Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Нарисувай ми овцанови  
Автор мaлkият пpинц (любопорочен)
Публикувано09.02.02 16:41



Всички знаете моята история.Това как обикнах една роза и как цветето обикна мен .Но ето и продължението на историята:Мина време и моята роза реши ,че вече не съм никакъв принц ,нямал съм корона и пр.Итъй както всички знаем,че розите не могат да пътуват то,аз напуснах своята малка планета.Е сигурно ще кажете"Голяма работа в светът има хиляди рози и те всичките си приличат".Но моят проблем е ,че за мен моетоцвете е единствено на света ,тъй като аз го опитомих а то опитоми мен.Тъй като точно него съм поливал с моята любов и съм гледал как разцъфва пред очите ми.За това напускайки попаднах в една голяма пустиня.И ето какво ви моля скъпи възрастни:Кажете знаете ли начина по ,който да изляза от нея и да тръгна отново да пътешествам между звездите.Моля кажете!

"най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: мaлkият пpинц]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.02.02 16:48



змията..



Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: Ariella]  
Автор мaлkият пpинц (любопорочен)
Публикувано09.02.02 16:50



Змията би ме върнала от там където тръгнах.

"най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: мaлkият пpинц]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.02.02 16:54



тогава я потърси чак когато пожелаеш да се върнеш там откъдето си тръгнал..
не можеш да пътуваш с гълъбите, тялото ти е натежало а и земята е ужасно затворена система..и любовта е затворена система..



Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: Ariella]  
Автор мaлkият пpинц (любопорочен)
Публикувано09.02.02 17:00



А ако завръщането не е изход?

"най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: мaлkият пpинц]  
Автор Ariella ()
Публикувано09.02.02 17:06



прекоси пустинята..тя не е безкрайна..
просто стани и слагай единият крак пред другият..в определена посока..следи за пътищата на керваните..те ще те заведат до оазисите..

а на края на пустинята те чака тя..вече разбрала, че ти си нейният принц..
а ако тя не е там, ти няма да разбереш...защото вече ще си я забравил..



Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: Ariella]  
Автор мaлkият пpинц (любопорочен)
Публикувано09.02.02 17:08



А къде отиде вечната любов?

"най същественото е невидимо за очите"


Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: мaлkият пpинц]  
Автор Firefox (Cinic)
Публикувано09.02.02 17:15



Понякога се случва да загубиш роза и тогава наистина сякаш падаш от небето, а земята е твърда, твърда... И когато болката попритъпее и се изправиш - да всичко е пустиня, но... Жълтата змия не е решение, вялравй ми - това е дума на лисица, която знае какво е да бъдеш опитомена... Тя няма да те върне при розата ти принце, само при болката ти.
Така че върви през пустинята, върви, дишай, мисли и лека-полека вдигай поглед нагоре, по-нагоре от уморените си стъпала, от жълтия пясък и сухата земя, върви напред и гледай все по-нагоре докато, един ден, знаеш ли, един ден ще вдигнеш глава и ще гледаш свободно напред и ще намериш кладенец за жаждата си, а след като отпиеш, ще имаш сили да извървиш пустинята! А когато тя свърши, ще видиш, че не целият свят е пустиня, и тогава може би ще откриеш градинка... с една роза в нея...

Не се тревожи за утре! Та кой знае какво още те очаква днес?!...


Тема Re: Нарисувай ми овца [re: мaлkият пpинц]  
Автор Firefox (Cinic)
Публикувано09.02.02 17:20



Има вечна любов, но защо приемаш, че трябва и да е единствена?!

Това, че ще обичаш и други няма да ти попречи винаги да обичаш и нея. Или имаш толкова малко сърце, че да стига само за един?!... Не вярвам. Никой няма. А и сърцата са по-разтегливи отколкото чупливи, вярвай ми!

Не се тревожи за утре! Та кой знае какво още те очаква днес?!...


Тема Re: Нарисувай ми овцанови [re: Firefox]  
Автор мaлkият пpинц (любопорочен)
Публикувано09.02.02 17:23



Звучи много хубаво и лесно.

"най същественото е невидимо за очите"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.