Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Разбирам, че не си..нови [re: Gatsby©]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано24.02.02 15:30



..прочел и чергата в началото на темата...ако наистина държиш да дискутираме по нея няма да е лошо да и хвърлиш едно око и да ми кажеш дали не се крещи срещу модераторите- избиване на комплекси, връзката между интернет-реален свят...и т.н....прочети след това и моето изказване за да схванеш наистина моята теза...ще видиш, че няма никакво значение как съм разбрал и дошъл в клуба...аз говоря по темата и това е...и в първият си постинг казах единствено, че съм против постановката на самата тема, но за дискусията...за съжаление единственото нещо, което излезе насреща ми бяха съвети, съмнения/ не по темата/ всячески опити да се избегне темата...понеже рискувам да не прочетеш и това мое изказване спирам...но те съветвам все пак да прочетеш първият постинг и тогава да съдиш за моите

Ай да не казвам, че...


Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.02.02 15:38



Казах, че съм до тук, ама май не съм ...

Защо нервничиш, Ариела ?!
Защо изведнъж аз станах ариец, а ти тъпа? Къде съм казал "измет , боклуци и нещастници"? Казах само, че давам СТАТИСТИКА от аудиторията на клубовете, къде са модераторите в нея и че тази статистика ще се възприеме от всеки, както НА НЕГО му е угодно. Хайде пак прочети по-горе ... Някъде да съм посочил ник и да съм го кфалифицирал в група?
Хех ...
Определено си изпусна нервите, Ариела. Защо ? Единия възможен отговор е - защото си разбрала, че не си права - не си права да приемаш по подразбиране, че модератор значи идиот.
Е да, ама аз какво съм крив ?!
"ти си убеден, че си супер обективен??...сигурно е генетично..нали си свръхчовек.. "
Много пъти съм казвал, че съм точно като вас.
Много пъти съм казвал, че не смятам да съм хванал Господ за шлифера.
Много пъти съм казвал, че продължавам да се уча - тук от вас.
До този момент, ти приемаше това за нормално.
А сега за малко да ме завреш на кучето в задника :)
Само че голям човек в малък гъз трудно влиза ... :)))
Защо, Ариела ? Защото си разбрала, че не си права ли ?!

Е да, ама аз какво съм ти крив ?!
"аре," - викаш.
Ми, аре :)))

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Именно на това не държа!нови [re: нoвakoв]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 16:02



Ще се радвам да дискутираме по други теми.
Мен ми писна. Ядосаха ме, очудиха ме...именно защото Моди.
Казах си мнението..та даже и "горещо".
Но сега да подържаме тази тема искуственно на живот?

Не си струва времето и енергията. Погледни само. Най-фреквентираната и интересна тема.

При съвестно общуване е и това не малко важно.
Просто да се почувства кога е време за спиране.
Пак ще ти дам за пример ЛеоС. Никога не сме допоуснали..да се върти спиралата на "да ама не", безкрайно. Просто не си струва и е контрапродуктивно. Ако си забелязаъл...тук не се включвам вече. Само ако директен въпрос към мен дойде. И зависи от кой разбира се.

Просто е в полза на всички да поуспокоим духовете...и да дойдем пак на "нормалните" теми. Ти казваш, интересувата тематиката на клуба. Еми и ти не доринасяй за тази "спиралка" тук. Така месеци може да продължава.

Дай да се върнем към интересните теми.

Сега и аз написах чаршаф_;о)), ама мисля, при теб си струва!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Ok.нови [re: Gatsby©]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано24.02.02 16:18



спирам, мисля че си разбрал гледната ми точка.
точка от мен.
и поздрав

Ай да не казвам, че...


