Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Трофей за Уф!нови [re: yф]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 21:01



От Гетсби__;о)))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: yф]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 21:07



ако знаеш само колко ми е омръзнало и на мен..но ако махна с ръка, ако махнат всички, които имат все още нещо , дето тупка в гръдният кош...какво ще стане??
там, горе си върви гласуването..
накрая тези, които така или иначе са силно 'мотивирани' да победят ще си наложат тяхното..ако всички си замълчат, за да има някакво мнимо спокойствие...не е това начина..има още 2 дни до края на гласуването..след това наистина няма да има смисъл да се говори повече..но сега няма как..



Тема Re: Въпрос към всички..нови [re: NEVlNna]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 21:18



Невинна, това е 5-тата такава нейна тема и поне 100-я коментар с подобно съдържание. Поразрови се из всички теми и ще видиш.

Избрал съм този начин на комуникация, защото писах свестни и дълги отговри след което непременно следваше същото, без да ми се даде какъвто и да било отговор. Аеиела е просто развалена грамофонна плоча - досадница от класа; чудя се накъде ли ще й избият комплексите след като отворят клуба. Според мен момичето не е наред.

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 21:22



Надявам се наистина след тези два дена ти да млъкнеш най-накрая по въпроса. Щото пък и аз съм едно - да не ти разправям. В момента ми е смешно, но скоро ще почнеш сериозно да ме дразниш, ако продължаваш да пълниш клуб "Психолгия" с теми за достъпи, породени от някакви твои проблеми, които с удоволствие бихме обсъдили в клуба с цел да ти помогнем.

Сега наистина не си добре.

Късо съединение. Потрес!


Тема Скъпичка!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 21:30



Повъздържах се.
Новичък съм тук.
Но има много такива несигурни в нета.
Компенсация за сивата действителност.
Ти си Джанки.
Не можеш да престанеш да постираш,
и да си четеш името!


Ти ли си отговорна за този Форум?
Брат Ора ли си и всички спасяваш?

Кликни си на ника...и виж.

От твоето име тук спасение нема!

Sorry!

Тъжно ми е за теб.
Но аз няма да излеза от тук, заради едно сбъркано глезурче!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Скъпичка!нови [re: Gatsby©]  
Автор Ariella ()
Публикувано02.02.02 22:06



още от първото ми влизане в клубове май беше през м. май миналата година - първо влязох в клуб "нощни птици", защото ми хареса заглавието , а и много точно ми пасна на графика сън/бодърстване..но там не пишеха много хора и скоро се наложи да си потърся друго местенце..спуснах т.нар. джъмпър и огледах имената..харесах си "Психология" и влязох тук..след няколко дни се заговорих с хората и оттогава съм написала тук над 3000 постинга..това беше за мен любимият ми клуб..затова мога да кажа, че имам много повече от теб право да се тревожа за съдбата му...срещнах тук, и се запознах и на живо с много свестни хора и няма да допусна някой като теб -огорчен от някакъв си 'гювеч' и говорещ за това до края на живота си, да ми казва каква съм аз и какво не би трябвало да правя , според него..
когато прекараш тук толкова време, колкото съм прекарала аз..когато напишеш нещо смислено, а не само заяждане и присмиване- тогава ще имаш право да кажеш, че си дал нещо на клуба и да изискваш нещо, също..дотогава- говори си, не ми пречиш..
същото се отнася и за жожко..



Тема Re: Скъпичка!нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано02.02.02 22:19



Ако се върнеш в нощни птици, гарантирам ти че ще стане война.

Късо съединение. Потрес!


Тема Колко време си била психотична..нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.02.02 22:22



..мила не играе роля.

Това което "огорчен" наричаш, наричам опит.
И понятията, които използваш, говорят за себе си.
Рзликата е, че аз съм в различни международни Форуми...и тук.
Та имам много местенца..и то от 7-8 години.
И едно Гювече, не може да ме огорчи.
За БГ не се интересувах 35 години.

И там влезах, защото гости имах и те там погледнаха.


При теб е проблема друг.

Тревожи се! ОК е!

Но, не забелязваш ли че другите не се тревожат?

Единствената тревога си ТИ.

Ако и това не схванеш...е комуникация е невъзможна.

Тук е Клуб Психология.
Ама аз не съм терапевт!
И не искам да бъда!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: А пък според мен спорът е бла-бланови [re: Ariella]  
Автор ()
Публикувано02.02.02 22:51



Ех... това със сърцето. Виж, моето сърце си има други драми. И тупка яко, при това. След около месец от спора сега няма да е останала и следа. Просто е безсмислен. Начи, като ти работи и хладилникът, и печката, и ти е топло край теб, изведнъж трябва да си измислиш драма в интернет. Е, не. Това някак глупаво ми се струва. Не си хаби сърцето и другите чаркове за нещо, което не съществува.
Защо не вложиш сърцето си в нещо друго? Наистина? Освен това сърцето ще ти потрябва за далеч по-важни неща и далеч по-вълнуващи от някакво си тъпо гласуване.



Тема Сладур,нови [re: Gatsby©]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.02.02 22:52



що не спреш да поставяш диагнози като никой не ти ги търси ?

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.