Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Бъркаш, Ариела :)нови [re: LeoS]  
Автор Ariella ()
Публикувано22.02.02 19:57



лелеее, Леос..не мога да си простя, че заради мене такъв чаршаф изписа!!
и то само за да ми кажеш, че не можеш и не искаш да направиш нищо по отношения на модераторите..!!?
поне им напиши една тема "За морала на модератора" и им я постни в служебният клуб..може да ги заплашиш и с пляскане по дупето, ако не слушат..(или по- добре недей, че това може да се окаже доста мотивиращо за някого, Кире, усмивка....)
Леос, ми те са неуправляеми бе братче..забележи ги само..
ок, разбрах де..няма нужда да повтаряш- не искаш да се занимаваш и това е..



Тема Ама ,Гецанови [re: Gatsby©]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 22:08



нали нямаше да си пишем повече сега -защо си самоизневеряваш по този елементарен начин."Научен институт"-той и проф. Иван Ангелов бачка в БАН,ама е толкова учен ,колкот аз съм Уитни Хюстън ,да речем.
Та и ти така...да не ти стягат бикините нещо ?
П.С. И стига с тоя Гювеч ,аман,бахтън !



Тема Това би улеснило значително нещата.нови [re: LeoS]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 22:13



Би ги вкарало в институционални рамки ,така да се каже.Сърце няма да ми даде да взема отношение към човек ,пишещ от лудница...




Тема kire, kire zashto te triat v roditelskiaнови [re: Kиpo]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано22.02.02 22:17



ti stana po-disident ot muleto , be dushice edno vuprosche zadade i nego go nema. lele kakvo stava tuka



Тема Направо не мога да се пренастроянови [re: PYTHON]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 22:19



към един подобен отговор.Благодаря-аз нещо подобно и предполагах.
С една дума -получих ,макар и частичен отговор на питането си и бих могъл да се оттегля от клуба ,стига да приключа няколко междувременно спонтанно възникнали разговора.
И за да не излезе ,че се мазня на един нормално отговарящ човек ,само ще допълня -не вярвам в астрологията .Почти ,де.Може би ,щото досега никой не ме е привлякъл за неин почитател.А почти-защото гледам ,около мен всички водолеи например са все готини и интелигентни хора !
Тъй,че -знае ли човек !



Тема Аххх,лоша кака,ще я заколя ,благодарянови [re: rain]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 22:30



че ми каза !



Тема Къде се намира в момента изследваниятнови [re: PYTHON]  
Автор Kиpo ()
Публикувано22.02.02 22:42



субект ?
Питам ,съвсем сериозно ,да ми изсъхне нещо жизненоважно (и късо ,според Ариелла Ммиа ),ако се бъзикам дори за миг !



Тема Кръгче,нови [re: Kpъr]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.02.02 22:57



защо си ми взел всички понички ?
Човек да не смее вече и един ден почивка да си даде.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Кръгче,нови [re: nbb]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано22.02.02 23:05



да не , разбира се...


заповядай!!

твоите са си твоички!



Тема Re: Я,господа психолози,отговорете ми ,ако моженови [re: searcher]  
Автор OPY (...ан от вятъра)
Публикувано23.02.02 16:02



....Много съм надолу , но..........Хе - Хеееее....цар си на "забележките"....мамка му и прасе....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.