Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.03.02 18:24



И колко пъти до сега са те отредактирали ?

Я си представи още по-готин вариант.
Закриваме длъжността юзери.
Всички стават модератори - егати шоуто става, а ?


| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Господинчо,нови [re: jj]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.03.02 18:24



ако обичаш се въздържай от коментари за неща, които не са ти ясни. Наблюдавам този клуб вече повече от година, не ми обяснявай кое какво е, моля те. И не ме карай да говоря неща, на които още не им е дошло времето.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано06.03.02 18:26



...омръзнал си ми до смърт с досадното си мрънкане...ама "покойница" не смятам да стана...,ако си правехте по-малко труда да вършите провокации,може би нямаше да смарди толкова тук...ама не ви се напуска,все насам ви тегли нещо...на трети клуб ти се става модератор...е само това ли ти носи сампочувствие бе момченце...
...виж сега да ти кажа,аз бях главно за отварянето на клуба за нерегнати...и както ти сам се убеди,не нерегнатите правеха спам,а една "дама" от вашата прекрасна компанийка...,а и Гетсби май беше от вас до колкото си спомням,после не разбрах какво стана,че го прогонихте...както и тогава казах,повтарям го и сега...на мен нито нерегнати,нито спамъри могат да ми пречат когато имам какво да кажа...,а колкото до модераторите до тогава нямах оплаквания от тях,но когато видях,че Ви не изпълнява основните си задължения,да трие откровените ти каруцарски обиди,на теб интелигентния и възпитания...си казах,че нямам никаква полза от модератор...
......виж сега..,като за теб,защото си ми симпатичен,ще се застъпя пред ЛеоС да ти даде още няколко клубчета,че да си чешеш крастата да се чувстваш"директор" ...и аз не знам на какво...,но във всеки случай дори на водопад не е ......като си нямаш други интереси и друга работа...забавлявай се...



Тема Re: Хе-хе,нови [re: LeoS]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.03.02 18:27



не са, защото си избирам къде да пиша.
Леле, и от тук ли вече трябва да си тръгвам ? Това пък от къде ти хрумна, пу-пу, да не чуе някой.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.03.02 18:32




Нема бре - споко :))))
Ама си е гот, какво - всички в клуба модерират всички :))))
Малииииии - хе хе хе :)))))))))))


| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: Хе-хе,нови [re: LeoS]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано06.03.02 18:35



.......виж сега аз ,nbb i Ariella,си оставаме юзъри...и тогава модераторите се сбиват кой да ни трие...и става весело....



Тема Re: Хе-хе,нови [re: publika]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано06.03.02 18:39



Няма как ... тогава вие оставате в малцинство и всички ще ви плюят, защото ще сте различни - само вие без пагончета :)))

Оххх - изчезвам, че съм "на мероприятие" ...

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: Хе-хе,нови [re: LeoS]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано06.03.02 18:51



...абе ние така ...,само за стръв ще стоим...,нали има много рибари...,а и "лоши" винаги трябва да има...,знаеш го...



Тема breнови [re: publika]  
Автор 33 ()
Публикувано06.03.02 18:56



toz chiliak ne se li seti da si pokani adasha na laf-moabet u doma , vmesto da si pravi truda da idva chak do tuka
mi tui de kvo shte go vikat , interneta e svoboden, sledvashtia put davame ukazania da si chaka gosti



Тема Re: Хе-хе,нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано06.03.02 19:01



не споменавай думичката с М, че Леос се изприщва и ще иска после да го почешем..

а някои , дето са още в пуберкска възраст, като видят че не ги бръснат за сливи, не се изприщват, ами цирки им излизат на задника..
и тогава и два клуба са им малко, за да си го 'начешат'..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.