Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 13.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема ami ti kude se zagubiнови [re: Ariella]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано22.02.02 17:32



tuka se merna daje pochetnoto prisustvie na Eva i Eva, kaza niakolko umni prikazki no na miasto
Sega e spokoino, dokato mine svodkata



Тема не съм психолог но ще ти кажанови [re: Kиpo]  
Автор PYTHON ()
Публикувано22.02.02 17:38



религия
хипноза
внушение
философия
зомбиране
........
това са отговорите на въпроса ти.
ако не ти е ясно питай



Тема Re: Ама аз съм едно просто момче -за негонови [re: Kиpo]  
Автор PYTHON ()
Публикувано22.02.02 17:44



това са жени човече подаващи се на внушение и хипноза
това в един чисто психологически план
а в астрологически план доста странно им стоят планетите на тези дами и по специално венера,нептун,плутон,юпитер........
труд мога да напиша за това
и нещата не са така невинни както изглеждат.
още преди две години ми се оплакаха 2 душици на мен .
набързо ги изповядах и ми разказаха доста интерсни неща за твоя приятел



Тема ариелченови [re: Ariella]  
Автор PYTHON ()
Публикувано22.02.02 17:47



защо да пречим на хората а?
няколко модератора и едно муле
ми добре е
те се забавляват .
не ги кори за това .
обичам ги аз.....



Тема aha-за негонови [re: PYTHON]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано22.02.02 18:10



ia pogledni da vidish,che ne e taka 22.11.69, 20.30 min sofia



Тема Re: МУЛЕ, що така нервно, бе :)))нови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:24




ООООО ха ха ха , хленчо, ...нали нямаше да пишеш повече тук?
Нали нямаше да наливаш вода, в мелницата на Мулето?
Дори собствените си писания не тачиш- плюваш си ги, ...ама то ...кво де....какво друго може да се очаква от теб.....
................................
Нещо си сбъркал отново, ....днес си вървях през парка....и съм си се смял на глас, сам...то нали съм си луд де, .....и така се смях, че чак загубвах равновесие...
И познай, на кого се смях?
Е....няма да ти пиша и да ти обяснявам,...може и да се досетиш...но ако нервността се изразява в смях, то...вярно е.....много съм нервен.....
Леос Батка.....кво да ти пиша, ...няма смисъл....
Само дето заради теб, бъзекам Каката....



Тема Re: "много се излагате вече сами, а после искате хнови [re: Ariella]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:31




Което си е вярно , вярно си е.....
Ако сам не уважаваш себе си, как друите ще те уважават?
А ако надценяваш себе си.....то как другите да те уважават?
Та ти не знаеш цената си, ...надценяваш се...искаш да бъдеш МОДЕРАТОР, да ревизираш това, което хората казват и пишат....
Ревизионисти.....каки, кирове и леоси....
"много се излагате вече сами, а после искате хората да ви уважават!??"
" много се излагате вече сами, а после искате хората да ви уважават"
Каквмото напрових...направих....сега сте със свалени гащи "МОДЕРАТОРСКИ"..
И сляпите видяха и чуха....и някои от тях разбраха, какво струват МОДЕРАТОРИТЕ.....

Това ми беше достатъчно....



Тема Re: Бъркаш, Ариела :)нови [re: Ariella]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.02.02 19:12



Не слагай каруцата пред коня :)))
Аз не ги избирам модераторите. Поне не всички :) Повечето си ги избират хората от клубовете, по-малко са тези, които аз съм препоръчал, а най-малко са тези, които са поискали сами да са такива и някой админ ги е оторизирал. Обикновено издънките се получават в третата група. А под списъчето на "rain" - или да го кажем по-просто - за пишещите в момента тук модератори, си се подписвам и с двете ръце :)) Много са си читави хората, колкото и на теб това да не ти харесва. Щото разни хора - разни вкусове, нали? На теб може да не ти харесват, на друг да харесат - нормално е. И не като последно разбира се, ти съдиш за тях по това какво пишат тук, но аз съдя и по това какво пишат из другите клубове. И как се справят в клубовете, за които отговарят.
Разбирам много добре, какво те нерви. И това ядосано човече, рано или късно щеше да си го сложиш в постинг - няма начин просто. Само че не мога да разбера какво искаш от мен да направя и по-важното ЗАЩО ? Защо да "модерирам модераторите" ? Ами в дира има над 200 немодерирани клуба и в тях пишат И модератори ?! Какво сега - да хукна след тях като бавачка ли ? И да обяснявам КАКВО ? Че нямат право да пишат като останалите ? Е от какъв зор да го правя - ти ми кажи ...
Има и нещо друго - казах го преди, ако искаш ще ти извадя репликите си назад във времето. Аз очаквах това да се случи. В момента в който разбрах, че пускате Мулето обратно - вече бях наясно, че ще стане точно това. И ти казах, че ще наблюдавам с интерес - за да се убедя, че не греша почти както винаги. С какво този клуб ВЕЧЕ е по-различен от всеки друг отворен клуб ?! Където и да влезе Мулето по начина, по който влезе тук - ще се случи същото. Неминуемо е. И е просто като фасул ...
Понеже предчувствам още нещо, ще кажа още нещо :) Не ми вменявай (не че го правиш - по-скоро за другите е) всякакви такива световни конспирации и "тинтири-минтири". Аз не играя такива елементарни игрички. Не са ми по вкуса. Не се договарям задмониторно с никого - включително и с модераторите. С мен страшно много народ споделя инфо, но точно поради тази причина не си позволявам да я ползвам по друг начин, освен да си правя изводи. За себе си и за развитието на тези клубчета.
Докато не разберете една проста истина - всички сме равни, всички сме потребители на тези клубчета - все ще се нервите. Едни от вас, защото по презумция приемат думата "модератор" за "лош" - независимо кой стои зад нея. Други от вас, защото по презумция приемат думата "юзер" за "тъп" - независимо кой стои зад нея. И тук не визирам никого конкретно - още по-малко вас, пишещите в момента в клуба - говоря по принцип. Защото тази говорилня за модераторите с его като Хималаите си се възражда нон-стоп из клубчетата ... И се чудя дали изобщо някога ще й дойде края :))
Та така, Ариела. В случая не мога да направя нищо.
И не, че не мога - просто не желая.
Sorry ...

| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |


Тема Re: Бъркаш, Ариела :)нови [re: LeoS]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано22.02.02 19:41



може да посъветваш модератора

с титла "тъп юзър" да си я смени! разваля дизайна на егото си, и не може да се помести в профила създаден от модераторския триумвират "Ариела-Rain-Mandaley" /всички права запазени/



Тема Re: МУЛЕ, що така нервно, бе :)))нови [re: MУЛE]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано22.02.02 19:43




Без коментар.


| GSM-а e единственото нещо, за което клубарите спорят на кой му е по-малък |



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.