Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Това e...нови [re: Letizia Gatsby]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано16.03.02 19:30



Определено има нещо общо във свички тук, без анкета ще ти го кажа "психо-" ама от там нататък всеки си го довършва сам :-). Аз предлагам за да няма засегнати, изгонени и обидени да махнем "логия"-та, та всички да се чаувстват конфортно, голяма веселба ще падне



Тема "психо-"нови [re: lmBlack]  
Автор arte (Kunstobjekt)
Публикувано16.03.02 19:56



...idva ot "психиka" ...tova e funkzia na edin organ na ime Kortex, koito vsicki nie pritejavame i ispolsvame...

sa "психо-" smushtenia se govori vse po-vnimatelno v psychiatriata, sa bolen se definira samo tosi, koito e opasen sa sebe si i sa drugite /obshtestvoto/...

v nashia slucei vsickoi e tolkova besobidno-virtualno, ce ostava samo da mu se nasladim, v smisala, v koito govorish...



Тема Re: vsicko e jasno, kolejke...нови [re: Letizia Gatsby]  
Автор Kpъr ()
Публикувано17.03.02 00:57



не що?





Тема Re: Това e...нови [re: lmBlack]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.03.02 02:00



Абе за тебе нЕма ли латиница-германистка? та се мъчиш да пишеш на бургариш с kirilitza?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Бившия клуб "Психология" превърнат в цукало за....нови [re: seeker]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.03.02 02:06



Seek преди всичко една програмка за писане на български/кирилица.....
даже можеш да си я вземеш/download/ гратис от Интернет.
Не разбирам български - освен на кирилица и грамотно написан и
не виждам защо да се мъча да разбирам писменните знаци на неизвестни племена......

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Oro...нови [re: Letizia Gatsby]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.03.02 02:20



А-а значи можело и на български.!

""демокрация" и "анархия" sa dve mnogo bliski ponjatia...
анархиятa e pred-forma na demokraziata..."


Тези дефиниции не знам от къде си ги докопала и....не ме интересува....

Демо-народ кратос-управление. Народоуправление! За да стане този номер има маса правила на играта и закони! Ще ти спомена нещо, което е залегнало в международната харта за правата на човека....без да го цитирам дословно.....Всеки има право на изява на мнения, схващания, разбирания НО НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ОТНЕМА ТОВА ПРАВО НА ДРУГИТЕ....... Тези дни ще ти взема от Интернет точните
положения за "Правата на човека" и ще ти ги доставя "сдъфкани " тук.
но.....това не те лишава от правото да си ги откриеш сама...със собствени сили и да проявиш малко повече самостоятелност.....а не да си лепиш "Гадсби" на ника....Що не започнеш промяната - като си измислиш свой собствен ник? Да стъпиш на своите собствени крака?
Тоя Гадсби...дори и един компютър нЕма да ти купи.....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Тогаванови [re: nbb]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.03.02 02:23



"защо ги гониш от тук, а ?"
Не аз - регламента на клуба ги гони. Ти прочете ли го някога?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Интерактивност!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 02:35



Орчо!
Аз съм пускал теми във Философия!
И много мнения.
И ТИ! Ама кви само!

Реших за двама сбъркани тук да направя "виртуални портретчета"!
За "Оро" и " софиянка, елен, рейн, 33...". И двамата предупредих многократно да не ми споменават ника, или да ми пишат директно! И двамата игнорирам, и темите им не ме интересуват, затова не влизам там! Ама не! Те без мен не могат, мнооо...ме обичат! И теми отварят, и във всеки втори постинг е Г споменат!

ОК, Орчо! Сега ще направя едно "Събрани трудове на Брат Оро"! И ще си го съхраня! Та да не трябва всеки път да си играя с обяснения при теб! Ще събера всички твой псувни, просташищини и вулгарности...още от Филисофията. И всеки път като почнеш да да морализираш и да разказваш на хората, че всички обичаш, и религий превеждаш, и ТОЙ ти е показал, и ти дълбоко в себе си си погледнал и разбрал.....всеки път ще постирам/копирам "Събраните трудове на Брат Оро"!

Та да видят хората кой е автора!
На това му се вика БАШКА инерактивност!
Навремето и днес в принт-медийте....може всеки да си пише кво иска. И най-голямия простак да е!
Ама сега....този хубав контраст!
И за мен само 2 секуди работа!
Та продължавай да се пениш и псуваш!
Има страшно мноооо....материял от теб. Ама като искаш още и него ще го сложа вътре. Но проблемос!

В момента съм малко зает...но ще започна с жътвата.

Като го скърпя, почвам навсякъде при теб да го пускам.
Приятно морализиране ти желая за в бъдеще!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*




Тема Re: Да бе,нови [re: Ariella]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.03.02 02:39



Орко, а аз пък си мислех, че ти , като възрастен и зрял индивид ходиш само на места, които ти харесват и правиш само това, което считаш за правилно и възпитано и т.н.
Е да де! Какво не ти е ясно сега? Аз съм в този клуб защото така съм избрал и правя САМО ТОВА КОЕТО СЧИТАМ ЗА ПРАВИЛНО И ВЪЗПИТАНО. И то е напълно в съответствие на регламента на клуба......
..." като гледам- в този клуб не си писал никога толкова, колкото през последният месец!!!!това ми говори, че тук има нещо, което те привлича ;-))...защото много добре си спомням как преди няколко месеца ни каза сбогом и че никога повече няма да стъпи крака ти тук...радвам се, че се върна.
А не ти ли прави впечатление, че окупаторите на клуба в последните седмици - т.е. Гадсби & со написаха повече глупости от всичко написано от Нексусуса за 3 месеца? И то на още по-невъзможен индиански език.....???
"...приспособявай се към обстановката и не се опитвай да налагаш разбиранията си за това как трябва да изглеждат нещата на останалите хора...защото рискуваш да станеш досаден..."
Аз доста глупости съм прочел от теб в тоя клуб преди инвазията на Гадсбиеви....пък и тия дни.....но никога не ти дадох каквото и да било напътствие от сорта "съобразявай се!", "не се опитвай да си налагаш разбиранията", "рискуваш да станеш досадна" Нали?
Не го прави и ти към мен! Бъди коректна! Отнасяй се към мен с онова уважение, което аз показвам към тебе! Ясно. И ме остави да пиша и говоря с хората ТАКА КАКТО АЗ НАМЕРЯ ЗА ДОБРЕ - ЗАЩОТО ТОВА Е КЛУБ БЕЗ МОДЕРАТОР!!!!! Не се вживявай в ролята на такъв.....
Ако съм ти станал досаден - не ме чети. Точка.

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Да бе,нови [re: Oro]  
Автор Ariella ()
Публикувано17.03.02 03:35



ти винаги си бил досаден, но сега си на път да поставиш личен рекорд!!!

прави каквото знаеш, не излагаш мен- излагаш себе си..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.