Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Тема Re: gnjv [re: floyd]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано07.12.02 17:09



Не съм професионалист... ама... щом гнева ти е неосъзнат, как тъй го осъзнаваш?
Ако подтиснеш гнева си, той просто ще се скрие някъде в мозъка ти и ще излезе, когато най-малко очакваш. Става въпрос за гняв по някой сериозен въпрос - нещо те мъчи отдавна и много. Ако е по-дребно, ще си мине от само себе си.
Ядосвай се на воля.
А досадата се побеждава само със съществена промяна. Това е.
Не е професионално, ама е вярно.

dear god make me a bird so I can fly far far away from here

Aledar~


Тема Re: gnjvнови [re: floyd]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 10:02



ами май за целта има механизъм наречен "насилие"



Тема Re: gnjvнови [re: floyd]  
Авторiii (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 12:59



6tom gneva ti e cselenaso4en kam opredeleni li4nosti,ili sabitiq ,trqbva da potarsi6 korenite porajda6ti tozi gnqv,ili kazano prosto,zadai si vaprosa za6to me qdosva prisastvieto na vaprosniq X,i togava ve4e moje da pogovorim za razre6avane na problema:)))



Тема Re: gnjvнови [re: iii]  
Автор floyd (pink)
Публикувано09.12.02 11:49



Mnogo e prosto.....po4uvstvah se bezsilna pred edin 4ovek i ne mogah da mu kaga tova koeto iskam.Ne mi dade vuzmognost.Tova me mu4i i postojnno preduvkam situazijta.Ne iskam da go promenjm iskam samo da kaga tova koeto iskam i mislj.Tova ve4e dage go sunuvah i otnovo se subudih obzeta ot gnjv,makar i na sun.A toi me gledash ironi4no i kaza:"A ti v na4aloto plaka mnogo...."Tove e to4no taka i v deistvitelnost.No na sun me dovurshi i se subudih ot gnjv......Kazvai sega da vidim kakvo 6e mi kagesh



Тема Re: gnjvнови [re: zaphod]  
Автор floyd (pink)
Публикувано09.12.02 11:52



Na praktika tova ne vagi.Ne sum sklonna kum nasilie.Taka ne6ata ne se opravjt



Тема Re: gnjvнови [re: Aledar]  
Автор floyd (pink)
Публикувано09.12.02 11:56



Ne zadulgitelno da si profesionalist ,za da znaesh 4e kogato 4ovek se jdosva za gluposti,korenut na gneva mu sa na suvsem drugo mjsto.Toi e "frustriran " ot ne6o.....
Za dosadata znam su6o ,no na praktika ne6o mi pre4i da napravh su6estvena promjna,za6oto ne znam kak.Vupreki 4e znam kakvo iskam po prinzip na tozi etap



Тема промянанови [re: floyd]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано09.12.02 15:39



Как ли? Ами бързо, за да не успееш да се усетиш какво те чака.

И за мен е време за промени...

Успех.

dear god make me a bird so I can fly far far away from here

Aledar~


Тема Re: gnjvнови [re: floyd]  
Авторiii (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 00:13



yaaaaaaaay,ti ima6 nujda ot individualno le4enie ,ako iska6 pi6i ma meila mi psp2002@abv.bg,mislq 4e moga da pomogna.........,pi6i mi samo ako misli6 4e iska6 savet ili pomo6t ot men,nqmam vreme za kritiki ot nenamerili sebe si hora,bez da iskam da te zasegna,6te se radvam ako se obadi6:))))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.