Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Един от манипулаторите си ти!нови [re: Slav]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано28.12.02 19:31



ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ ! :)
Сега искам да ти разясня ти пък от какъв зор побесня :) , така де нали тук е клуб по психология . Дръж се , след малко ще почнеш даже и да хапеш ! Тебе никой не те е срещал никъде тук във форума , направих си трудът да проверя .Няма те братко никъде по никоя тема. Само в тази единственно си се включил и то с "хъс". Загубил си маса ту му време и енергия та си изучил всичкото ми житие и битие , посетил си и собственната ми интернет страница на http://petkopetkov.narod.ru/ където си разгледал картините ми , благодаря ти че сия посетил.:), след това си отишъл и си си изтеглил помощната система http://petkopetkov.narod.ru/shemi.hlp относно програмната среда с изкуствен интелект , и за това ти благодаря :) накрая си прочел и темите които обсъждам в клуба по философия .Прочел си и какво са ми казали Митрев и Кросс ( аз пък мисля че вие сте като светата троица , трима сте ама сте един :) .Та питам се аз с простия си акъл откъде толкова енергия изведнъж в един човек който даже не си е направил трудът да драсне два реда по някоя от темите разглеждани тук във форума. Отговора е един ( и тук психолозите ще ме подкрепят навярно ) нещо те е накарало да побеснееш и то няма да е червения цвят на лачения ми цървул. По скоро те е извело от равновесие точното попадение в компроматите по тази тема дето аз ги разкрих и бях така добър да ги предоставя на публиката тук и итвоята лична ангажираноста ти по въпроса г-н Слав-Митрев-Кросс-Ото-автора на темата :), ( и тук психолозите ще ме подкрепят навярно ) .Ти "осра" и толкова умни регистрирани членове на дир-бегето с фразата "... Ами що не се разгледаш кои са регистрираните.
След като ги види човек му се отщява да се регистрира."- това ти го рече, позор ! Срам ме е за теб ! Аз също не съм регистриран , но имам лице , участвам активно в клуба по философия и ме знаят хората.Аз също нямам нищо против нерегистрираните , само зададох един логичен въпрос
и той е защо тук нерегистрираните говорят едносрично и не вземат участие в никакви , ама никакви други теми , този въпрос е изстрел, затова си бесен.Ето затова пишеш по няколко реда с главни букви ( демек крещиш) , не бих искал дасъм на твое място!
И знаеш ли кое е най жалкото ? Най -жалкото е че си изразходвал толкова енергия за да ме охарактеризираш от "лачен цървул" до до " краен следователно ограничен" и не си забравил да ми лепнеш и склонноста за убииство цитирам те : "АКО БИ МОГЪЛ БИ ВЪРНАЛ И ВРЕМЕТО НАЗАД И УБИЛ АВТОРЪТ И." Та най жалкото е че си фокусирал цялото си внимание върху мен а си забравил да драснеш поне два реда по убииственните въпроси които повдигам по отношение на воденето на тази тема , па и на самата тема. Забравил си да обясниш тук на хората защо е това велико изключение от традицията че автора на темата не взема отношение по нея . Защо например става така че в 01.52 ч. на 16.08.02 г АССА поства тази тема и пак по първи петли същия ден в 02.01 ч. ОТО я е прочел , изказал се е хвалебственно и се е затичал да разкаже за великата тема в клуба по философия . По нататък нито АССА нито ОТО не участват в разискването.Тяхната роля е свършена , те са казали "Вижте това!Страшно смисленно е! Направо велико!" По нататък не ги е еня какво става със собственната им тема, ама че работа , а !
Забравил си да обясниш защо когато по темата започва разговор по хоризонталата ( между някой противник и оня от "агитката " нерегистрирания ) , защо тогава например всички нерегистрирани не вземат участие по половин месец , ай да му се невиди , що така ! (Ще ти пошепна що - ами щото като се говори темата се избутва и няма нужда от"мъртви души" за бутане напред). Ще ти кажа и защо само си ме осрал и опикал па не си разяснил тия чудатости .За що ли , ами защото няма как да го обясниш , ей това е :).По същата причина не си разяснил многото питания които са сериозни , направил си се да че не си ги видял , на разсеян си се направил мой човек. Само че хората дето четат тук не са разсеяни ,те виждат че по съществото мълчиш като дупе а пък в квалификациите еша ти нема. Е това е , да ме помниш ,и да се стряскаш :)
Сега се отпусни малко , все пак ние с теб сме само опоненти а не истински врагове. От къде на къде врагове, та ти нямаш пряко отношение нито към статията нито пък си автор на темата , пък и без това не си активен участник по темите.Майната му на всичко , желая ти весело посрещане на нова година,
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА НА ВСИЧКИ КОИТО ЧЕТАТ ТИЯ РЕДОВЕ !



