Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 23.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема имам нужда да говоря сеганови  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 20:29



Не се питам дали откачам. Знам го. Професионалист съм в откачането.
Проблема е че няма с кого да говоря в момента - неделя...
Не че не мога да се обадя на психоложката си - просто искам да се опитам да уважа нейното лично време.
Не мога да се обадя на приятел :-) просто те ме отбягват откак започна моя проблем.
Не желая да безпокоя близките си (не съм женен, ако има нужда да го казвам).

Вече не вярвам на приятелите си. Внимавам какво им казвам - параноя.
Забелязвам, че съм доста глупав в някои отношения. А именно хората ме предразполагат да си кажа каквото ми е на сърцето. Вследствие на което ми се случват гадни неща (параноя). Все пак "Срах лозе пази". Но лошото е че аз се страхувам след това....



Тема Re: имам нужда да говоря сеганови [re: aнoнимeн]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 20:59



Когато ме изписаха от психиатрията (за първи път) сериозно смятах че ще ми бъде забранено да се оженя. Не знам дали разбирате с какво отритване от обществото съм се бил примирил. И то съществува. Знам го по добре от вас. Живея с него.
За разлика от тогава сега не съм съгласен с това.
Ще се боря с неразбирането на обществото.
Ще се боря и с болестта си, докато имам сили. Тази битка няма да спечеля, но това не значе, че ще се откажа от нея (битката). Мисля да поддържам спортна форма :-)



Тема Re: имам нужда да говоря сеганови [re: aнoнимeн]  
Автор theGhost[responded..] (в рими)
Публикувано16.06.03 00:17



Вече не вярвам на приятелите си. Внимавам какво им казвам - параноя.
Забелязвам, че съм доста глупав в някои отношения. А именно хората ме предразполагат да си кажа каквото ми е на сърцето. Вследствие на което ми се случват гадни неща (параноя). Все пак "Срах лозе пази". Но лошото е че аз се страхувам след това....



а кой 4овек нари4аш "приятел" ?

и аз се страхувам...много ; и не вярвам ..и се улавям 4е правя грешки..говоря необмислени неща и не съм наясно как понякога трябва да реагирам -> не се владея -> избухвам... или се свивам на "кълбенце"..

а после съжалявам ..

оба4е ...знаеш ли , имам си нещо като девиз за такива ситуации - и добри и лоши -> което ми дава кураж..или пък ме приземява ..ако трябва
"след всеки спад следва възход и след всеки възход следва спад..но никоя ситуация не е безкрайна"

***а това(страха) не е не-нормално -> това е 4аст от теб//тях -> страха те//ги пази жив....с него оцеляваш//оселяват....***


не мислиш ли ?

от какво се страхуваш ? (след това...)
* * *
поздрави

.. I guess I'm learning
I must be warmer now ..


Тема От каквонови [re: aнoнимeн]  
Автор nbb (весела)
Публикувано16.06.03 17:08



се страхуваш ?



Тема Възмотена!нови [re: aнoнимeн]  
Автор Velocity (try everything)
Публикувано16.06.03 21:24



Боже-е-е, сериозно ли говориш бе, човек .... забранено ти е да се жениш!

Ами, че това е пълно таковане на човешките права!

Мога да ти кажа, че съм напълно с теб....но съм възмутена!





Тема Re: имам нужда да говоря сеганови [re: aнoнимeн]  
Автор Kpъr ()
Публикувано17.06.03 21:57



е, не всеки има правото да се ожени за обществото...

щото то е една кучка.../ опа, извинения за езика.../



Тема Re: имам нужда да говоря сеганови [re: aнoнимeн]  
АвторЮлия (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 08:33



Защо постоянно си внушавате, че сте параноик. Аз също не вярвам на всички и това е нормално; имам си няколко верни приятели и те са ми достатъчни, защото не е важно количеството, а качеството. Има една китайска поговорка "когато мълча се чувствам изпълнен, отворя ли уста се чувствам празен". Така че не е нужно да споделяш всичко с някого.
А и според мен Вашата параноята идва от самотата Ви, от празнотата в живота Ви. Моят съвет е да си намерите една мъничка голяма любов, която да осмисли дните Ви.



Тема Re: Навярнонови [re: aнoнимeн]  
Автор pyж (шарено елече)
Публикувано19.06.03 10:38







Тема имам нужда да говоря сега 2 :-)нови [re: aнoнимeн]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 00:26



Аз съм същия който започна темата.
Много ми хареса тона Ви.
Прочетох всички мнения до този мой нов постинг.
Ще Ви кажа какво се случи оттогава насам с мен. (Може би първо е по-добре да си взема един душ, че съм непоносим и за себе си. :-) ).
Отидох при психиатъра си и той ми бй един Клупиксол - депо. Бях я спрял тази инжекция щото ми беше прекалено силна, както се оказа и сега е така. Все пак решихме (впоследствие) да я сменим. Но така или иначе са ми я били.
(Обичам Ви).
Затова че сте тук, затова че сте Вие.


Иначе хубавите неща са били толкова близо - в тефтера на телефона ми, в кафенето в което се страхувах да ходия.
С други думи, един прекрасно уравновесен ден. Една Неделя. :-)



Тема Re: имам нужда да говоря сега 2 :-). Мисля...нови [re: aнoнимeн]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 02:10



Мисля, че дължа по един отговор на всеки от вас. Още повече че разредих бирата с доста кафе на финала :-).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.