Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Винагинови [re: rain]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано24.02.02 03:50



Аз за разлика от вас не съм запознат с дълбоките следи на промискуитета по подсъзнанието. Аз съм моногамен намирам това за удовлетворяващо моите душевни и физически нужди. Но може би при вас състоянието на влюбеност трае толкова колкото и споменатата "лубрикация"?

Отново Ви призовавам - престанете с глупостите! Това е форум ПСИХОЛОГИЯ, а не психотерапевтичен кабинет.

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Re: Акулата е аристократнови [re: rain]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 03:56



да, забележи как той ПАК не е разбрал за какво става въпрос (кой е акула, примерно), но държи да се изкаже..макар и неподготвен, но да каже, да напише, да се намес(т)и...уффф....



Тема Ама Вие сте още тук?нови [re: Ariella]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано24.02.02 04:17



След като Вие толкова добре знаете какво да кажете и разбирате за какво става дума защо винаги избягвате директен отговор? Забелязвам, че нито веднъж не го правите.

За пореден път се убеждавам, че по-мотивиран субект от отхвърлената жена няма! Освен това не м прилбагайте на мен такива евтини прийоми, много ви моля! И аз мога да ви кажа, че нищо не сте разбрала в израчние, което е лишено от подтекст! Това, че сте учила хлебарка не Ви прави учена хлебарка. Чудя се дали да не попитам някои от колегите си, които са ви преподавали дали си спомнят за вас такава, каквато сте сега или това отхвърляне се е повтаряло многократно. Бихте могли да си спестите сконфузните ситуации и да си признаете. Може и да не е в клуба. Направете го на лична бележка и се оттеглете оттук. Има толкова много форуми на български език. Аз няма да Ви шантажирам с признанията Ви, но познавам начина на мислене на пациенти като Вас - ще изпитвате толкова голямо неудобство и съмнение, че сама ще напуснете. Затова или сама си кажете или рискувайте да се обърна към бившите Ви преподаватели.

Беше Ви приятно! На мен не.

Редактирано от Kobayashi на 24.02.02 05:15.



Тема Re: Ама Вие сте още тук?нови [re: Kobayashi]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 04:41



аз вече разучих за теб, че се водиш на отчет в диспансера на МА..
и тъй като параноиците могат да станат много опасни, то аз тържествено ти се извинявам, че те нарекох преждевременно еякулиращ и там другото каквото казах, да не го повтарям..
може да си пън, но си корав, нали така!!!

и понеже се каня вече да не те забелязвам, държа да отбележа, че ми беше много забавен..дерзай ,смешко..



Тема Много правилен подходнови [re: Ariella]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано24.02.02 04:48



"Аз мога да плюя когото си искам и най-вече модераторите, но когато мен ме затапят си плюя на петите и се спасявам" - този ваш подход и мнение е заместен виждам от същото с добавката "...пък като някой ми докара аргументи, скоито не мога да споря, защото нищо не мога да измисля срещу него, бягам още по-бързо!". Не се интимидирам от квалификации като смешко. А на Вас не Ви ли казаха, като се обадихте в Медицинска Академия в 4 часа сутринта, че всеки момент ще минат да Ви вземат? Най-вероятно така е станало и сега се опитвате да оправдаете предстоящото си отсъствие.

Много зле сте се изучили, защото познавам колегите и знам, че толкова некадърен психолог никога няма да пуснат с диплома. Мислех си, че можете да мислите поне малко, а то се оказа, че Вие просто си знаете да лаете и само това си правите. Вместо да викате като бабите на село "Къш чужда кокошко!" се огледайте и вижте, че вие пък сте гъска!

Беше Ви приятно! На мен не.

Редактирано от Kobayashi на 24.02.02 05:13.



