Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Виж какво скапан екстрасенс и видиотеннови [re: kakata]  
АвторKandid (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 10:45



Ти си наистина отврат. Погледни се. Никой друг не пише бълвочи като тебе.



Тема Определенонови [re: publika]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано22.02.02 11:11



не бих те причислила към тази категория.
Тук, обаче, идват нови и нови хора и лесно биха се подвели. Не подценявайте мулето, има харизма за привличането на последователи.
Погледни тук този аутсайдерчо, да виждаш в него индивидуалност, стил?
За каква конфронтация говорим? Не трябва ли някой да каже на хората с кого си имат работа. Или когато утре детето ти, брат ти, приятелката ти тръгнат след него към нищото, ще кажете - защо мълчахте?
Конфликтът между мен и него е откакто се видяхме. Не е конфронтация на лична основа, както се мъчи да го изкара, а сблъсък от друго естество.
Смяташ, че пресилвам? А вече е тръгнал да навестява последователите си в България, спи у тях, тоест влиза в личния им реален живот. Не става въпрос за посещение на клубар при друг клубар, за купони и познанства, които хората си правят тук.
Владее техники на псифологически въздействия като внушения, манипулации и разни екстрасенсни техники. Безобидно ли е това?
Безобидно ли е че се набърка в живота на свой болен колега, убеди родителите му да го изпищат преждевременно от психиатрия, човекът прекъсна лечението си и се самоуби. После се подиграваше на баща му, че е болен от диабет.
И последно, всичко написано от мен се базира само на негови постинги. Никаква лична информация, извън тези клубове.


Иначе, да каката има ужасен речник, пише бълвочи, груба е, модераторка е,адвокатка е, не носи очила, защото не е късогледа, абе не слушайге каката, там, там е истината - в по-горните постинги.
Последният абзац е за кандидчо, не за теб, публика.



Тема А бе ти на прокурор от въображаем Нюрнбергнови [re: kakata]  
АвторKaндид (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 11:21



ли си играеш? Да не би ти да се имаш за свястна? Бягай да си модерираш клуба, докато още ти го поверяват, че вече развиваш невроза и скоро ще се озовеш не в "Психология", ами в "Здравна". Определено в търсене на помощ.



Тема ЦентАра на внимание,неграмотниконови [re: Gatsby©]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 11:22



е в твоята кУшарка.Толкова си сладък.Потискам любопитството си ,дали бидейки нет-потребител през '85-а си работел в Пентагона ,и те удостоявам с великата чест да не ти чета повече претенциозните неграмотни тъпотии.Аре ,ниц !



Тема IGNOREнови [re: Kaндид]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано22.02.02 11:23



.



Тема Не малчоганчо! Не в пентагона!нови [re: Kиpo]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано22.02.02 13:09



Във научен институт. Ако знае кво е това!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: "МУЛЕ, аз повече на теб тук в този клуб няма днови [re: MУЛEMУЛE]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано22.02.02 14:23



MULE, mного мислиш вместо другите! остави ги, да се зароди някаква собствена мисъл...

подавай по една две реплики, какви са тия пълни сценарии, да не се тренираш за сценарист в шоуто на Слави ?



Тема Re: Виж какво скапан екстрасенс и видиотеннови [re: publika]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано22.02.02 14:28



като гледам си почитателка на поничките!

това не знам дали от гуру-то го научи, ама не е лошо...


и освен, че хапваш понички, ти остават и да замеряш актьорите с тях, да се подкрепят в паузите между репликите

антракт!! малко понички и мюзикъла "Модератория" продължава !

очакваме с нетърпение и завръщането на Баш-Сценариста - ПътНик! ... /скоро и в другите градове/



Тема Re: МУЛЕ, що така нервно, бе :)))нови [re: MУЛEMУЛE]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.02.02 14:35




Без коментар.

Да не забравиш само да ми се обадиш да ти уредя клиника с интернетче.
Обещал съм ти.

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: МУЛЕ, що така нервно, бе :)))нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.02.02 17:20



абе Леос..тия твоите модератори с конкурс ли си ги избирал бре??
досега поне петима се изредиха да всяват смут в тоя клуб..
земи ги стегни малко бе човек..ти ако не можеш- кажи кой тогава..баси..
като стадо гладни хиени са се настървили тука- жадни за кръв..
погледни ги само- ти ги знаеш кои са...няма аз да ти казвам...
ужас..много се излагате вече сами, а после искате хората да ви уважават!??
е как да стане това????
знаеш, че теб не те включвам в стадото хиени- модератори..
но моля те, отговори ми какви мерки предприемаш за да си модерираш модераторите??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.