Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Пикай де!нови [re: Пeтkoв]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 15:41



Пикай Де Петков!
Дай да видим как се пикай върху идеи че да се възползвам и аз да пикая на твоите... Празнословец си ти Петков, ПРАЗНОСЛОВЕЦ.



Тема ТЕБ И ЦЕЛИЯТ ДА ТЕ ОПИКАЯТ ТИ Е СЕ ТАЯ :)нови [re: ili]  
Автор Пeтkoв (ентусиаст)
Публикувано22.02.03 16:38



Ти си просто непокисче, какво да те опикавам ...Па дали съм празнословец сам си вади изводи щом съм ви подпалил задника от бая време насам..въртите се като шугав овце и не знаете какво да правите..Ой сиромашките..жал мие за вас..
айде че бързам :)

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема изчакай втората частнови [re: Пeтkoв]  
Автор mila (непознат )
Публикувано25.02.03 14:17



Много си импулсивен. Изчакай да видим каква ще бъде втората част. Доколкото разбирам в първата част се дава някаква азбука. По-нататък ще видим произведенията и. Това че азбуката е доста по-различна от обикновеното не бива да те притеснява. Всички нови неща са различни от обичайните, но с времето биват разбирани и се налагат. Виждам че си силно против тази статия, но ако е само заради спора ти с Митрев ще пропуснеш нещо интересно, а според мен и важно.



Тема ДОБРЕ, ЧАКАМ ..нови [re: mila]  
Автор Пeтkoв (пристрастен)
Публикувано25.02.03 19:49



Добре ще чакаме и ще видим ..Може пък и да се промени курса ..:)
доскоро!

Парите не правят човека щастлив но липсата им го прави нещастен!


Тема Така е.нови [re: ReaLogy]  
АвторxXx (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 10:39



Виждам че има и разум сред психолозите. Браво на тези които могат да надскочат рефлексите и да провидят зад тях.
(По отношение на рефлексите и разума е уместен паралела с компютрите. Ако направим компютър той не може всичко... Истината е че трябва програма...)



Тема В Ъ П Р О С ?нови [re: ACCA]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 10:11



Тази статия почива на разбирането че разумът се формира в следствие обмен и обработка на информация. Т.е. разумът е информационна система от най-висш клас. (Ако не съм прав ме поправете !)
Все си мисля обаче че разумът е нещо много повече от информационна система.
Вие какво мислите по този въпрос ?



Тема обмен и обработка звучи твърде грубо...нови [re: sky]  
Автор MAXlM (непознат )
Публикувано06.03.03 10:01



"разумът се формира в следствие обмен и обработка на информация"
- това звучи твърде грубо, бих казал глупаво. Да не би при прехвърлянето и обработката на земята или на каквото и да е да се ражда живота? Колкото и да си прехвърляш и обработваш земята тя няма да роди нищо ако няма семена!
Разумът не е продукт на обмена и обработката на информацията. Той се развива вследствие на тези процеси но не произхожда от тях.



Тема Re: обмен и обработка звучи твърде грубо...нови [re: MAXlM]  
АвторSTRONG (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 12:28



Съгласен съм с теб. Колкото и да прехвърляш, каквото и да е, няма да се роди разум! Има нещо съвсем друго в цялата работа? Какво е то? Всички се питаме.



Тема Отговорът е в главите ви.нови [re: STRONG]  
АвторMitrev (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 02:45



Отговорът е в главите ви!
Там става каквото става...



Тема А какво има там? [re: Mitrev]  
Автор MAXlM (непознат )
Публикувано14.03.03 02:40



А какво има в главите ни? Туй е въпроса.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.