Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: neka si razvihrime fantaziataнови [re: Byclops]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано22.02.02 20:03



Мда, мважното е мда се мвижда мбуквата M - мнали иначе мкомплексите мняма мда мога за мднес мда си избия... муа-муаха-мха...

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: prava siнови [re: rain]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.02.02 20:14



сериозно ти казвам, не се измъквам...нямам 'камъче'..задавам си въпроса и още нямам отговор..нямам достатъчна извадка , да не говорим за лично инфо, че да си вадя заключения..опитвам се да не базирам всичко само на предположения,...ако се сщаш нещо- казвай..не съм забелязала да те притеснява това, че може да си 'на топа на устата'..



Тема Re: prava siнови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.02.02 20:17



ako имаш някакви идеи- напиши ги..нали за това е темата..
не казвай само- мислете за еди какво си...явно ти си мислил, кажи го..



Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.02.02 22:38



Ами ето нещо за размисъл.
И то базирано на факти и познаване на хората - на не малка част от тях и на живо.
Вие търсите нещо, което не им достига, за да си го компенсират в нета.
А те си имат всичко. Не малко от тях работят с хора - с много хора - и са приети като лидери. Част са много добри специалисти в известни фирми - със специалност PR и реклама, други ръководят проекти в софтуерни фирми. Освен каката, за която "всичко е казано", има и други юристи. Дори един председател на окръжен съд. Има и системни администратори на доставчици на интернет - много от вас ползват техните услуги. Човекът, който се грижи за всички мобилни връзки и мрежата на Мобилтел е модератор при нас. Половината са семейни с две и дори три деца. Роди се и първото "модераторско" бебе. Част от тях живеят в чужбина, но не се чувстват като "отхвърлени", защото са отлични специалисти заминали след спечелени конкурси, а не да мият чинии примерно ... Има и някъде към 20 студенти у нас и в чужбина. С по два-три езика и отлична обща култура. Имат обширни познанства и приятели в реала. Т.е. - откъдето и да ги погледнеш - не са хора, на които липсата на пагончето би ги довело до самоубийство :)))
И този положителен смисъл, за който говоря е - да бъдат полезни.
Да хабят част от времето си, за да може на останалите да им е по-уютно.
А получават плюнки и пляски.
Защото някой, някога си, е бил "настъпен" от някой "модератор" и оттук-нататък "всички са маскари". Е да, ама не. Не е така и не може да бъде. Не може на "най-комплексираните" да им се гласува доверие от другите - както и да разсъждавате по въпроса - защото пак казвам - ПОВЕЧЕТО си ги избирате сами. Не може и аз да се доверявам винаги и само "на некадърници". Защото имам усещането, че все пак разпознавам хората като личности, независимо от виртуалното си излъчване. И когато се случи да се излъжа, то поправям грешката си за не повече от 36 часа :))) Е, нормално е в такива случаи "недооценената" да се държи странно, но както виждаш това не е болка за умиране. Помага ти да направите картинката - лошо няма. Много ще ми е интересно КАК ще формулира собствения си мерак да модерира и провала си с гръм и трясък ... Неминуемо е във всяко стадо да се случи да има и мърша. Неминуемо е. Но не бива от това да се вадят генералните изводи. А специално за пишещите модератори тук, това АБСОЛЮТНО не важи - мнооого далече от "мършата" са. Най-добрата атестация за това е само факта, че Мулето ще се пръсне по шевовете от неговата си магарешка злобица, прикрита зад ухилени понички :))
Не може да се оцени нещо, което не се познава, Ариела.
Ти сама си го казала някъде тук.
Изброй ми поименно никовете на хората, на които искаш да направиш "портретче".
Поне да знам от коя камбанария гледаш ...

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Малеее..ЛеоС!нови [re: LeoS]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано22.02.02 22:56



Къв е тоз чершаф бе, батка?

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Малеее..ЛеоС!нови [re: Gatsby©]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.02.02 23:03



Що, бре - аз бърже го написах.
Требва и бърже да може да се прочете :)))

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Диагонално!нови [re: LeoS]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано22.02.02 23:16



Ама тук има и начинаещи!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: prava siнови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.02.02 23:45



по думите ти излиза, че модераторите са от елита на човешкият род- духовно, душевно и физически..може би са и от арииската раса??
добре, как тогава от тези прекрасни, уверени и реализирали се човешки индивиди се пръкват такива калпави модератори??
поименно??че защо да ги изреждам- виж ги сам- в клуба са..аз не говоря за хора, които не съм виждала как се държат..какво им става на тия хора, че така бързо се амортизират от към човещина като станат модератори>>??от къде тази жажда за власт, ако властват и в бизнеса, и в семейството си, и навсякъде??те просто властни ли са си??по този критерии ли ги предлагат/избират хората по клубовете??или те се предллагат сами??а тези, които ти си назначил или спомогнал за тяхното избиране??
покажи ми един от тези М, които пишат тук, чието отношение към модераторството да е като на 'един, който служи'..
какво е това ??не е да кажеш 'балкански синдром', защото нали има много емигранти, казваш между тях..те поне трябва да са понаучили това онова..защо тогава като захапят кокала и почват да хапят всичко живо, дето им се струва, че се опитва да се приближи към него??
и се започват едни борби за власт и влияние, едни политически сценарии като от някоя бананова република все едно копирани..не разбирам, сериозно ти казвам..



Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано23.02.02 09:21



Защо се чудиш?
Тук имаше тема за това дали Властта променя хората. Всички се съгласиха, че е така.

Толкова ли ти е трудно да приемеш тази промяна у другите и да ги приемеш такива - променени. Мигар от тяхната непроменливост зависи твоето щастие.

Аз съм сигурен, че и мен да ме турят модератор и аз бих се променил, а ти за сабе си какво мислиш?

-------------------
*Homo Ludens е жив и е добре.
(вж. Huizinga и Constant)


Тема Момче-лъвче, Що Се Хабишнови [re: LeoS]  
Автор 4eHe ()
Публикувано23.02.02 11:47



Искам да ти благодаря за мнението. Не просто доброжелателно, а ще го ползвам за нещичко (хитринка, извиниииии);

Но ТУК няма сми..няма шери.

Обичайно не участвам в нейни теми и ти написах защо. Влизам САМО поради ТЕБ.

Усимвка
32
ЧеНе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.