Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 27.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Великия Гицгиби на младини.  
Автор Биcмapk (Железен Канцлер)
Публикувано24.02.02 18:39



Насладете се на величие отпреди шестдесетина години .





Тема Откъде ги имаш тези картинки бе мой човек? Събираш ли си ги? Мноого време требва да си израсходвал!нови [re: Биcмapk]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 21:03



Мен от 10-11 години ме фасцинира действително този феномен.
Всички тъмно червени от бившия соц. блок са сега тъмно кафени!
И си е исторически правилно!

Всичко от Адолфчо са копирали.
Пионерчета, досиета, некви отговорници по квртали....на един гражданин две ДС-та..всичко изпробвано и копирано.

Ми затова и Адолфчо е обучавал Владимирчо и го е финансирал години наред!

Та покажи още малко от колекцията.
Жалко е да си губиш времето години на ред...и никой не поглежда.
Зиг-Хайл!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Не трябва много време г-н Петровнови [re: Gatsby©]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано24.02.02 22:14



Просто много са хората, които за разлика от Вас се интересуват и от четене, не само от писане.

"Интересния феномен" е по-скоро, че много хора се опитват да се запознаят по-добре с такива зверства, за да не се повтарят никога тия ужаси.

Какво повече искате да видите от това? Мога да ви покажа снимки от Треблинка. Има и сайтове с документи за "работата" на Д-р Менгеле. Освен това мога да Ви дам и линкове към документация, която показва, какво са правили елитните части на SS по д звуците на Хорст Весел със съпротивата в окупираните държави.

Киро иронично и тактично Ви е показал единствено самодоволната физиономия на човек откъснат от действителността като Вас.

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Re: Не трябва много време г-н Петровнови [re: Kobayashi]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 23:18



Аз господине нарушавам моето правило сега за последен път.
Мога да Ви покажа 6-7 милйона черепи на руснаци жестоко измъчвани от руснаци! Преди да издъхнат!

А Вие другарю асистент в комунизма като си живеехте добре..се малтретираха мой приятели и роднини в Беляне и други културни и увеселителни заведения във вашата социялистическа, цъвтяща страна. И ако иска некои да мине границата на този колективен затвор се стреля по него.

Един такъв доцент като Вас поканих тук в Уни та да купи дънки на щерката.
И ми се оплакваше..че след 1989 година, учителката, която му близала преди това подметките...шиканирала сега щерката!

Така е другарче!
А кво П. Берон ми разправяше...нема да разбереш!

И сега свалям окончателно клапите за теб.
Такова преработване на историята като тук, такива като вас нема да постигнат!

От 40-години се прави тук. И то не по заповед на партията.

И затова идваха ваште герой тук да се учат.

И като понаучиха малко..и се върнаха...ги прерязаха ваште "демократични сили"....и така си криете и досега досиетата.

Иначе доцентче....страшно за теб става!

А, нали е последно.
Много се изхвърли нещо с научни и публикаций.
Я постирай тук твоя списък на публикаций в международни и реномирани списнания! Много ми го направи интересно. Ама не некви съветски или бг-ски...ейроглифи.

Ако не си в състояние...ще си правят хората сами изводи кой си.

Такива комисарчета с билетчета, дето се наричаха доцентчета са още познати!

Не е минало. И твоето досие ще излезе некога на бял свят. Само като ти чета терминологията, начина на скърпване на текстчета...псевдо-аргументчета..ярост..капиталистите...всичко е ясно брате. Имаше една такава Школа на Семинарията в София. От там идваха такива реторици като теб. Такива като теб правеха навремето псевдо-процеси на Трайчо Костов и други. Те беха комунисти...ама глупова комбинация..и идиялисти. Та пречеха на партийци кариеристи като дядо ти!

Та още един път! Чакаме всички тук твоя лист на публикаций. С некви стари партийни реторики не става. Доказвай!

И нещо друго. Ти тук се изхвърли...познаваш. били ти колеги..прподавателите на участници тук.

