Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 17.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Простете ми ... моля...нови  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано09.03.02 19:29



...за това, че нещо бавно вдявам.
Влизам аз, с надеждата да прочета някакъв смислен разговор по темата психология, а какво намирам?
Някакви безмислени спорове за модератори, регнати и нерегнати,клубари и неклубари, като че ли това е най-важното, най-фундаменталното нещо в живота и психологията.
Ако някой чувства, че е пропуснал съществена част от пубертета, поради кома или неспособност да върви в крак с димнамиката на съвременния живот, нямам нищо против, но смятам че е сбъркал заведението (или клуба както искайто го разбирайте).
Може и аз да бъркам, но според мен мястото където могат свободно да се изявят или лекуват психическите проблеми се нарича "психиатрия" не "психология".
Да се запътиш на лекция по психология, а да стигнеш до психиатрия, леле леле леле.... каква грешка.
За да не стават такива грешки, какво ще кажете по въпроса, да се основе нов клуб "Психиатрия", като се огледах из клубовете ,мисля че ще е един от най-посещаваните клубов.( на който ще му липсвам, обещавам да го посещавам отвреме на време)
Какво мислите вие по въпроса ?



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: lmBlack]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.03.02 19:51



никой не е идеален, затова ти прощавам, че бавно вдяваш..
айде- целувай ръка и пусни някоя свястна тема, а не само да мърмориш като някой досьо..



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.03.02 20:05



Здрасти.
Тук не е говорилня за малки бебета, аре марш от тук.
Тук сме практиканти, докато приказваме работим такава ни е работата да работим докато приказваме.
Ако вземеш да ни разбираш какво приказваме и работим тук ще станеш един от нас.
Щом не можеш и не разбираш значи не си от нас, щом не си от нас значи си против нас, щом си против нас значи си за нас.
Ясно ли ти е какво правим тук и защо ти нищо не разбираш?

Какви бяха оплакванията ти, докато ти обяснявах и забравих?



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: Ariella]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано09.03.02 20:05



Мляс , благодаря за прошката. ОК ! Ще пусна тема, надявам се да не е пускана вече, не съм чел архивите като някой други, нито имам спомени от това време.



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: ПЪTниk]  
Автор lmBlack (hladnokryvnia)
Публикувано09.03.02 20:11



Ъъъъъ ....с....с ....отговора ми е на езика но ми заяжда клавиша.



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.03.02 20:14



Ти не си по моята специалност Ти си за Гетсбито и Клеапатрицата.
Те са по логопедиклавиатурните заболявания.
За езика ще си помисля?



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: lmBlack]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.03.02 20:15



само не очаквай да се придържат към темата ти..тук хората много перверзно си падат по разводняването на темите...чудя се вече дали това не е , защото нямат какво да кажат иначе!!

казвам ти го, за да нямаш кой знае какви очаквания, за да не се разочароваш бързо..



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: Ariella]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.03.02 20:23



Цуууунннн.
Стига си се правила на добра, какво така обяснителнообясняваш, с болен човек говориш, въобразявай се! Я си съобрази че човека ги знае тези неща и вземе че излезе прав, не можеш му взе думата после, ще видиш, ще ни истине мястото?



Тема Всичко е психология мой човек!нови [re: lmBlack]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано09.03.02 20:26



И в ежедневието.
Както е и политика дали клозета е на двора или в апартамента.

"......че е пропуснал съществена част от пубертета, поради кома или неспособност да върви в крак с димнамиката на съвременния живот...."

А ти на ква възраст си....та да знаем каква дистанция имаш от пубертета?
И от кога си "в крак с димнамиката на съвременния живот"?

И кво е това за теб?
Нета?
РС-то?
Мерцедеса?
Всеко лято почивка на Маледивите?
Летене с Конкорд на къс шопинг до NY?

Ти си изглежда мнооо нов във Форуми.
Тези дискусий са нужни, та да нема по късно големия махмурлук!
Или некой измени политиката и ежедневието на БГ само с критики ама без да се включва активно? И познатия манталитет. Аз не мога нищо да изменя. Те си правят с мен кво си искат? Те ни лъжат, че ни плащат...ние ги лъжем, че работим?

Обясни, та да знам кво да ти отговоря!
И получаваш отговор!

Мерси!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Re: Простете ми ... моля...нови [re: lmBlack]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.03.02 20:30



Веднага отивай в клуб Християнство да се изповядаш, вземи си светото причастие и тогава ела тук в този клуб, ще ти измислим нещо.
Можеш да минеш и през Астрология да ти видя хороскопа!
Не минавай през Кастанеда защото ще сънуваш после, през Окултизъм може да се проектираш в астрала, най добре във ВечниРазмисли мини и ни донеси нещо вечно.
Всъщност ти от къде идваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.