Тема Re: Един от манипулаторите си ти!нови [re: Пeтkoв]  
АвторSlav (Нерегистриран)
Публикувано29.12.02 08:38



Да направих си труда да те опозная.
За теб казах каквото казах.

ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ТВЪРДЯ ЧЕ ТВОЯТА ЦЕЛ Е ДА ОТКЛОНИШ ВНИМАНИЕТО ОТ СТАТИЯТА КЪМ САМИЯ ФОРУМ!

Както си тръгнал всеки който ти опонира ще го включиш в лицето Митрев и т.н. (Ти не си вред...)

По твоята логика и аз мога да почна да твърдя че kiki и ти сте едно и също лице. Така се оформя друга конспирация... пък към нея може да се включат и негативните постинги и става една... пълна тъпотия.

Като си голям писач защо не пишеш по 3 страници за статията, а пишеш по толкова за развитието на форума.

А за този форум и различните участници тук мнението ми е че просто тук темата е различна и малко хора са способни да пишат много по нея и то за спорта, а другите просто споделят мнение.

Това че мнозинството не са регистрирани е интересно, но не определящо. Ако въпросния Митрев или който и да било искаше можеше да регистрира 1001 мъртви души и да задуши всички изяви които иска (включая и твоите), но такова нещо няма... и ти продължаваш да лееш простотийте си!



Тема Re: Един от манипулаторите си ти!нови [re: Slav]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано29.12.02 17:55



Ами и на теб ти е чудно що така почти всички в темата са нерегистрирани ама пак си твърдиш че не е смущаващо когато една "представителна извадка" показва аномалия която няма аналог в дир -БГ.Разправяш че тук в тоя клуб хората не били в състояние да вземат учасие по темата затова само кратко брецат едносрични фрази. Ами що не обясниш на народа как става така че и в клуба "философия" по същата тема е пак така , и там ли не разбират , и там ли регистрираните са боклуци ?
Пак си забравил да обясниш защо ти който не си взел участие в нито недна тема тук изведнъж развиваш такава активна дейност, ха спомни си и следващия път обясни тук на народа.
Пак не си обяснил защо АССА го няма никъкъв откакто рече "Вижте това".
Обясни тук на народа де се е чуло и видяло по целия дир-бг автора на темата да не вземе участие по нея и като за капак е така и в клуба по философия по същата тема.
Забравил си да обясниш защо теб, Митрев , АССА , ОТО ,КРОС и другите положително настроени към темата , не участват в никакви други теми , нито тук нито в клуба по философия , ха спомни си и следвщия път се опитай да обясниш на народа че той иска да знае, приеми ме като негов говорител.
Забравил си да обясниш защо когато спора се води между Митрев и мен нерегистрираните феновете от агитката ги няма по цял месец , и чак като той се смотае се появяват "бутачите" да бутат темата. Ха спомни си и много те моля обясни го тук на хората.
А как автора на статията не взе поне с два реда участие в темата , нали казвате вие феновете че сте му писали емаил.
Весела Нова Година !



Тема До Фобите и Филитенови [re: Пeтkoв]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 13:40



Уважаеми г-н Петков, г- Кросс и другите ФИЛИ и ФОБИ,

за първи път влизам във форума психология и ми се наби в окото темата "Развитие на разума".
Тук освен една интересна статия намерих и вашите душевни терзания.

По този повод реших да кажа че влизайки в темата изобщо не погледнах мненията, а първо си изтеглих статията.
Едва след като я прочетох отделих време на мненията за нея.

Не се изненадах че има добри и лоши отзиви. Не ме изненадва че те са и твърде лаконични. (Аз самата също не мога да взема отношение в детайлите.)
Изненадах се обаче от кампанията срещу самия форум.

Защо така бе господа?
Какво Ви пречи гласността?
Защо искате да манипулирате читателите?

Дори темата да се бута от някого в това не виждам проблем тъй като явно новодошлите изобщо не поглеждат мненията преди да видят съдържанието на темата.
Атаките срещу този форум също не значат нищо за новодошлите защото също не ги поглеждат.
(Съдя по самата себе си.)

