Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: jj]  
Автор Ariella ()
Публикувано16.02.02 20:46



мислех че разбрал, че отношението ми е предимно реакция и отговор на оределено търсене..давам това, което ми поискат..защо да давам нещо, което не е поискано/потърсено??
понякога изменям правилата..ако ми се стори необходимо или интересно..това ще рече, че определям реакцията си според истинската, а не според заявената нужда..
за пример: отношението ми към теб..едно е, когато става въпрос за отговор на грубости и съвсем друго, когато говоря с нормален младеж с леко ексцентричната вманиаченост по един динозавър на попа..



Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано16.02.02 21:26



Проблемът наистина беше, че доста дълго време ти се опитваше публично да си самодокажеш, че има разлика между истинската и заявената нужда.
Постфактум те оверявам, че това си беше неволен фарс, или просто много успешен блъф от твоя страна. Но живота си е една игра на покер, така че няма защо да се учудваме, че държащите кент-флош не издържаха психически и се отказаха от наддаванията - животът се отразява във виртуала.

Как прекрасно ми присвои ексцентричност във връзка с един толкова несъществен за виртуалния ми образ факт - модераторския ми пост. За Дино аз тук не съм говорил, така че може ли просто да съм ексцентричен - ей така от самосебеси, без да съм такъв заради разпрострялото ми се къде ли не любопитство, което ти ми насаждаш като тематично определящо моите действия?

Изексцентризирах, а?
Съжалявам - тик.

И все пак наистина се радвам, че разбрах, че имаш философия, от която си била водена. Бях се притеснил по едно време, че го правиш ей така, което наистина ми бъркаше в мозъчето - експерименти с цел изследване, прилагани върху хора, може да са ти полезни от професионална гледна точка, но самите хора не биха се похвалили с полза от това.

Мир?

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: jj]  
Автор Ariella ()
Публикувано16.02.02 22:13



уффф...пак нищо не си разбрал..карай..имаш време...



Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: jj]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано16.02.02 22:21



В отговор на:


И все пак наистина се радвам, че разбрах, че имаш философия, от която си била водена. Бях се притеснил по едно време, че го правиш ей така, което наистина ми бъркаше в мозъчето - експерименти с цел изследване, прилагани върху хора, може да са ти полезни от професионална гледна точка, но самите хора не биха се похвалили с полза от това.




ако позволяваш, ще си развия една теорийка, без да отварям нова тема.

според мен, точно когато има "философия", или идея тогава се правят експерименти. когато няма такава,
за какви есперименти може да се говори? при липса на принципност, се стига до безмислени словосъчетания



Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: Kpъr]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано16.02.02 22:39



Да де, но голямо престъпление е да подлагаш на опити хората ей така - случайно. Когато има идея, има оправдание - нали знаеш - науката иска жертви.
В противен случай си е безотговорност...

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано16.02.02 22:43



Абе споко!
Има ли значка вече...
Война - война!

Елементарно, Уотсън!


Тема Re: психологията - странна материя?нови [re: jj]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано16.02.02 22:53



JJ, не се оставяй лесно да те манипулират!!! Бори се за... мир!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.