Я обясни на хлапетата тук кога и къде си учил офицялно психология и подобни? В съюза и вазалите...това не беше призната наука..немаше и факултети.

тази наука се учеше от такива сладури като теб в партийните школи. За терапиране на диседнтите. Защото всеки който е против строя я психически сбъркан. Виж Захаров и много други!

Та преди пак голяма уста да отвориш тук!
1. Листа на публикаций.
2. Къде, кога в кой факултет си учил.
3. Какви степени имаш и какъв е печата на "конец"

Ако това ти е мниго приватно....отивай да разправяш дранкулки в "Родители и деца"!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема къде ги държишнови [re: Gatsby©]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано25.02.02 00:01



пък толкова много черепи?



Тема С по-малко не могат да се правят..нови [re: kakata]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано25.02.02 00:12



..язовирни стени мънинка!
За разбиране не е нужно инжинерско образование.
Даже и международни представители на юрист-пруденс го разбират.

Ама не вярвах, че такива очарователни и крехки създания си губят нощите да четат тези жестокости.

Не бих ги публикувал, така късно!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Откъде ги имаш тези картинки бе мой човек? Събираш ли си ги? Мноого време требва да си израсходвал!нови [re: Gatsby©]  
Автор Ariella ()
Публикувано25.02.02 00:17



за приликата м/у фашизъм и комунизъм- "Фашизмът" на Ж.Желев...сигурно си я чел..а че бившите комунисти сега са пак върхушката, за това спор няма..
така че- от фашизма насам, нищо ново в Бг..



Тема Чел съм в първите ми крачки тук!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано25.02.02 00:42



Ама от месеци престанах.
Марки тук Сад там.
Обичкам си ги. Ама тези БГ-крайности?
Не знам...и на него ще му се повръща.
Но както го познавам, накрая и повръщането ще му хареса...и щехме още един филм да имаме. За книгите не говоря. Тех си чета тайничко!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Няма нужда да ми отговарятенови [re: Gatsby©]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано25.02.02 01:37



Не ми отговаряйте и без това ще преиначите думите ми.

Аз писах: ""Интересния феномен" е по-скоро, че много хора се опитват да се запознаят по-добре с такива зверства, за да не се повтарят никога тия ужаси. " Вие пък ми вменихте думи от рода на ярост срещу капиталисстите.

Няма такова нещо, господине. Вие се опитвате да отречете Холокоста като ми изтъквате зверствата на руските комунисти и жестокостите на българските. За такива като Вас има ето такъв сайт

.

В нормалния научен свят колеги са всички учени независимо, от коя държава са. По този начин и българските учени са мои колеги. Аз не съм изучавал психология в български университет, но това не ми пречи да познавам тези, които преподават или се занимават с тази наука в България.
Джинсовите панталони никога не са били самоцел нито за мен, нито за моето семейство, господине, а описваният от Вас господин и неговото поведение са ми непознати.

Много интересна студия може да се напише относно начините, по които се опитвате да се измъкнете от темата. Това ми напомня един господин. Той е бил съден от нацистите за палеж, а се оправдавал, като е обяснявал колко ужасни били те. Вие правите същото нещо. Аз Ви говорех за това, че жестокостите не трябва да се повтарят, а Вие ме нарекохте комунист. Как стана това?

Стана като оставих да разберете част от лични подробности за мен. Не мисля, че ще разумно да Ви предоставям нова информация, която би могла да разкрие и името ми и институцията за която работя и имам честта да представлявам.

Защитните механизми познати ни от класическа психология са налице във вашия постинг - проекция, идентификация, проективна идентификация, регресия, отрицание, конверсивна реакция, разместване, интелектуализация, сублимация, репресия, инхибитивност, безпокойство. Класическата проекция която Вие излагате на показ би могла да се резюмира с едн изречение: "Това не съм аз! Това си ти!".