По повод на тукашната ганьовщина ще ви кажа че никой не може да спре някого да прочете нещо, както и да го накара да го прочете!
Аз ако искам ще спра на самото заглавие, ако искам на резюмето, както и ако някой ме прекъсне там после ще намеря време да си дочета материала.
Всичко зависи от решението ми, а то си е мое и никакво мнение не може да го замени.

Накрая ще кажа че манипулацията е вечна и формите и тук едва ли ще изненадат мнозинството.

Темата явно е значима щом някои се заемат да я бутат, а други да я събарят.

Господа ФИЛИ и ФОБИ моето независимо от вашите манипулации мнение по тази публикация е че тя е ЗНАЧИМА.



Тема Re: До Фобите и Филитенови [re: Янa]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 17:53



Вижте какво госпожице неизвестна никуму ,
Вие за пръв път влизате във Форума , ами хубаво , влезте , вижте и брецнете едносричното си "велико е"
От какъв зор се хващаш да решавш нещо което не познаваш тъи като за да вземеш отношение трябва да отговориш на една грамада въпроси дето поставихме тук. Ти що не им отговори ами пак се хвана да спасяваш неспасяемото и брецна "значимо е" . Що тогава не коментира великата глупост в статията дето се казва че създаденото от човешка ръка никога няма да може да мисли, няма да може да мисли днес , утре и во веки веков .Те осъдиха прогреса във вечни времена, ама че войводи! Ей тая глупост над глупостите що не я защити аргументирано щото в клуба по философия изприказваха един куп приказки по нея. Не само че не я защити , ти не можеш да я защитиш. Ето хвърлям ти ръкавицата - защити тая глупост и тогава ела пак брецни "значимо е" А това че по темата вече се развихрят такива мръсотии идва да покаже не че е значима а че е сбъркана и че нахално се тика напред , ама ти май не ги различаваш тия неща.Ти като си неутрална и се обръщаш към "Филите и фобите " майчински със съвети що не си стоя неутрална ми лепна като гербова марка към нещо за което не каза нищо повече от това нищожно по смисъл "значимо е" . Така не може разбира се , ако смяташ че нещо е значимо трябва да можеш да направиш анализ и да се обосновеш.Ама твоята единственна обосновка бе заглавието на темата и това че по нея има вече скандал.Обосновката ти е твърде жалка. Айде пращай ми следващата госпожица или господин неизвестни от агитката да брецнат и те "велико е"Ами що не купите подарък на поне един регистриран или айде нерегистриран ама поне известен тук във форумите та да ви защити малко по-легитимно , че почвате да ставате за смях. Гарантирам ти че след твоето "замазващо" изказване което няма стойност а само прилича на нравоучение , гарантирам ти че след това "замазващо" изказване ония дето се " задъхаха" и не можаха да отговорят на поставените им многократно въпроси съвсем ще се покрият.Тази тактика бе отпреди известна , именно нея нея коментираме .
Господи, какво ли още ще измислите още та да забаламосате хората.
Айде че бързам !



Тема Re: До Фобите и Филитенови [re: Янa]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 18:07



Забравих да ви похваля за новата тактика :)
Сега от агитката нека се появяват миловидни имена на новодошли като Яна , Яница, Милена , Милушка, Нефертити и т.н. , все нерегистрирани девици да бъдат. Това би смекчило критиката към темата . :)
айде че бързам !



Тема Re: До Фобите и Филитенови [re: Янa]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано31.12.02 00:08



Посетете:

http://petkopetkov.narod.ru/ - Тука са шедьоврите ми
http://petkopetkov.narod.ru/shemi.hlp - Тука е система ми

Четете и се учете!
Тези дървета тука само ще бутат тема дето нищо не струва.



Тема Re: До Фобите и Филитенови [re: Пeтkoв]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано31.12.02 10:04



Аз съм Петков , тоя истинския дето показа тук пред всички истинското ви лице и разкри цялата недостойна и тъпа игра по настоящата тема. А ти си едно жалко същество от "агитката", жалко и безсилно което по скоро ми прилича на подплашено зверче което са сгащили в безисходица :)
В предишния си постинг бях писал "..какво ли още ще измислите за да баламосвате хората " - ето какво измислихте - жалък фалшификат на никът на Петков , гарантирам ви че по тоя начин уверено водите темата към пълен провал и прецаквате и ценните моменти които има в самата статия. Може да не сте самия автор на статията, може да не сте авторът на темата , може да не сте многоименното същество Асса-Ото- Митрев -Кросс -Яна , но с тази си постъпка здраво прилепнахте към "агитката" и то по най-лайнения начин.Съжалявам ви !
Аз съм Петков а не ти ! Тук е клуб по психология и хората които посещяват тоя клуб сигурно разбират от психология и ще схванат постингът от два реда, цитирам
"Посетете:

http://petkopetkov.narod.ru/ - Тука са шедьоврите ми
http://petkopetkov.narod.ru/shemi.hlp - Тука е система ми

Четете и се учете!
Тези дървета тука само ще бутат тема дето нищо не струва."

