Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 07.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ...........чувствам се........нови [re: Ariella]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано01.03.02 01:22



...е нали сме Щвейцария на Балканите,какъв Афганистан те гони...аз знам,че природата се възражда бързо,както и добрите чувства(който ги има де)...,а и клубовете надявам се ...



Тема Re: .......чувствам се....отново добре :)))....нови [re: Oro]  
Автор Ariella ()
Публикувано01.03.02 01:24



само гледай да не прекалиш с езиците, че после теб кой ще те гори??namigam]
нали знаеш, че на лекарството, като му се прекали дозата- става отрова..



Тема Понеже те асоциирам с Ледената Кралицанови [re: Ariella]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.03.02 01:24



Остава ми да се надявам ,че и ти си като зимна виелица.След като утихне ,може отново да завее ,но силата вече видимо отслабва.
Така е и с летните бури ,така е и със земетресенията.
Нужно е почивка,възстановяване ,релаксация-за да затопли слънцето ,за да се напрегнат земните пластове и изобщо...Та затова и аз посмях да се включа -хей така,без да кажа нещо съществено ,без да се бъзикна ,хей така.
И без да чакам отговор.
Все пак "Снежната царица " как ти се струва?



Тема Re: Понеже те асоциирам с Ледената Кралицанови [re: Kиpo]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано01.03.02 01:32



...учудваш ме...,уж си романтична душа,а хубавите работи не ти харесват....,все зад тях нещо лошо ти се привижда...,все с лошото очакване да живееш...,защо така се тровиш...радвай се на хубавото,очаквай го...,а ако недай Боже дойде нещо лошо ще го посрещнеш по силен..,а не изтощен от подозрения и лоши предчувствия...,а то лошото може и никога да не дойде...заслужава ли си да губим време да го чакаме



Тема Re: Понеже те асоциирам с Ледената Кралицанови [re: Kиpo]  
Автор Ariella ()
Публикувано01.03.02 01:35



тц..не съм Снежната царица...нямам нищо общо със студа...
не мога да се сетя за някакъв образ или природно явление, които да могат да ме охарактеризират..а и не е нужно.. на теб нужно ли ти е да си ме представяш по някакъв начин...защо??....няма смисъл..ще си изгубиш времето и силите, защото се променям и когато достигнеш до един отговор, той вече отдавна няма да е актуален...затова, както казват старите хора- "седи, грей се" и не се опитвай да ме напъхаш в лексикона си..



Тема Няма да си чета пакнови [re: publika]  
Автор Kиpo ()
Публикувано01.03.02 01:37



горното мнение ,но си мисля ,че имах доброто намерение да се включа с нещо положително.няма пък да редактирам !Ледената царица ,доколкото си спомням имаше топло сърце ...или я бъркам с онова момиче от приказката за Кай и Герда ? Даже плоча имаше едно време.Винаги съм харесвал виелиците ,белотата и горящата печка -в комбинация.
Горящите дърва ,консервирали част от минали лета ,печката като отварачка за тази консервичка летен слънчев дестилат и снегът навън като обещание за свършека си и ново лято.
Така по-добре ли е ?



Тема Re: ...........чувствам се........нови [re: publika]  
Автор Ariella ()
Публикувано01.03.02 01:41



природата е удивителна!!!наблизо има една асфалтова алея, която вече не може да се използва, защото я оградиха с тел...за няколко години обрасна асфалта с трева!!!!
ако изведнъж изчезнат всички хора от лицето на земята, след 50-100 години няма да има помен от цивилизацията ни, с която иначе така отчаяно се гордеем сега..
имаше разработена такава идея в една фантастика..'Последният човек' май се казваше...хората изчезват след експеримент с радиация, ако не се лъжа...и остава един Адам, който случайно беше в някакъв бункер..уфф, пак радиация..сънувам я...



Тема Re: .......чувствам се....отново добре :)))....нови [re: Ariella]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 01:49



Хей.....радвам се, че живна.....
....само гледай да не прекалиш с езиците, че после теб кой ще те гори??....namigam]
Изобщо не се притеснявай !!! Огъня си знае работата !!! Той гори....само боклуците....Огнеупорните неща...не горят. Те са си спокойни.....

Никаква практическа опасност....от "злоупотреба".....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Няма да си чета пакнови [re: Kиpo]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано01.03.02 01:52



....разбира се ,че е по-добре...по-ясно е и по-уютно...ама хайде....,зимата свърши...,да я забравим до следващото и идване......и аз я обичам,но повече обичам пролетта ,лятото и есента...
...ами давай да започнем да живеем пролетно...



Тема Re: .......чувствам се....отново добре :)))....нови [re: Oro]  
Автор Ariella ()
Публикувано01.03.02 01:58



как мислиш, коя стихия е по- силна (и по- опасна ако излезе от контрол), водата или огънят??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.