Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 21.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Знаех си, че с теб няма да проработинови [re: Kobayashi]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 20:20



цял следобяд се чудя от къде ти помня физиономията..
да не си от "Националният клуб на знаещите"??
аз ще се сетя и сама, ама не е лошо да ми помогнеш...нали..



Тема Re: prava siнови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано23.02.02 22:53



От думите ми излиза само едно нещо, Ариела.
Всеки ще ги разбере според собствените си нагласи.
Защото това не беше съчинение по картинка - изришно казах, че са факти. А на всичкото отгоре, това е само извадка от аудиторията на клубовете. Ако някой не може да се разпознае в някоя от споменатите категории - той е в останалите 14%. На хора с лични проблеми, нереализирали се в живота по една или друга причина, без приятели и търсещи ги тук - с една дума САМОТНИЦИ. От тях за твое съжаление и за моя радост - модератори НЯМА.
Каква арийска раса, какви есесовци, какви 5 лева ?!
Пропусна да посочиш с пръст само оберщурмбанфюрера !!!

.."не разбирам, сериозно ти казвам"..
Няма да разбереш, ако не се дистанцираш от пристрастията си.
По-точно - от предубеждението си.
Ти тръгна да рисуваш ТВОЯ картинка, а не това, което е в действителност.
Затова ти казах, че няма да е реалистична ...

За съжаление и темата се е изродила като гледам.
Жалко ... но и това си беше ясно ...
Няма какво да науча от тази тема, а каквото имах да кажа - казах го.
Аз съм до тук.

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: prava siнови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано23.02.02 23:42



ясно..твоята картинка е вярна, моята НЕ..
дали защото ти си чист ариец, или аз съм много тъпа??или е и заради двете??
ти си убеден, че си супер обективен??...сигурно е генетично..нали си свръхчовек..
честно казано, тези, които ВИЕ наричате измет , боклуци и нещастници са хиляди пъти ПО от вас..във всичко!!
винаги бих ги избрала пред вас..и аз ставам расистка..ще се боря за изтребване на простотията, ама истинската..
аре,



Тема hm ako naistina misliat takaнови [re: Ariella]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано23.02.02 23:54



nishto losho, ma ako i go napishat plachat za Strasburg napravo



Тема Re: hm ako naistina misliat takaнови [re: rain]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 00:05



ne gowori s men..az sym ot 14te % izmet -neshtastnite samotnici, nerealiziranite..ne me zagowarqi, che moje da e zarazno, znae li chowek..



Тема he nedei sega daнови [re: Ariella]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано24.02.02 00:18



licemernichish v moe lice . edva li ima niakoi po nizvergnat tuka ot mene?
ako ne biah go prochela kak se skitam stradalna i nepriutena po klubovete, koito i da mi beshe kazal niamashe da poviarvam. Prav e leos be Ariela , prav e i si verva. Mda tova ne vseki go pravi , da si verva 100%. Toi pone e kulturen chovek i shte obiasni nadulgo zashto e taka, za koeto triabva da sme blagodarni. Inache ako ne si viarvat che tova koeto praviat e absolitnata i edinstvena istina, edinstvenoto pravilno reshenie niama kak da sa moderatori. Kakto kaza kakata ot soyev chovek samo krasivi neshta mogat da se ochakvat. na neia sum i bezkraino zaduljena za snizhoditelnia i podhod kum mene specialno . Kakvo shte kajesh?



Тема Разяснениенови [re: Gatsby©]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано24.02.02 00:53



Коментирай бе човек, нали за това е темата... Но просто си помисли, затова дали във всеки клуб можеш просто ей така да си псуваш, да речем или да изпадаш в лични нападки с хората...
Ако се грижа за някой друг клуб - всичко може и да е тотално различно, зависи от заглавието му, а ако ти се ще да разбереш какво е било преди мен в подопечния ми клуб - на гнусни анатомични изрази можеш да се научиш от архива му - позачети се някой път - ще ти увисне ченето...

Та така - за този клуб си имам железни правила и нямам намерение да ги нарушавам, докато съм там - не ти се ще да коментираш факта, че имам принципи? Ми не коментирай! Само че псувните по мой адрес там си висят - можеш да ги видиш, не ми е разбота да се правя на ощипан, но що се отнася не само до моите възгледи - много моля - обективен съм и се съобразявам с манталитета на пишещите там, които не са във вечен пуберитет. И трябва да ти кажа, че много хора са намерили помощ чрез този клуб за свръзка и намиране на някои много редки неща. И само не ми казвай, че е нормално хора на около твоята възраст с къде по-силно изразена култура да бъдат псувани на майка и на анатомии разни. Така че - заповядай - напсувай ме, ако много държиш - аз не се засягам, но само и намек за нещо повече - принципите се включват и това си е. Псувни по чужд адрес там няма да има и ако щеш това не го коментирай колкото си щеш...

Надявам се това не ти е много дълго за четене...щ




Елементарно, Уотсън!


Тема Re: he nedei sega daнови [re: rain]  
Автор Ariella ()
Публикувано24.02.02 01:35



виж са..щом като вече снобарията се изнесе от клуба, той може да стане прекрасно местенце- уютно и гостоприемно за всеки лузър в нета..няма ли да е страхотно и ние да си имаме местенце??
а тея , расовите, дето пият само амброзия и изпражненията им миришат на рози, че дори и камъните в бъбреците им са скъпоценни- тях не ги мисли- те ще оцелеят..хлебарките и акулите как са оцелели с милиони години??..с тъпота и агресивност..снобарията умира последна..дори и след надеждата..



Тема Акулата е аристократнови [re: Ariella]  
Автор Kobayashi (тъмен субект)
Публикувано24.02.02 03:42



За ваше най-голямо разочарование това, което казвате за хлебарката не е вярно. Тя е претърпяла един куп еволюции до сегашния си вид. Докато акулата е почти неизменена. Затова се лъжете. Акулата далеч не е от вашата група. Вашата група така като ви гледам с Вашата събеседничка е от едно място с много дебели решетки на прозорците и мощни и грозни хора с бели престилки, дето да ви държат ръкавите зад гърба. Мдааа...

Беше Ви приятно! На мен не.


Тема Re: Акулата е аристократнови [re: Kobayashi]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано24.02.02 03:45



gospodine vinagi li taka postupvate s prostachkite koito vi uhajvat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.