Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 05.10.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Едно вьпросче?нови  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано26.05.02 13:42



Еднa моя познaтa се интересувa зa 4 те темперaментa. Ако може някой дa ми кaже кьде дa открия информaция зa тях ще му бьдa много блaгодaрен. Сьщо и зa добри aвтори , които имaт рaзрaботки по темaтa. И дa е нa бьлгaрски pls.
10x предвaрително!

Чакай само да чатнеш голата истина...


Тема Re: Едно вьпросче?нови [re: mushmorok]  
Автор Ariella ()
Публикувано26.05.02 19:28



според Айзенк ли??
опитай с търсачките по кл. дума..
или на псих. сайтове.../сайтовете си ги откриваш по същият начин/..
и въобще, както казваше баба ми- "няма омесено и овесено"..
макар че, ако знаех- що да не ти кажа, но не съм срещала..сериозно..



Тема 10х!нови [re: Ariella]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано26.05.02 19:54



Еми знам аз , ама все пак някой може да е информиран и да сподели. Иначе бая джънк ще трябва да отсея сам. И ще ми трябва време да разбера кое е ценно и кое боклук...и още четене ,четене...мани , мани.... А чесно казано тука има хора , на които мога с чиста съвест да се доверя.
Аз пък мога да си предложа услугите за други интересни нещица..тантрична любов, космически неща и кво ли не и да спестя време и неприятни грешки на много начинаещи търсачи:))

Чакай само да чатнеш голата истина...

Редактирано от mushmorok на 26.05.02 19:56.



Тема Re: 10х!нови [re: mushmorok]  
Автор Ariella ()
Публикувано26.05.02 23:07



ок, във вторник сигурно ще имам малко повече свободно време и ще ти потърся инфо...но ще менкаме!!...каква е тази тантрична любов??



Тема Re: Едно вьпросче?нови [re: mushmorok]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано26.05.02 23:19



Доколкото си спомням от у-ще /преди около 100г. беше.../ учиха ни че са:
холеричен
флегматичен
сангвиничен
меланхолик


" Open your mind for the Beauty inside "

Редактирано от Oro на 27.05.02 01:37.



Тема Re: Едно вьпросче?нови [re: Oro]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано26.05.02 23:25





ИИИИИИИИИИ....... верно ме разхили ..... чудех се дали вече имам инфо и като го


прочетох това не се сдържах:)))))

Чакай само да чатнеш голата истина...


Тема ехаанови [re: Ariella]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано26.05.02 23:37



Ииии че си добричка.......много се кефа като става така...

Ами тая тантрична любов си е същата като всяка друга и в същото време коренно различна. Но като цяло е стремеж към ПЪЛНОЦЕННО изживяване, което същевременно да е полезно за физиката и психиката на партъорите. Да се използват изумителните възможности на мъжа и жената да се направят щастливи един друг и то с финес , чар и въображение
Абе с две думи голем кеф!!!

Чакай само да чатнеш голата истина...


Тема Re: ехаанови [re: mushmorok]  
Автор Ariella ()
Публикувано26.05.02 23:54



ахаа...чели сме нещо тогава и ние ;-)...ако е за същото..попадна ми веднъж една малка книжчица, дето малко трудно я четях, но общо взето съветваше мъжа как да задоволява жената, без да стига до оргазъм, уфф, не съм сигурна обаче дали не беше само за еякулацията и не знам дали може оргазъм при мъжа без еякулация..мноо съм непросветена в тантрическите методики..

идеята беше, че мъжа черпи енергия от оргазмите на жената и общо взето ми допадна като концепция..



Тема &нови [re: Ariella]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано27.05.02 00:30



това е основата и физическата страна на тантра...
После идва малко по-различно,може би по-точно ще е да се каже по-обогатено отношение към партнъора и секса въобще. Нищо от старото е се губи ,а се добавят нови нещица , които правят всичко красиво и най-важното премахват скуката. Ако знаеш само колко жени и мъже (с любими партнъори дори )не могат да си намерят място от скука и се чудат кво да измислят.
пък и може да ти се хареса да се преживееш като богиня, де да знам

Чакай само да чатнеш голата истина...


Тема Re: &нови [re: mushmorok]  
Автор Ariella ()
Публикувано27.05.02 01:00



ти да не си скорпион?!..защото досега май само скорпиони съм срещала, дето се интересуват от тези духовни аспекти на секса..и подозирам, че това е повече, защото търсят по- силни преживявания, отколкото да се вълнуват от духовната страна, но кой ги знае, те са доста потайни...

не искам да съм богиня, нито искам да се чувствам като такава и въобще не ме интересуват 'божествените' истории :-))..харесвам си се като човек ...упс, жена, нали??>..




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.