Всеки елемент би могъл да бъде описан със специфчна функция (Eigenfunktion). Когато реализирате един от тези елементи и се освободите от тази енергия Вие разчитате, че "позволената" форма на тези реакции - вербалната ще възстанови вашият вербален потенциал. За сметка на това ние наблюдаваме точно обратното - вместо този трафик да е двупосочен от потенциал към елемент и от елемент към потенциал, при Вас наблюдаваме освобождаване на потенциала към елемента и оттам губене на психическа енергия.


Вербалната нереализация Ви докарва до гневност и типични проявления на така наречената "гневна мания". Моля Ви, овладейте се и забележете, че никъде не съм използвал нито комунистическа терминология, нито типичните за тези школи, които споменахте похвати.

Като финал на моето общуване с Вас ще си позволя да подчертая, че ще чувствам себе си все така пълноценен дори, ако не се втурна да Ви доказвам колко голямо е реномето ми в "гилдията".

Примитивизмът не е моя черта. Замислете дали искате тя да бъде Ваша.

П.П. Извинявам се, ако част от терминологията не е употребявана по този начин. Все пак психофизиологията не е нещо, в което се чувствам удобно, когато общувам на български език. При Вас обаче се наблюдава затруднение в общуването изобщо. На какво ли се дължи една такава алиенация?

Беше Ви приятно! На мен не.

Редактирано от Kobayashi на 25.02.02 02:53.



Тема Номера на твоята партийна книжка...нови [re: Kobayashi]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано25.02.02 02:52



..тук никой не интересува. Дълъг е и не е от некво значение. Познавам хора или познавах /много от тех са растреляни, които имаха едночисленен!/ или двучислен.

А с такива "доцентчета" като теб...е препълнена нещастната БГ.
Познавам ви реторици. Дали си бил във Владивосток или предградията на хубавата Москва! Къде са ви признани дипломите?Всички си имате същия библейски текст. Тук ми и брат Оро по-любим. Поне има представа кво е будизъм или хиндуизъм. И ако не пише така самаритаски..и големи приятелчета можем да станем.

А, такива полу-образовани функцйонери като теб / в твоята Русия ме канеха като луди, и се чудеха откъде имаме повече информация от тях/..номенклатура...18 милйона само в Русията..не в другите республики..са отдавна познати.

На мен сте ми познати мнооо отдавна другарю. Такива възпитаници като теб ме изхвърляха редовно от ваще комсомолски университетчета. Ама и това не им беше достатъчно. Пишеха стихотворения конспиративни на офицера от ДС, на който беха цомбита. Та да ме пребират по две седмици в мазетата на ДС-то и да ми разправят всека сутрин между 4-6 часа, как ще ме обработват с човалчета пълни с пясък. Та..няма некви следи да остават...просто се късат такива дребни неща като дробове и т.н...И той си умрел сам нещастния__;о))

Та разправай тези "зимен дворец приказки" на новобранците тук. Две изречения са ми нужни от теб..и знам..сега идва..подпис тук.

И ти не си сам. И си сам жертвичка. Ама не става с " Ама и аз изпран мозък". Тогава требва да кажеш, кво си правил след прането, сладичък. И това е не само твой проблем. БГ е нищожна. 8 милйончета. Толкова колкото твоята любима Москва. И тя е 9 такива...последното броене е било преди твоята икона Брежнев да почне да пишка в гащичките!

Та, приятно прекарване тук. На пясъчето на Сочи!
От кво те е страх. Аз бих бил този, който се крие и конспиративен би трябвало да бъда. Аз бех преследвания. Във всеки БГ форум където от неколко месеца съм бил...съм бил прозрачен. Всичко се има от мен..и тел№...та преди месеци получавах и приятелски съвети...да не съм така "отворен"...забравил съм бил кво е БГ. Как мога да я забравя. Такива герой като теб са навсекъде. Нежните тук не са били в политика на двата БГ-Форума__;о))

Ама аз нема кво да крия, геносе!
Къде е твоя проблем с конспирацията?

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.