Тема Браво!нови [re: Gatsby©]  
Автор нoвakoв (забелязващ)
Публикувано24.02.02 10:40



"Ти по тези критерий ли търсиш клубовете в които влизаш?
Кво те превличат толкова тези конфликти? "- пусни тема "Критерии за избор на клуб"- обещавам да се изкажа/ натвърдвам ти, че начина, по който си избирам клубовете не е по темата/
"А тука няма модератори. И това не си схванал. "- благодаря за инфото, но знам откъде се проверява и този факт...а ето какво ти не си схванал...става ми смешно, че трябва да обеснявам такива неща, но...веселба да има...та, тук ревете срещу модераторите, следователно става дума за клубове, в които има такива...мисля, че е очевадно, че няма да крещите срещу модератор в клуб, в който няма такъв...дотук ясен ли съм???...и от тази гледна точка аз казах "ами пишете там", като съм имал предвид всички клубове, включително и този, в които няма модератори...пак да попитам- ясен ли съм??
"И министри не са "суперпрофесионалисти"! Те са политици. Имат само политическата отговорност. За целта си имат апарат от спецялисти!__;о))"
с това ти писание започваме леееееееееееееко да се приближаваме към темата...жа жалост пак не си разбрал какво имах предвид като ги сравних...но, готов съм пак да обеснявам- модератор, както и министър е ДЛЪЖНОСТ, и поради тази причина аз съм против опитите да се прави портрет на длъжност...дотук ясно ли е???...както министрите, така и модераторите са хора, които нямат нищо общо по между си- те са с различно образование, различни професии, различен житейски път, различна възраст, различни интереси и хобита...от вас искам само едно- да говорите по темата и да ми обясните общата база между тях, на която стъпвате за да направите психопортрета си...от това по ясно- здраве му кажи...айди, чекам!
и не се отплесвайте от темата, ако обичате...т.е. не ме питайте за трилистника

Ай да не казвам, че...


Тема Re: Що за странна птица??..или :нови [re: Ariella]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано24.02.02 10:54



А защо трябва да им личи? Ти като вървиш по улицата личи ли ти че си еди каква си? Или пък държиш непременно модераторите да ходят с униформи по улицата? Изобщо на колко хора като вървят по улицата им личи какви са, какво им е хобито и прочие? И толкова ли е важно това. Или пък може би намекваш, че модераторите са един вид "чумави" и е добре да се различават от далеч. Ако е така (хипотетично) приведи убедителни доказателства, моля. Изобщо цялата история с "що за животно е модератора" и целия цирк, съпътстващ темата са направо смешни. По-добре пусни една тема "що за животно е средният пишещ в клубовете на ДИР-а и има ли той нещо общо със северният елен". Подтема "защо хората идват да избиват комплекси в Интернет и като нямат какво да кажат се заяждат с хора, който не познават".

Толкоз от мен



Тема Голям чершаф!нови [re: jj]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 13:11



Не прочетох всичко, но мисля, че схванах кво искаш да кажеш.
Аз, имах предвид друго. Ако е така, не коментирай мен , а твоя приятел..
...неколко клончета по-горе. Или защо мислиш, че го игнорирам?

Защото ми е писал, любовми стихчета?
И ти ме познаваш...толкова изнежен не съм?
Та, тази особена селекция имах предвид.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Такива черги не чета в нета!нови [re: нoвakoв]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано24.02.02 13:30



Но прегледах диагонално.
Следното. Никой тук не пищи срещу модераторите като такива и общо!
Погледни как се разговаряме ЛеоС и аз.
Тук става въпрос за двама, които влезоха преди 3 дни, преследвайки един нерегнат. И при тех...беше само единия особено простащки.

Та отварят теми...нападат го, стават истерични. И пренасят свойте конфликти тук. Преди това си беше спокойно тук и си дискутирахме нормално. Та това е парадокса на тази ситуация.

Идват Моди’с от други клубове да си оправят тук некви стари сметки с некой от други клубове. Това се очаква от нерегнати.

Ти не можеш да знаеш, но преди месеци имаше тук дискусия, дали да се отвори този клуб за нерегнати. Аз водех гореща борба за НЕ.

Но този нерегнат тук се държа нормално, никой не смущаваше. И при всички истерични нападки на тези двама "додератори"...той си запази спокойствието..и беше и е много модерато_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Що за странна птица??..или :нови [re: Delwin-]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 14:30



считай, че това 'не им личи' съм го казала в пристъп на ама мноого черен хумор..+ това аз няколко пъти вече казвам, че говоря само за тези М, които съм наблюдавала 'в действие'..те са десетина..за останалите мога само да допускам, предполагам и т.н..и въобще- всеки има право да си е луд, колкото си иска, но не и когато заради лудостта си вреди на други хора..тогава се налага да се вземат мерки..макар че истина е че той вреди и на себе си, но се предполага, че има право да си вреди, и въобще..как можах да започна с такъв засукан постинг денят, дано да не тръгне така ..
приятен ден..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.