Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде сеганови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.03.02 13:59



защо да се спираме посред пътя? една идея е много добра, като се развие докрай! да се изтрие всичко, вкл. и 1ва стр. без да е в архив!

експеримента с това кой какво помни /и защо/ така трябва да се проведе! без възможност за подсказване



Тема Re: Хайде сеганови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано08.03.02 14:00



Ми отворил съм ти спецялно тема!
Никой не ми даде отговор.
Опитай ти. Мнооо ми е интересно!__;о))

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Какво значинови [re: Ariella]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 15:48



"тунквани", с дупки ли или с вкаран въздух, как го вкарват тоя въздух или той сам си влиза, ама за да влезе, трябва да има дупка, с дупки ли значи, защо не са "еър" ами са "тунквани"? Много ми е непонятно това, докато не ги изям тия "тунквани", не мога да мисля за друго, освен какво им е тункнато? А бе аз къде го питах това... сега ше видя...



Тема Последната...нови [re: Kalinski]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 16:26



обаче забелязах, че е "тунк-ва-ни", има нещо недовършено, значи са тункнати, тункнати, но не са изтункнати, останали са недотункнати, но понеже не са довършени, са тунквани, някога, не докрай са туквани... и какво е тунквани?



Тема Re: Последната...нови [re: Kalinski]  
Автор 33 ()
Публикувано08.03.02 16:32



abe haide iziash edna kifla che shte stanesh na kifla dokato prigladniavash

See this smile on my face, You put it in there


Тема Уффффф,нови [re: Kalinski]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.03.02 16:32



все питаш. Яж ги тези вафли и си мълчи.Ако можеш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Последната...нови [re: Kalinski]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 16:35



W centara na ostrow Tunkwan ima edno ezero, v engo ima ostrov, na ostrova ima halm a na halma ima edno mnoogo staro darvo. Tochno v 16:42 na 17 avgust siaknata na nai-gornia klon na darvoto sochi miastoto kadeto na 37 cm po povarhnostta e zakopana tainata na Tunkvanite vafli. Ostrova se ohraniava ot kucheto Tuncho koeto se hrani s tuknvani vafli. Sled kato iziade tochno 4.5 vafli to liaga dovolno i se pripicha na slance za 23 minuti. Tova e vremeto za koeto triabva da stignesh do tainata na tunkvanite vafli. Obache vsichko e napisano na drevnia tunkvanski ezik koito edinveno se pazi ot nai-staria mazh na ostrova narichan za kratko Tun-Kvan.

Uspeh v razgadavaneto na tainata.



Тема кифланови [re: 33]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 16:42



с мармалад... защо е "кифла с мармалад"... сигурно трябва да има мармалад, ама за да има мармалад, трябва да има дупка, значи и кифлата е тунквана, не ме пращай за зелен хайвер



Тема бисквитинови [re: nbb]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 16:44



а защо на гофретите им казват вафли, не се ли обиждат така гофретите според теб? извинявай, аз вече не ям, затова пак може да питам!



Тема споделенонови [re: seeker]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 16:47



трябваше да питам аз в споделено, те щяха да ми споделят всички тайни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.