UVAJAVA6 NQMA 6TO.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.