Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Нека и аз..нови [re: Ariella]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано23.02.02 12:00



..да кажа нещо..по принцип хал хабер си нямам от психология и по тази причина не съм влизал досега в този клуб..няма да си кривя душата- разбрах от друг клуб за скандала и реших да надникна...прочетох само тази тема и съм изумен/ меко казано/ от абсурдността на постановката на самата тема...виждам, че доста се е изписало, така че няма да се разпростирам...та ето ви аналогична тема..."Да се опитаме да направим психопортрет на министрите"...щото и те са по принцип суперпрофесионалисти в своите области, обаче кво им става- като дойдат на власт и се насират/ с извинение/...е в това ако има нещо научно, аз ше се гръмна...остана и да прочета тук, че като направите портретче на даден юзер, можете да кажете дали той ще стане модератор/ щото всички модератори преди да станат такива, са били прости юзери/...аре стига бе...модераторите в даден клуб следят за спазването на дадени правила/ това е по условие/...и е нормално тези, които нарушат правилата и бъдат модерирани, да не са доволни...а сега познайте колко от затворниците са съгласни със закона, който ги е осъдил...предполагам, че всички ще разберат защо правя аналогията...за тези, които не са разбрали пояснявам- с нея парирам опитите да ми се докаже, че от правила няма нужда...правила има навсякъде, но по-важното е, че те са и необходими...факт е обаче, че има достатъчно клубове, в които няма модератори...ами пишете там..кво по-просто от това..
и в заключение бих искал да кажа следното- бих разбрал желанието ви да направите психопортрет на вечно нарушаващите правилата, ама явно наистина нищо не разбирам от психология..
айде, със здраве

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Нека и аз..нови [re: нoвakoв]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано23.02.02 12:49



Ops, Eriella e user - da ne si pomisli, che se e vturnala da napada user-ite??!!

Елементарно, Уотсън!


Тема Точно това..нови [re: jj]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано23.02.02 12:59



..ми е мисълта де, че всички сме юзери...както ние, така и модераторите, но тук някой се опитва да направи портрет на модераторите, в което разбира се няма нищо лошо...проблемът за мен е, че се тръгва по абсолютно грешен път...значи, бих приел да се направи такъв портрет като се постави въпроса така -" какъв БИ трябвало да бъде един модератор", но да се каже - този модератор изтри онзи юзер, следователно всички модератори са тъпи копелета...сори, ама тва си е тъпо...нямам нищо против да се обсъждат определени случаи на модериране, с техните "за" и "против", това вече ще е дискусия...но обобщения от сорта...тц
ПП. и понеже в случая се явявам в защита на модераторите, предполагам, че от мен ще излезе такъв, м?...ако обичате, дир.бг...почвайте да ме забелязвате, плс

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Точно това..нови [re: нoвakoв]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано23.02.02 13:24



Ах ти ****(заместват всички гореописани епитети за искащия да стане мародер)!

Чувам те, чуват те, но не зависи само от дирбегейците - в Дирбегерия управлява народът! Но той си е докарал и комунизма и псевдодемокрацията, в която живеем, така че не се учудвам вече, че мнозинството наложи случилото се тук.

А какво клубче беше... Еххх, спомени...

Елементарно, Уотсън!


Тема Очаквам развитие на тематанови [re: Ariella]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано23.02.02 13:57



Следващите ключови теми предполагам ще бъдат -

-психопатични подбуди в желаещите да станат полицаи
-невротизъм при лицата от системата на отбраната
-психо-социални отклонения в личния състав на Гражданска Отбрана
-тежки психосоматични здравословни девиации сред служителите на Чистота

Очаквам развитие на темата.

Беше Ви приятно! На мен не.

Редактирано от Kobayashi на 23.02.02 14:47.



Тема Дай определение за софизъм!нови [re: Gatsby©]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано23.02.02 14:07



Още от училище тази тъмна окултна наука не ми дава мира и всяка вечер проверявам под леглото да няма някой софист. Помгни ми моляте, аз ли съм параноик или...

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Знаеш ли,..нови [re: jj]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано23.02.02 14:18



..докато четох темата тук, имах чувството, че чувам Маргарита Михнева...уж се цели някаква дискусия, но се тръгва с презумпцията "Вие сте виновен, що така?"...и какво да очакваме от модераторите- да кажат "да бе, кви сме тъпанари, начи"...или ето ви я психологията, па макар и народо- "Сите са маскари"

Ай да не казвам, че...


Тема Откъде у теб тази страст към червеното?нови [re: rain]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано23.02.02 14:23



Може би носталгия по времето, когато мама и тати са те водили за ръчичка на манифестация сред червените знамена?

Заравяки се по-надълбоко могем ли да търсим един вид дълбока връзка с тъгата по Коледа? Така де, греяно винце, тати и вуйчо колят прасето и целия двор е червен и мама ти дава да си сръбнеш топло и червено... винце?

Определено би могло и това, че ако червеното, особенно в България се има за антипод на синьото, а твоят ник е именно син, ти търсиш своята противоположност, а тя определено е червена? Толкова голяма липса на мъжко внимание?

Предишният цвят на ника ти май беше зелен. Да не би антагонизмът на светофара да безпокои посъзнателно зълбоко вкорененото чувство за отговорност? "Не трябва да минавам на червено! Не трябва да минавам на червено! Не трябва да минавам на червено! Майната му все пак ще мина!"

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Re: Очаквам развитие на тематанови [re: Kobayashi]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано23.02.02 14:40



Полицаите вече бяха обсъдени, виж



Елементарно, Уотсън!

Тема Re: Знаеш ли,..нови [re: нoвakoв]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано23.02.02 14:50



Е, че Маргито ми е слабост, ама поне защото нещо е надушила, пък тука насляпо го дават. Питай ги кой от всичките е бил в клуб Лили Иванова, та говорят за мойто модераторстване? Е тва ме дразни - поне веднъж да им бях тръкнал някоя псувня, че да ги раздразня, ами то - виновен по аксиома.

Вече в този клуб не разсъждавам - няма смисъл който да бъде открит...

Елементарно, Уотсън!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.