Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Разни- безобразни.нови [re: Exиднa]  
Автор YaHooooO (непознат )
Публикувано10.10.03 20:07



prosto s tova 6ega ne biva!!!
za knigata-vse o6te mislq 4e oje6 da iskara6 dosta pari s na4ina ,po koito opisva6 vsi4ko ,stiga sadbata da ne te nakaje jestoko,zaradi tova ,koeto eventualno pravi6 v momenta!

leka ve4er



Тема Ха!!!нови [re: YaHooooO]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 22:52



Какво толкова грехопадително и безнравствено правя от няколко години насам?!

Имам съвест. Тя до нищо не води. Само дето цялото ми същество е обсипано със струпеи.
Мислиш ли, че не осъзнавам и не преживявам цялата сериозност на този разяден абсурд?!

Аз съм спокойна, не гледам на Съдбата като на инквизитор. Сляпа и изнемощяла старица, която си преде на чекръка и понякога заплита възли. Просто трябва да й се помогне в разплитането.



Тема здрасти мон бижунови [re: Exиднa]  
Автор scan (непознат)
Публикувано11.10.03 00:18



отдавна не бях навестявал темата с Екзотичните Вълнуващи Новини и Събития за Бабето Джедай
първо некой да ми светне лампата за какъв ще те наказва съдбата, не че не те е ковнала лекичко или просто вече него го е заковала и не осъзнава кви ги плещи.
второ - пробва ли да храниш бабето с повечко ориз и малко протеини съм ти казал:)))
трето - вярно че ти е силен процесора и добре пишеш ама не вярвам да изкараш пари с това, просто в бг няма маркет затакива работи като литература и изкуство, ако можеш да пишеш на чуждоземски-тогава да работата е друга
виж, ако искаш да изкараш кинти
вземи научи форекс маркета и като забогатееш не забравяй да ми подариш един остров със всичко както си му е редът
на мене както си ми е слаб процесора първия опит ми пеше плачевен но надъвам се при теб да не е така
думата всъщност е forex и това е за паричките.
и не забравяй да постнеш другия път какво кълвеш сега
аз например си намерих междугалактическия стопаджия, за мои срам още не съм го чел на тия години ама ужас ти казвам

ае и да слушкаш инструктора джедай
лет дъ форс би уит ю и... би карфол фиш хав а бонс ;)



Тема Срам и позор! :)нови [re: scan]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 10:14



Веднага да се стегнеш, да не се разплужваш като асфалтна жаба и отговорно да се отнесеш към изтезанията с вогонска поезия! :)) Тригърдата женица, която от време на време изскача от текста под формата на просто изречение, така и не успява да внесе еротичен елемент в галактическото четиво, така че няма да се разсейваш. :-) И да се въоръжиш с хавлия (като всеки уважаващ себе си стопаджия), защото я си представи, че срещнеш гнусотевичния и грозомицилен звяр Бъгблатер от Траал... :) Любимият ми образ е Марвин. :-)) Достоен член за тукашното свърталище (клуб Психология).

Ето малко биографични клюкинки:
След като завършва английска литература в Кеймбридж, младият Адамс работи като чистач на кокошарник, бодигард на арабска кралска фамилия. Играе за кратко в "Монти Пайтън" и свири с "Пинк Флойд". През 1978 написва "Пътеводител на галактическия стопаджия" като серия радиопиеси за ВВС, по- късно издадени като "трилогия в пет части".

За публично назидание- докладвай на колко лета си.
И ако ти се заглавичква с мен --> maimunqk@yahoo.com



Тема Re: Срам и позор! :)нови [re: Exиднa]  
Автор scan (новак)
Публикувано21.10.03 17:57



Здрасти Мон Бижу,
за срам и позор зарязах бай ти Адамс тъкмо след вечерята на края на вселената и се заех с махалото на фуко, както казва бай ти Мел Гибсън в пейбек- дано да не си поставяме твърде високи цели... щот нали знайш.
ама ми прави впрчатление че много помниш, дано да не ти е дарбата ограничена като мойта - да помниш само глупости. Ако не е такава, хех, по добре наистина да се заемеш с форекса че незнам дали ме разбираш правилно ама си чакам острова и туйто.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.