Тема Надявах се!нови [re: нoвakoв]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 16:21



Сега знам, че да!_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: prava siнови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 16:34



ако съм изразила някакво чувство в миналия си постинг, то е била тъга..
няма да ти обяснявам защо ми е тъжно като се сблъскам с определени човешки поведения..
ти ми говориш за професиите и реализацията в личният живот на тези 73ма човека - М..аз нямам тази информация а и тя не ме интересува..не ми трябва да знам за някого колко пари получава, за да мога да преценя по приказките и държанието му що за човек е..така че информацията за личният живот на модераторите, която ти имаш не ти дава преднина в разбирането на това- що за хора са те..

аз съм наблюдавала десетима модератори (да не ги споменавам, че ще скочат)
за общ брой 73ма - десет си е представителна извадка..
затова считам, че съм в правото си да си вадя заключения за всички останали..единственото, което ме спира е, че не посещавам например комп. клубове, а допускам, че там модераторите са програмисти, а те са дрига порода хора- по- скоро машини ;-))така че едва ли влагат някакви емоции в модерирането..та за тях може би ще е интересно да се говори отделно..

та така Леос, казах ти...тази тема беше предизвикана от личностите и държанието на точно определени хора...ако се опитваш да я изкараш като 'общо приказки', твоя си работа..ако не искаш да се замислиш дали няма нещо в това, което казвам- твоя си работа..но ти знаеш, че малкото проблемче има склонност да привлича подобни на себе си прблемчета и да се уголемява, уголемява...да не стане епидемия недоволството от модераторите, че тогава ще ти е много по- трудно да реагираш и да се намесиш...по- добре мисли от сега...



Тема Re: Що за странна птица??..или :нови [re: Ariella]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано24.02.02 17:53



Suglasen, no tochno puk po tazi prichina koiato ti iztukvash "... kogato zaradi ludostta si vredi na drugi ..." tuk ima i ne-moderatori koito popadat pod udarite :) I to dosta poveche mai. Lichno mnenie, nishto poveche :)

Priaten den i na teb



Тема Я и аз ...нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано24.02.02 18:02



В отговор на:

допускам, че там модераторите са програмисти, а те са дрига порода хора- по- скоро машини



Винаги съм си мислил, че психолозите са онези, които най-качествено разграничават хората и най-малкото изпшолзват методиката на слагане под общ знаменател.
Ти си един книжен психолог - въобще не мислиш за хората, просто си ги слагаш в групички - така, за да ти е по-лесно да ги запомниш.

Е, всеки може така..., но като си психолог би трябвали именно това да НЕ правиш. btw мисля, че не ме смяташ за машина (дребно зло човече с придатъци разни - по това съдя...), аз съм студент Приложна математика - тоест ще ставам математик-програмист. Ей ти примерче за качеството на генералните ти преценки.

Желая ти професионализъм... все някой ден може да издефектираш и да почнеш да мислиш помежду другото...

Елементарно, Уотсън!

Тема Re: Я и аз ...нови [re: jj]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 18:35



убеждавам се вече, че мисленето 'помежду другото' е твоята стихия..
само не знам защо реши, че влагам негативизъм в думата 'машина'??
тук я използвах като образ на точност, логика, хладен разум, невлияние от чувства и емоции..точно за това уточних, че може би един програмист се влияе много по- малко от емоциите си , когато модерира, отколкото всеки друг..а и в комп. клубове и тематиката е много специфична, така че лесно се преценява кое е за триене..
ето, сам виждаш как негативното ти отношение към мен ти пречи да ме разбираш, да гледаш обективно на смисъла, който влагам в думите си..



Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.02.02 22:35



Хубаво - поне арийците минаха на заден план :)))
Резюмирам:
Ти си считаш, че "познавайки" 10 си права да заключиш "всички са маскари" :)
Аз си считам, че познавайки 60 имам право да кажа "всички са точни хора" :)
Аз не мога да променя мнението ти.
Ти не можеш да промениш моето.
Не виждам нищо лошо в това - поне аз не виждам :))

Ами аз съм до тук по темата.
Този път наистина.

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.