Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 13.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Еякулациите на безполезния дърт боклук .  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.03.02 23:54



Постига ли това същество нещо подобно?
Пишейки петдесетина теми и мнения ,обясняващи колко жалка ,елементарна и лесна за разчитане от Великия него е "обектката" на желанията му.Та дори и в една тема не заслужава да я спомене.
Как подарил на беден нещастник запалка за кола и как това го е направило още по-велик.
Как мерцедесът му се потрошил ,ама нищо -нали той е жив и здрав!

Вероятно нещастното същество си мисли ,че наистина причинява някому нещо,пишейки ,обрисувайки жалката му същност,нищетата и бедния му ум.
Наистина ли Лапачът на прана на Витоша си мисли ,че означава нещо за някого в този презрян от него свят?
Как само провокира ! Как само дразни ,как само дезавоалира бедните нас ...нищожни в сравнение със превеликата му сянка.
Дали тази духовна мастурбация ,дали е последвана от някакво подобие на онова забравено преди десетилетия истинско релаксиращо изпразване ?
Предполагам ,наистина се чувства по-добре ,пръскайки с лайна всичко около себе си -национални ,религиозни и всякакви други символи ,които му се мернат.Разбира се ,може и де му се върже някой -да се почувства омерзен ,разстроен ...
Нима някой друг ,освен две-три предклимактериумни кокошки четат постингите на бедния, безполезен ,носещ някаква странна субстанция в тиквата си болен кучи син ?
Ако има -не го вземайте насериозно-светът си е ваш ,такъв,какъвто си го построите ,разрушите,разберете или пък не успеете да проумеете.Какво тук значи някакво си Муле?Ялово-физически и духовно.Миризливо -виртуално и наяве.
Не се опитвайте да подушите едно лайно ,колкото и шарено да е то-вероятността да ви осмърди душицата е голяма -не си струва.
Пуснете водата от казанчето и си налейте едно .



Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: Kиpo]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 00:03



procheti kakvo e napisala rain za Gatsby i chitai che vazhi i za tebe

leka nost



Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: Kиpo]  
Автор Ariella ()
Публикувано04.03.02 00:10



хе хе..като прочетох заглавието и си викам на акъла- "я, кирчо си направил самоанализа!!!"...пък то само поредната плюнка..



Тема Считай,че нямам намерениенови [re: seeker]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.03.02 00:11



Добро утро.



Тема Романтика пур!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 00:22



__;о))__

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: Kиpo]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 01:06



Само не разбрах за кого говориш....

Да не би за:







" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"

Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 07:54




Кире батка....ха хаха .... ти си красив...ти си учен...ти си върха!
От сърце ти благодаря , за това, което си ми посветил.
Виждам, потрудил си се....ха ха ха ха
Вероятно многто си се потрудил.....ама много....и ти благодаря за положените усилия. Е вярно е, оценките на другите, те поставян на незавидно място....но не им обръщай внимание батка....ха ха ха ха
Те са глупави и невъзпитани...те не са способни да оценят ГЕНИЯ И ТАЛАНТА ТИ....но затова , жена ти и децата ти...могат.Те го оценяват и ще станат като теб....ха ха ха ха ха
Ген батка...какво да го правиш.
Ти, в един от родителските си постинги пишеш, прозирайки "Дали децата ще станат като нас...."
ЕЕЕЕЕ....така е батка., ще станат, като теб но ...ДЕРЗАЙ.....много си готин, пич си...не зная , как жена ти, слага кирката под завивката си....ха ха ха ха ...не е редно да я запитаме някога.
......................Поздрави на колегите си, модератори като :ЛЕОС- Каката, ВИ, ВОЙНА НА СВЕТЛИНАТА...и другите...хаха ха ха ха ха;
Не спирай- пиши още неща...бъди откровен ...бъди идеен, бъди гениален, такъв, какъвто си си сега....



Тема Хехе,не знам кой го е рисувалнови [re: Oro]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.03.02 10:57



но ми се види излишно одухотворено и неестесвено весело някак си...
Нашето е с по-земно излъчване-като нерез(пардон ,шопар-нерезът все пак е способно да изпълнява някакви съпружески задължения) ,доволно изпълзял от кална локва.




Тема Муле ,не знам какво си писал,нови [re: MУЛE]  
Автор Kиpo ()
Публикувано04.03.02 11:02



както знаеш ти няма какво да ми кажеш.Няма какво да кажеш и на жена си и на фенките си загорели
Бъди жив ,а за "здрав" няма как да стене ,нали си чел "Малкия принц",безсмислено е да ти пожелавам несбъдваеми неща,перко !

Редактирано от Kиpo на 04.03.02 11:03.



Тема Re: Муле ,не знам какво си писал,нови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 00:04




Както кажеш Кире...батка...., както кажеш.
Не споря с теб...напротив съгласявам се с теб....
За разлика от теб Мулето ...не се опитва да те засегне.... то , погледнато реално , ...няма такъв смисъл.
....
карай да върви......карай да върви нататък.....



Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: seeker]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано05.03.02 14:38



Предложение!!!

търсещия и дъждовна за модератори!

малко са зеленички още, и засега са усвоили и затвърдили само представата си за модератора като за човек правещ чудеса - да изгони и затапи насилствено и без аргументи пишещите в свободен форум.

но, понеже имам вяра в тях, и ги виждам като възприемчиви, смятам че ще се научат, и веднъж поели пътя на работата над себе си /т.е. модератора си е един човек без работа/ ще стигнат и до представата за модератора като миротворец /също илюзорна/... алтернативата е да си останете модератори на себе си, и да не "гоните", "каните", "осъждате", и "допускате" до място където и без това всеки е поканен...

Редактирано от Kpъr на 05.03.02 14:39.



Тема Re: Еякулациите на безполезния дърт боклук .нови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 11:20



Добре дошъл приятелю.....Мулето не е тайна...Мулето е нещо явно.
................................
И след като знаеш магазините , мисля, малко ти трябва, за да стигнеш и до Мулето, макар, то вече да няма общо с тези магазини.
.................................
Ще те посрещна с усмивка....и ако действително ме търсиш, влез във влъзка със Син, защото , нямам ..."лични бележки",а емайла, не си го чета....
.............................................
"Куче, което лае не хапе"...ти не си такъв, какъвто се опитваш да се изпишеш.
....................................
"Впрочем бива ли я жена ти? "...ето един съществен въпрос...опставен от теб...ха ха ха ха ха
.......................................
Ето ви нещо, психологическо ..."психолози"....подсъзнателно и факт, от един интересен постинг...., повод за размисъл...ЗАЩО е изпуснато тук?
.........................................
Мулето е свободно.....жени много...колкото искаш..., но ако толкова държиш, ще те представя на жена си.... не се съмнявай в това...
Само трябва , да видя, струваш ли си или не...защото тя е придричива, тя не се среща със всеки....има си достатъчно работа в момента....
Но поемам ангажимента, да ти уредя среща.....
.............................
Ще падна от смях.....много ще ми бъде интересно, как ще се почувствуваш на една такава среща.....Благодаря ти за този постинг
Приятен ден....!!!!







Тема Re: Муле ,не знам какво си писал,нови [re: Kиpo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 11:37



МУЛЕТО ти се усмихва медитирайки си в шубраците




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.