Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ама ти си тука мила и си игра игрички с мен!нови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 23:07



ti-iadosan e zashto koe tochno.... zatova che kogato se iziasniavat neshta ti se vkliuchvash s bolezneno veseli postingi ?
Za tova
che kogato hich ne mi pukashe che edikoi si bil edishto
si ti mi kaza da izkaram tema,kato che li mnogo me zasiaga problema koi vliazal i izliazal i tebe
kak te napravil na baluk, ta az sednah na topa
Ti ako me zaplashvash kaji da znam v prav text? S kakvo me zaplashvash ti? Mai neshto burkash virtual s reality? Mnogo si nagul



Тема Re: Ми аз започнах да се оправям докато Ариел не разванови [re: Nexusus]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 23:08



Не, не твоят случай е още по-уникален от Гетсби....
Защото освен, че не можеш да пишеш правилно защото си арабче....ти
съвсем преднамеро и нарочно пишеше по най-невъзможен начин....защото това те забавляваше.... Но това е друг вид психично заболяване.....


Но.....един ден прописа правилно нали? Как стана този номер?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 23:10



Ne oro toi e bruitalen , toi priateli ne moje da ima, zashtoto kogato priatelite mu praviat jertvi toi gi slaga kavalerski na topa na ustata ? I posle bulgaran bil galant!!!!! greshka ! Ne sum se oburkala v nego oburkala sum se v dobronamerenostta si.........



Тема Re: Дрисльо :(((((нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 23:55



Я не ми се криви като дърта уруспия ! И си избърши лигите, когато говориш с мен. Аз не съм ти някой немски schwester, с които си свикнал да общуваш. Нито съм ти някоя обожателка. Дръж се като мъж !!! И отговори директно, ясно и кратко на конкретните ми въпроси:
1. Къде беше умът ти, когато учителката на село ви учеше в прогимназията да четете и пишете на български? Какво правеше, с какво се занимаваше освен да си бъркаш в носа и си ядеш сополите...... И ЗАЩО НЕ ЗАПОМНИ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН ???
2. Когато порастна и започна да четеш книги, вестници, списания....да слушаш радио и гледаш ТВ в БГ - ЗАЩО НЕ ЗАПОМНИ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН???
3. Сега, когато четеш постоянно как се пишат правилно думичките от грамотните юзъри.....докато драскаш денонощно в дира всевъзможни идиощини ЗАЩО НЕ ЗАПОМНЯШ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН ??? Или ти само пишеш и не четеш .....


4. Ти нахълтваш от клуб в клуб тука в дира по най-безогледен начин, през главите на всички без да те интересува тематиката на клуба, кои са тука, защо са и т.н. ....напр. дали и те имат някакви права. Превръщаш го моментално в селска кръчма....И започваш да бълваш СПАМ, СПАМ и СПАМ след СПАМ......на един невъзможен селски диалект и с маса правописни грешки.....Ръкомахащ, наставляваш, осъждаш и се подиграваш..... Само и само да избиеш комплексите си за малоценност.
5. Аз възползувайки се от правата си на юзър се боря против такива редки гувна като тебе и за правото си КАТО ВЛЕЗНА В КЛУБ КАТО ТОЗИ - ДА НАМЕРЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ СЪЩЕСТВА - РАЗМЕНЯЩИ ИНТЕЛИГЕНТНИ МИСЛИ ПО ТЕМАТИКАТА "ПСИХОЛОГИЯ" ПОКАЗВАЩИ ВЗАИМЕН РЕСПЕКТ. А не да ти чета безбройните СПАМ-ове и да свидетелствувам на извратената ти разюздана мисъл и навици да водиш безкрайни спорове с жени .....навик, който си добил от общуването си с тая Вероника.... и което НЕ ИНТЕРЕСУВА НИКОГО


Не се ли научи малко на маниери живеейки на запад бре чукундурино?

Изтрезней и престани да задръстваш клуба с неграмотните си драсканици и диарии !!!

Не очаквам отговор ! А размисъл!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Орчо! Забрави ли мили? Простащини не ме..нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.03.02 00:56



...възбуждат, душица моя!
И като ми рисуваш таива пъстри картинки, се радвам разбира се.
Миличък си такъв!

Ама и да ги чета?
Остави ме да им се радвам, просто така.
Не некъв студен текст...интелект.
Това а ЧУВСТВО лястичке моя!
Схаващаш ли?
Просто потресаещо.
Настръхвам, само кат си помисля, че си си правил този нощен труд за мен.
И САМО за мен.

Цунки щастие мое....утре пак.

Ама, не ме оставай пак цели три дни да терзая тук!

_____{}____

Щипвам те игриво по това хубаво дУпенце!
Сладки сънища, сърничке моя!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Орчо! Забрави ли мили? Простащини не ме..нови [re: Gatsby©]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 08:28



Жалък педерас-плазмодий !



Тема Ревнувам!нови [re: Oro]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано02.03.02 09:08



Амаха - някой друг пак е спечелил сърцето ти (Къде си беее)



Тема Re: Дрисльонови [re: Oro]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано02.03.02 09:15



"schwester, с които си свикнал да общуваш" - "с когото" се пише, пич
"Аз възползувайки се от правата си на юзър се боря против такива редки гувна като тебе" - след юзър и "Аз"- запетайки, не "тебе", а "теб".
"си КАТО ВЛЕЗНА В КЛУБ КАТО ТОЗИ - ДА НАМЕРЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ СЪЩЕСТВА - РАЗМЕНЯЩИ ИНТЕЛИГЕНТНИ МИСЛИ ПО ТЕМАТИКАТА "ПСИХОЛОГИЯ" ПОКАЗВАЩИ ВЗАИМЕН РЕСПЕКТ" - преди "като" - запетайка, след "психология" - запетайка.
"на маниери живеейки на запад бре чукундурино" -преди 4живеейки" и "бре" - запетайки. Айде, със здраве

Редактирано от Eзpa Иrнимбpитoв на 02.03.02 09:26.



Тема Любов моя!нови [re: Gatsby©]  
АвторOЛИBЪP (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 11:02



Търся мъже до 50 години, ако са много запазени и до 70.
Предпочитам активната страна в секса или орален секс.
Моля оставете координати за връзка тук.
Ще проверявам през 3 дни.



Тема Кви думи използваш, бе сбърканичко?нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.03.02 14:02



Приятели. Кога ти си имала приятели?
Такива кобрички като теб немат приятели.
Я ми покажи в целия БГ-нет един който те взима изобщо серйозно!
Не приятел!
Просто да те забелязва!

Много време ти обърнах внимание сега.
За теб е това като 6-ца в лотото!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.