Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
Автор PYTHON ()
Публикувано06.03.02 12:33



не трябва да се предава човек никога
или си жив или си умрял
останалото е мъчение
я се стегни бе
всичко ще се оправи



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
АвторПOKOЙHИK (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 12:35



Йойо, порових се по твоите стъпки и намерих къде се подвизавате... Аз не разбирам нищо от програми, програмиране и т.н. Едвам връзвам да вляза тук, но какъв е проблема да смените имената и местата на клубовете? Пратете този с каквото и да е има някъде там, а онзи го прекръстете на психология и го върнете тук? Може и тъпо да се изразявам - пак казвам - не отбирам много...



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: PYTHON]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано06.03.02 12:40



Ти пък дa не го знaеш? И откъде?:)

??

Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: Byclops]  
Автор PYTHON ()
Публикувано06.03.02 12:44



наистина го знам
но нещата са доста грозни и гадни
много по грозни и долни от това което се пише тук
и те започват доста отдавна.......



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: ПOKOЙHИK]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано06.03.02 12:49



Това се прави за около 30 мин. Темите се разменят, само архивите ще са си оригиналните, но идеята е просто неприложима... Принципни позиции. Онзи клуб е затворен за нерегнати. Решение взето с общото съгласие на направилите го. Тук е друг клуб - решението трябва да се гласува. Не мога да отричам правото на когото и да било да бъде където си поиска, а хората тук не са участвали в решенията за онзи клуб. Направили сме и нещо друго разумно там - сега аз и Безсънна сме модератори, след около месец вече няма да сме ние и т.н. Идеята е да не се стига до куп обвинявания в несъществуващи неща. Клубът е и затворен, за да пишат по-малко хора без отношение по темите. Ако някой сметне за смислена идеята да пише там - просто се регистрира.

Това в никакъв случай не означава, че всички нерегистрирани са без отношение, просто безспорен факт е, че по голямата част от нерегистрираните са такива (те винаги са и повече от регистрираните на страницата Кой е онлайн?). Основната цел е уважение на личността.

Оркестърът да свири!


Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: PYTHON]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано06.03.02 12:53



Има ситуации, в които оттеглянето е просто нужният данък самоуважение.

Оркестърът да свири!


Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
Автор PYTHON ()
Публикувано06.03.02 12:54



направи ли сте си измислен свят

това е ден до пладне
модератори, хора, теми, .........
докато не се измешате........
и докато не ви падне пердето
...........
имай предвид че думата уважение има различен смисъл
и какво е това уважение на личноста?
всяка личност иска ?
а вие нищо не искате и само се уважавате......
доста голяма абстракция



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
АвторПOKOЙHИK (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 12:55



Просто може би не се обясних правилно - гласувате там клубът да си сложи името психология, запазвате си - как го каза - регването и модерирането.... А на този му слагате друго име... Па де да знам - може и да бъркам... Мислех че така давам някакво решение на проблема... Гледам те че чат-пат се опитваш да направиш нещо... Тогава - мисля си - кардинално... Тук кого ще питаш и с кого ще съгласуваш - и без това казват, че е к... - виж темата на Атрактивната и Клеопатра...



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: jj]  
Автор PYTHON ()
Публикувано06.03.02 13:00



добро самооправдание за слабите и губещите
то друго не може и да се измисли
как иначе човек ще се оправдае че е аут
щом и тук плащате такъв данък ....представям си в реалният живот сте пълни абонати
не искам да те засягам но така мисля



Тема Re: Прочетете си заглавиятя на темите на 1.стр!нови [re: PYTHON]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано06.03.02 13:01



Очаквам наистина да аргументираш поредното обвинение. Едно две линкчета или нещо такова ще свърши работа - нали все пак от някъде знаеш за нещата, за които говориш.

Задкулисност е имало дотолкова, доколкото всеки има правото да си говори с някого по темата. Но никой на никога не е оказвал влияние. Ако беше така списъка с хората, гласували за отварянето на клуба щеше да е съвсем друг. Все още във връзка със случая не съм наясно как бяха допуснати и Ариела и нбб до право на глас тогава. Т просто не отговаряха на поставените условия. Тогава се видя колко задкулисна е ВИ - пренебрегна си собствените принципи и ми дръпна една тема на бележка за достойнствата на Ариела и защо аджеба каквото и да направя тя няма да я изключи от гласуванията.

Такива ми ти задкулисности...

Оркестърът да свири!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.