като чужд на силът на Петков. Петков никога не поставя картинки пред темата както е направено тук, той никога не "брецва " като малаче такива едносрични постинги "вижте това".Ако някой си направи трудът да посети клубът по философия ще види че Петков е доста обстоятелствен и аргументиран, това е лесно проверимо. Ако ли пък си направи трудът да прочете преписката на Петков с Митрев по същата тема в клуба по философия ще се убеди колко жалки идей защищава "агитката" дето бута темата в двата форума.
И накрая да попитам още нещо - Защо това мимикриращо брецване което сега разобличих е направено пак по първи петли ( темните доби в които се появяват двете теми в клуба по психология и в клуба по философия ).
Бях решил преди няколко дена да се откажа от тая простотия и да не се занимавам с вас( с агитката).Сега обаче съм на друго мнение , амбицирахте ме и няма да ви оставя на мира ,ще ви гоня като плъхове до дупка, докато не ви изтребя съвсем :)
Нали ратувате за гласност , ами ето ви я гласноста :)
Айде че бързам !
НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФОРУМА ЖЕЛАЯ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2003 ГОДИНА , ДА ВИ Е ЧЕСТИТА !



Тема Re: РАЗВИТИЕ НА РАЗУМАнови [re: ACCA]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано31.12.02 12:05



Уважаеми участници във форума психология , да ви е честита новата 2003 година !
Натъкнах се случайно на едни факти свързани с настоящата тема.Тъй като са любопитни и от гледна точка на психологията си позволявам да ви ги изложа отново копирайки ги от клуба по философия.
Ето копираният ми постинг Тема Re: Разширение на скандала! [re: rei]
Автор Пeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано 31.12.02 11:35

"Изчислих те Реи :)
Изчислих те брадчет :)
Искаш ли да ти кажа кой си дето пишеш само по една точка .?
Ами ти пишеш тоя постинг по настоящата тема на 31.12.02 00:10 (писа по темни доби постинг на смахнат човек , постинг на психически болен човек)
Ами ти си оня същия дето писа постинг под откраднатия ник"Петков"на 31.12.02 00:08 ( по темни доби) в темата "Развитие на разума" на форума психология.След това (пак по темни доби) се втурна и писа постинг на 31.12.02 00:15 под ник "пpppчшшш" по темата " Предлагам Ви скандална тема :) "(писа пак по темни доби постинг на смахнат човек , постинг на психически болен човек)
Тези съвпадения заостриха вниманието ми, но да знаеш изчислих те не само по времето на постване , ами и по панически безсмисленните ти действия след "ужилването" . Явно здраво съм те жилнал в форума психология по темата "развитие на разума":)
Айде че бързам ! "

Ако се позамислим ще видим че действително тези Асса-Ото-Митрев-Кросс-Слав-ЯНА- ЛЪЖЕПЕТКОВ- Рей-пpppчшшш и незнам кой си дето лансират и бутат тая тема са едно и също лице.Не изключвам между тях да има и някой случаен съвсем обикновен човек но като общо правило твърдението ми е вярно и аргументирано.
Последните ми факти сочат и че това лице не е съвсем добре психически .
Желая Ви успехи !



Тема Re: РАЗВИТИЕ НА РАЗУМАнови [re: Пeтkoв]  
АвторMitrev (Нерегистриран)
Публикувано31.12.02 15:24



"Многоуважаеми" Петков,
виждам че съвсем си изнаглял.
След разните твои групирания и изчисления може би ще започнеш да гледаш на карти, боб или нещо друго.
Тук хората доста се различават от теб както по своята култура, така и с достойното си поведение.
Понеже на N места си ме споменал се налага да разгледам по форумите, да ти видя идиотските номера и да те охарактеризирам.

На пръв поглед очевидно е че следните форуми са твои и буквално се бутат от теб:
Предлагам ви скандална тема
Разширение на скандала
Изкуствен интелект
Що е то смисъл
За прословутия смисъл
Има ли смисъл в ...

Тия изпълнения с точките, пррчшшш, айдееее и др. подобни са си чисто твоя идиотщина.
Междувременно доколкото виждам хората се бъзикат с теб.

До скоро




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.