Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема molq pomognete  
Автор mi6letoo (непознат )
Публикувано11.08.03 16:49



spe6no se nugdaq ot otgovori, zna4i purvo iskam da znam kakvoto mogete da mi kagete za edin vid depresiq ANOREKCIQ! zna4i tq se polu4ava na psixi4na vulna? i posle vsi4ki organi sa porazeni? i ne se obstanovqva mnogo lesno? i kato e na psixi4na osnova ,ako dete v uno6kite si godini pravi ne6ta ,koito mu vredqt samo i da ne si pokazva istinskite 4uvstva(ako zapo4va da ne qde ,da se samonaranqva ) tova ozna4ava li ,4e se nugdae ot pomo6t(specializirana) . molq otgovorete ili me pitaite ne6to za da razbera otgovora na tezi vaprosi! 4ao za sega!



Тема Re: molq pomogneteнови [re: mi6letoo]  
АвторMapтин (Нерегистриран)
Публикувано12.08.03 20:53



Консултирай се с психиатър, който работи в областта на психичните разстройства на храненето. Само така ще получиш компетентни отговори на всичките си въпроси, а при необходимост - и лечение.
Успех.



Тема Re: molq pomogneteнови [re: Mapтин]  
Автор3aмфиpa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.03 01:30



Моля те, УМОЛЯВАМ ТЕ, погрижи се за себе си! Моля те. Не чакай нещата да придобият зловещ, ужасяващ и покъртителен вид, за да заприличаш на внушителна руина! Физическата разруха, изпосталяването и привиденческата визия са вследствие психично разстройство! Отиди на лекар. Веданага! Не бъди пасивна. Само ако можеше да ми видиш сега очите... :'(

. Статията е поносима. Надявам се да даде отговор на повечето ти въпроси и да те постресне!

"Смъртността при тези заболявания е около 20% и е в резултат на дехидратация и спиране на бъбречната и сърдечна дейност. Лечението е трудно и дълготрайно, защото е нужно време, за да се смени един поведенчески модел с друг и пациентът да изгради сериозна мотивация за излизане от това състояние. Ако пациентът не желае да се лекува прогнозата е ЛОША. Лечението е комплексно и се привличат специалисти от няколко специалности - гастроентерология, психотерапия, ендокринология, кардиология и др. Към големите болници се създават специални отделения, в които се провежда захранване, реанимация и други процедури, които изискват необходимото оборудване и персонал. Широко мащабното и комплексно лечение е НЕОБХОДИМО, защото много от функциите и структурите на организма са нарушени. Още от самото начало след диагностициране на заболяванията се започва психотерапия. Целта е МОТИВАЦИЯТА НА БОЛНИТЕ да се лекуват и по- късно да не допускат появата на рецидиви (повторното им заболяване от същата болест). "

п.п.- Не исках да звуча така назидателно, но наистина трябва да потърсиш помощ и да проявиш самоинициатива. Предимно заради теб самата!



Тема Re: molq pomogneteнови [re: 3aмфиpa]  
Автор mi6letoo (непознат )
Публикувано16.08.03 18:57



ami blagodarq ti! no za sega ne mislq za takiva ne6ta ! ne mislq 4e za sega mi ima ne6to 4e i pomo6t!



Тема Re: molq pomogneteнови [re: mi6letoo]  
Автор*_^ (Нерегистриран)
Публикувано18.08.03 11:55



ne biva da 4akash fatalnite posledici 4e da osaznae6 4e ti ima ne6t0!!
ako podozira6 4e ima6 problemi,vzemi tqhnoto re6enie ne 4akai na proizvola na sadbata za6toto ne e malak problema ti!!v smisal 4e trqbva da potarsi6 pomo6t,ne kazvam kakva,za6toto samo ti znae6 kak se 4uvstva6,i sama moje6 da si pomogne6,da preceni6 kakav vid pomo6t ti trqbva i dali izob6to ti trqbva!



Тема Re: molq pomogneteнови [re: *_^]  
Автор mi6letoo (непознат )
Публикувано18.08.03 22:02



ami ne iskam da mi pomagat ! ako poiskam kato osetq 4e mi trqbva 6te q potarsq!



Тема ako s towa 6te ti pomogna!нови [re: mi6letoo]  
Авторspyto@email.com (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 17:27



towa anoreksiqta nikak ne e hubawo ne6to! li4no az se sblyskah s neq ne prqko no dosta silno! mnogo se wlubih w edno momi4e i posel izleze 4e i tq gi wyr6i edni takiwa! men mi be6e mnogo skapano i se staraeh s kakwo li ne da i pomogna! i smqtam 4e i pomognah.... sprq da gi wyr6i takiwa za dosta wreme..... wyprosa e da pomisli6 kakwo prawi6 sys jiwota si! toest s tqloto si za6toto tq w momenta ot osem meseca e w menstruaciq... i towa sigurno e naj malkiq problem! sysipwa6 si tqloto! kato ti se skapwa tqloto izob6to ne moje6 da si jiwee6 jiwota! da polu4i6 wsi4ko ot nego! kak 6te si izpylni6 me4tite! ne si sysipwaite jiwota! hranete se normalno! za da ste 6tastliwi pyrwo trqbwa da wie zdrawo tqloto i da postignete istinskite si celi! ako iskate mojem o6te da goworim po tazi tema no na tozi etap mai towa 6te e ot men! az li4no smqtam 4e problema e w 4owe6kiq izbor! spored men wseki 4owek izbira kakwo da prawi s jiwota si i dali da e sduhan i kolko wreme da e w depresiq! haide :))))))



Тема Re: molq pomogneteнови [re: duty]  
Автор mi6letoo (непознат )
Публикувано13.09.03 17:57



blagodarq ti mnogo! 6te si pomislq za tova! no ne mislq 4e 6te go napravq! sagelqvam ! 4ao



Тема Re: molq pomogneteнови [re: mi6letoo]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 13:25



nujdaesh se ot priateli i lubov,tarsi gi,zanimavai se s interesni neshta,uchi,sportuvai i znai che vseki chovek e takav kakavto e i ima hora koito go haresvat tochno takav. shtom si osaznala problema znachi imash jelanie da go razreshish - derzai. uspeh



Тема Re: molq pomogneteнови [re: mi6letoo]  
АвторSPYTO (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 16:32



nqma kakwo da prawi6 gluposti! ima6 sila da se dyrji6 gladna po cql den i da se izmy4wa6! zna4i ima6 sila da se sprawi6 s jiwota! ima tolkowa krasiwi ne6ta za koito si zaslujawa da jiwee6! ima tolkowa krasiwi hora za koito si zaslujawa da ostane6! da si zdrawa i dauseti6 tolkowa trypki! da useti6 tolkowa emocii da otkrie6 tolkowa istini! smqtam 4e moje6 da se sprawi6!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.