Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 01.07.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Psychology at Uni Sofiaнови  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 19:15



Amm...moje li da vi zapitam... nqkoi znae li gore dolu kakyv e sredniq bal na specialnostta v SU? I gore dolu s kakvi ocenki ot kandidatstudentskite izpiti po ezika moje da se vleze...

Imam i drug vypros no zasega da vidim kak shte e otzovavaneto na tozi

Aide...;) Thanks predvaritelno!:



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Geri]  
Автор Megan (драка)
Публикувано03.02.03 22:34



не знам тая година как ще е
по мое време беше трудно
под 5.25 не ти вършеше работа за редовно... с перфектна диплома
ма това беше отдавна
сега като гледам че се влиза с некви езици, примерно италиански .. кво да ти кажа )))



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Megan]  
Авторnaturalist (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 01:32



A ne moje li s biologiq da se vleze?
Ima li zado4no?



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: naturalist]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 17:23



Ми само редовно има в СУ. И изпит по биология не ти върши работа... Само с език се влиза...
Хм...а някой знае ли миналата година какъв е бил бала...защото аз гледах на страницата на университета...оба4е...явно нямам този щрифт на компютъра си и не мога да разбера кой бал съответства на психологията...

И още нещо да си попитам аз... хм...след евентуално завършване на тази специалност какви са шансовете за профисионална реализация в България... и горе долу като какъв и къде би могъл да се реализира 4овек...знам...мн общо изглежда въпроса ми оба4е ще се радвам ако някой се заинтересува от него и ми каже няколко думи по въпроса...;)

Мерси...Между другото 5.25 е една доста солидна оценка... преди само с език ли е бил пак приема?



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Гepи]  
Автор Megan (драка)
Публикувано06.02.03 23:18



преди беше само с литература



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Geri]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано08.02.03 22:53



Кандидатствай в НБУ, ако можеш да си го позволиш. Аз уча същото там и съм много доволна. За психологията в СУ не съм чувала хубави неща ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Bиливap]  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 11:12



Hm, kakvo to4no ozna4ava da moga da si go pozvolq!?:)Kakvi sa taksite gore dolu...i dava li se stipendiq za uspeh? Vsyshtnost men me interesuvat nqkolko neshta...edno ot koito e 4e ne mi e mnogo qsno kak to4no se kandidatstva v nov bylgarski, zashtoto vijdam 4e sistemata im e syvsem razli4na...
i da...osven tova diplomata mi ot tam bi li imala stoinost, koqto e dostaty4na...edin vid...taka da q opredelq;) predpolagam, 4e me razbirash kakvo imam v predvid... vseisvestno e, 4e SU se vodi kato nai-avtoritetniq uni v Bg, osobeno shto se otnasq do humanitarni nauki...kakvato e i psychology...
Btw, ima li nqkakva po dobra perspektiva za po-natatyshno profisiionalno realizirane sled zavyrshvane na specialnostta v nov bulgarski? Ostanala sym s vpe4atlenieto, 4e nqkaksi v nego uni e sqkash po modernizirano obu4enieto, koeto e edno ot neshtata koito mi dopada, no ne sym sigurna 4e v SU e protivopolojnoto, dori nikak ne sym ubedena...Predpolagam, 4e i tam e dosta modernizirano...i taka...;)
Dosta vyprosi zadadoh, no losho nqma...kogato na 4ovek mu e nujna orientaciq... e dobre ako ima nqkoi koito bi mogyl da go upyti...est, po obektiven na4in...Moje li?!:) Blagodarq predvaritelno, na tozi "nqkoi":)



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Geri]  
АвторTerry (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 18:37



Moga da dam syvet ot iztochnika- Balyt i tazi godina beshe mnogo visok ,a sled pyrvo klasirane ne se osvobodiha nikakvi mesta.Ocenkata sys sigurnost trqbva da e nad 5.20 pri idealna diploma. Az ucha v SU i do tozi moment sym mnogo dovolna ot obuchenieto.Ne sym syglasna sys sluhovete,che v NBU e po-prestijno da se zavyrshi tazi specialnost ,nito che tam se davat po-realni znaniq.Ne pisha tova,za da vlqza v konflikt s kolegite ot NBU-prosto monetata trqbva da se razglejda i ot dvete si strani.
Vsichko dobro!



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: Terry]  
Автор BekY (edna ot vsi4ki)
Публикувано03.03.03 20:44



Samo s ezik i s nishto dr. li ne moje da se vleze s psihologiq sega ????:(



Тема Re: Psychology at Uni Sofiaнови [re: BekY]  
АвторGeri (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 16:39



Ami pone v SU mislq ,4e da....i vyv Velikotyrnovskiq e taka...zashto predi vreme i s neshto drugo razli4no ot ezik li e mojelo?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.