Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: Oro]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 03:37



Ti da si imal problemi sas locales na FreeBSD?
Aide kat mi napishesh kirilizacia za X na FreeBSD ste si ia slozha - dotogava ste te zamolia da ne se izkazvash nepodgotven ponezhe ne vsichki polzvat windows
OK?



Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: seeker]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано17.03.02 03:55



Lynx li polzwash?

??

Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: Byclops]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 04:09



eee ne sam mazohist vse pak
inache links e po dobar ot lynx ponezhe podarzha frames

no osnovno rabotia pod X s KDE kato desktop ponezhe nestata koito pisha i polzvam sa QT bazirani (drugite desktopi kato GNOME, OpenSTEP i tn ne me kefiat)
Dancho Iostrev koito praveshe podrazhkata na kikbd za win1251 se otkaza i sega nestata tam sa na samotek taka che niamam prestava kak e v momenta
da ne govorim che za nekoi sveten shrift (TTF) trebe da puskam font server i tn

s gornoto iskah prosto da obesnia na vsichko znaestia Oro che ne celia sviat polzva windows



Тема Re: Бившиянови [re: seeker]  
Автор Ariella ()
Публикувано17.03.02 04:11



Орко е светило във всяка област...
нищо чудно да се окаже и компютърен гении..
той свети..светило..свети най- вече на Вероника и Гетсби, но все пак- тренира усилено в светенето и скоро може да стане светец!!!



Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: seeker]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано17.03.02 04:21



Razbrah kakwo mu obqsnqwashe na Oro:) A ne mojesh li da izpolzwash razni web-izmislici kato

za kirilizirane?

Az oniq den si instalirah lynx samo ot ljubopitstwo i naprawo bqh sashtisan!- bez problemi uspqh da razgledam klubowete i da pusna mnenie, pri towa bez nikakwa kirilica- prewejda si kirilicata na latinica!Ne che ima nqkakwa polza, no ne ochakwah Lynx da poddyrja kirilica!:))

??

Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: Byclops]  
Автор 33 ()
Публикувано17.03.02 04:27



i az go izpolzvah no ima edno losho kachestvo: kato napravish greshka i se vurnesh da ia opravish napisanoto izliza na latinica.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: Byclops]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 04:34



ami ne ponezhe moiat nachin na pisane na metodievica e razlichen ot tozi koito tam sa zalozhili - naprimer pisha ж kato zh i tn.

prav si lynx rocks v povecheto sluchai ama mu e gadna transkripciata na kirilica no poniakoga kato niama riba kakto e kazal poeta ste iadem i file ot akula
ako mi beshe tolkova zor za kirilicata steh da izpolzvam recode ili sam da si napisha konvertirasta programka
prosto na kirilica mi se nalaga da pisha vednazh v meseca i mi e mnogo maka dori pri fonetichna podredba

heh!
setih se nesto - Veni Markovski e izvesten oste i Zheni Markovski tochno sled edna takava greshka pri izpisvane na imeto mu ";))



Тема Хопла! На това му викам фаризей!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 04:35



Ама къкъв!

"И ме остави да пиша и говоря с хората ТАКА КАКТО АЗ НАМЕРЯ ЗА ДОБРЕ - ЗАЩОТО ТОВА Е КЛУБ БЕЗ МОДЕРАТОР!!!!! Не се вживявай в ролята на такъв....."

Кой играе тук модератора от месец?

Фаризей голям си!
Както се възмущаваше във Философията от темите за Вероника....ама всички на изуст знаеше! Та чак на нея и светнатна...и ти каза че си малко войяОрче и чикиджийче!__;о))

Това си е старо поританско качество на англичаните и американците!
Възмущават се най-шумно от неща, които тайно си ги правят.

И полувината партия на Хитлер е била само с хомо`з пълна!
Затова ги вкарваха в КЦ-лагери и ги избиваха!

Та нищо ново не си Брте Оро....старо фаризейско явление!__;о))

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*




Тема Re: Бившиянови [re: Ariella]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 04:37



Svetila mnogo - polza ot tiah malko



Тема xaxaнови [re: Ariella]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано17.03.02 04:40





??


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.