Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 01.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема moje li da imash sili da....  
Авторdeep_dark (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 01:58



.... da se usmihnesh na jiwota, kogato wsichki priqteli sa te zarqzali, prekarwash w pylna skuka i samota wakanciqta si wkyshti, a skoro zapochwa otnowo koshmaryt na bezkrainite uchene, rabota, lipsata na syn i swqstna hrana, na dobrnonamereni hora i kakwato i da bilo radost?
Kyde da namerq smisyl i sili? ....





Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: deep_dark]  
Автор Kpъr ()
Публикувано20.07.02 02:08



другаде освен в себе си няма да можеш намери!

всъщност, може да изглежда лесно че ще намериш в някой друг, който и да е...
защото не виждаш неговата подобна несигурност в себе си...

а тя също си съществува, или я е имало във видимото пространство наскоро... но видимо само за този друг човек, разбира се...

ще се справиш, за да може да помогнеш ти на друг да види колко е безнадеждно всичко, и то когато видат ти стане такъв че да изглежда че си готов/а да помагаш друг да живее в спокойна обстановка, и да му даваш сили...

затова няма и начин, да получаваш лесно сили от непознати.
само на познати, за които знаеш че можете да се видите един друг без маски, и скриващи реалността илюзии може да разчиташ.

затова освен да се запознаваш с нови хора, опитай се да намериш нови пътища към сегашните ти познати и роднини.
все по трудно ще става, защото колкото по добре се познавате, толкова по трудно е да се намери нов път към разбирането и достигането до разбирателство.
да се намери нов път, просто с нов човек/познат, само изглежда по лесно. а всъщност, е да започнеш отначало - връща те назад това. но въпреки че е така, дори и това не е отчайващо - може пък с този друг нещата да стават много , неочаквано по бързо...

опитай всичко!



Тема янови [re: deep_dark]  
Автор Aledar (демон)
Публикувано20.07.02 03:28



Във всеки случай сили няма да ти дойдат, ако седиш и се самосъжаляваш. Сори, може да звучи грубо...

Намери си занимание. Намери си хора, с които да си изкарваш добре. Живей, за бога!

Миговете са ограни4ени на брой... Все я забравяме тази подробност.

Aledar~


Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: deep_dark]  
Автор lmBlack (hladnokryven)
Публикувано20.07.02 07:01



Поне в един човек, когото обичаш и те обича истинси от цялото си сърце и душа.



Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: deep_dark]  
Авторdeep_dark (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 18:01



Kak da se zapoznaq s nowi hora!? Da stoq na ulicata i da kazwam "zdrasti" dokato nqkoi ne reshi, che ne sym luda i ne mi obyrne wnimanie li??

I zashto spored was trqbwa da tyrsq smisyla samo w horata?



Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: deep_dark]  
Автор Kpъr ()
Публикувано20.07.02 18:07



няма ясен начин как.

всъщност ясно е че ти имаш много представи за това
как не става. продължавай да ги разглеждаш, и да ги опитваш тези представи, дали не може да се забрани някоя от тях.

смисълА? той едва ли е един... както и човекА



Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: deep_dark]  
Автор Ariella ()
Публикувано20.07.02 22:05



обърни знака на фактите в ума си!!..толкова е лесно :-))

седиш си в къщи (де да можех и аз, така ми се спиии)
сама си (а знаеш ли колко е гадно да се возиш в градският транспорт в жегите и в мелето?! :-/..или да си длъжна да поддържаш някаква комуникация с хора- прости, груби и ограничени?!а, знаеш ли..)
имаш време да четеш книги (а аз мога само да си мечтая за това и да чета в градският пак и в мелето, висейки на някоя дръжка като болна маймуна)...
можеш дори да отидеш на плаж- за развлечения винаги ще се намери някоя приятелка :-))..или на кино (не съм ходила от половин година сигурно)...
можеш и само да си лежиш на леглото и да си мислиш/медитираш нещо , или да слушаш музика, да висиш по два часа в банята, докато гъбясаш , да стоиш в нета до 5 часа сутринта :-))...да си дръпнеш някоя комп. игра и да се пристрастиш към нея за няколко дни :-))..да си изтеглиш книги, филми, музика, някоя нова програмка...
да отидеш на някой нет купон ;-)
можеш да излезеш на разходка и да седнеш до някоя баба/ дядо в парка и да ги разпиташ за живота им..
можеш и само да поседиш някъде и няма да закъснее да ти се лепне някой сваляч ;-)..и да си убиеш един два часа в празноглави флиртове :-))
можеш да си изчистиш къщата и дори да направиш лек ремонт..

леелееее...що не съм на твое място!!!!



Тема Re: moje li da imash sili da....нови [re: Ariella]  
Авторdeep_dark (Нерегистриран)
Публикувано21.07.02 00:30



Loshoto e, che ideqta ne e da si gubq sega wremeto w prawene na nishto... Zashtoto sled 1 mesec naistina zapochwa koshmar i sega e edinstweniqta moment, w koito moje da mi e gotino... a ne e... kniga cheta tyi ili inache, i na razhodka hodq, no moje bi ne sym toq tip hora, koito towa gi zadowolqwa...
obicham da ima "action" ot wreme na wreme, hora, da e weselo, da ima s kogo da obshtuwam...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.