Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Знаеш ли,..нови [re: нoвakoв]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 15:14



не си разбрал за какво става въпрос...
а и по принцип се отнасям недоверчиво към думите на някой "за пръв път влизам в този клуб, това е първата тема, която отварям, но да ви кажа- не сте прави.."
смешно е...



Тема Re: prava siнови [re: Homo Ludens*]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 15:21



да не съм луда да ставам модератор само за да проверя как ще се чувствам..все едно да пробвам хероин!!...като виждам, че нещо се отразява супер зле на хората, това ми е достатъчна причина, за да се пазя от него..



Тема Ми не те..нови [re: Ariella]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано23.02.02 15:21



..карам да ми вярваш...това си е твое право...но след като не съм разбрал, обясни ми, или ме поправи където бъркам в интерпретацията...разбира се, само ако имаш желание..

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Знаеш ли,..нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано23.02.02 15:23



Пак изхождаш от себе си; хората са влизали и в други клубове, а "дискусията" в тази тема не е нещо свързано с историята на клуба. Както вече ти казах в 90% от клубовете това си е вечната актуална тема.

Твоето съзнание все още не знам някой да го е отличил като най-изначалното и обективно, та да мериш всички според него. Ти друга гледна точка, освен твоята, представяш ли си че има, ей така - дори и образно, наизуст, колкото да има хора, които да смятат че могат да си говорят с теб, за лафа, за кефа... - допускаш ли съществуването на друга гледна точка??!! Какво за теб значи гледна точка? Как това понятие намира измеримост в твоето съзнание - като някакво недоразумение, което трябва да се поправи?

Хаха, и мен ме разсмя вече

П.П. Какво си представяш под думата "тръба"? Ако си чела "Назови го с думи" - включи автоцензурата, за да не се стигне до фатални разкрития в стил книгата...

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: Очаквам развитие на тематанови [re: Kobayashi]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 15:26



това на снимката ти ли си??струваш ми се познат..гледала съм те по телевизията май...не си ли някакъв екстрасенс или нещо такова??



Тема Данови [re: Ariella]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано23.02.02 15:29



Използвам всички познати техники за мосво промиване на мозъци. През 80-те години в България бях познат като Кашпировски.

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
АвторJFK (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 15:34



Na teb stoeneto v I-net li ti e povlialo ili si si zlobni4ka po priroda?
$etoh dosta tuk i ne vidiah da napishesh nesto positivno.
Mnogo li si samotno momi4eto mi?



Тема Re: Ми не те..нови [re: нoвakoв]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 15:36



по тези теми тук се говори от месеци..затова, предполагам че и за теб ще бъде обяснимо нежеланието ми да обяснявам всичко отново..
естествено, че ти имаш право да изказваш генерализирани мнения само върху една прочетена тема..това е твое неизменно право..
надявам се да поостанеш, да почетеш и назад, ако наистина си заинтересуван, и след това да обсъждаме темата като двама равнопоставени в количеството информация , които имат..
предполагам, разбираш, че съм права..
и аз като отида в друг клуб, за който съм чула, че има конфликт, първо се ориентирам в обстановката, после се изказвам..за да не изглеждам смешна..
и се опитвам да не досаждам много с молби за преразказ на неща, ставащи от месеци..както и внимавам да получа и различните гледни точки по конфликта, за да съм максимално обективна..



Тема Re: Данови [re: Kobayashi]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 15:42



ха ха...това снимка на Кашпировски ли е??...стига бе, изглежда ми позната по- отскоро..
е, приятно промиване на мозъци...
обаче първо трябва да намериш такъв, според мен..



Тема Имам..нови [re: Kobayashi]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано23.02.02 15:42



..една позната, която има едно цвете,.. трилистник се казва/ цветето де/..та всеки път, когато някоя тема и е неудобна, или не и се говори, или се чувства натясно, ...за да промени темата, казва- "кво ще кажеш за трилистника?"
какво наблюдаваме в момента- " не ти вярвам, че за първи път влизаш в клуба", или "това на снимката ти ли си?"...все неща свързани с темата
Айди лека, че ми свърши работното време и стана безинтересно

Ай да не казвам, че...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.