Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Психология на психолога ...нови  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:34



моля, обяснете ми с думи прости ... за какво иде реч?

кажете, какво търсите/очаквате/намирате идвайки в този клуб?



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.01.02 22:41



Аз търся и намирам в тоя клуб разни хора дето се мислят за психолози. Ама мноо интересно. Начи има хора де то се мислят за психолози. Аз много ги ценя тия хора, хи хи. Те не могат да осъзнаят колко ги ценя...



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:43



преди време в астрология стана дума ... имаше предложение за избиране на модератор ... вие сте напреднали - бравос - имате си модератор , сега и граници ще пускате ... ми ашколсун!

защо не се регистрират някои хора ... можеш да научиш само ако наистина искаш да знаеш ... и само от тях - направо ме разбихте днеска ... експеримента е супер ... толкоз! - докато е експеримент ... какво предстои?!?
след
модератор
. ограничение за нерегистрирани
. ограничение за регистрирани в лилаво(примерно)
. изискване за поместване на снимка
. ограничение за снимка в гиф формат
. изискване на снимката да е естествения цвят на косата(примерно)....

освестете се !

или верно сте зле? ...
такова нещо имах впредвид като говорех за 12 и 9 домци ВИ.



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 22:46



знаеш ли какво ми хрумна, още докато четях заглавието на темата ти??
че повечето хора мразят психолозите, защото им се струва, че те виждат в душата им и че пред тях са голи и беззащитни..трудно е да скриеш нещо от тях или да ги излъжеш..
психолог = опасен човек

и знаеш ли кое е най- интересното??
познай..познай де...

интересното е, че този страх не е лишен от основания..

ако ти хрумва сега да говорим за властта на психолога и за какво се използва тя.....значи съм ти внушила мисъл..



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:51



копирам ви нещо дето навремето писах в астрология - ако можете да носите - взимайте ... или пък си се лекувайте - ваша си работа ... сега вероятно малко по иначе бих се формулирала ... ама верно нема да си троша ноктите за желаещи единствено спокойствието си

--------------------------------------------------------
Публикувано 13.09.01 12:11



За мене лично е особено важно и крайно безкрайно (дилемата иде от там, дали аз съм крайна или безкрайна - брей че неподходящи думи)приятно да бъда в клуб БЕЗ модератор.

Подчертавам: основната ценност на този клуб за мене е ТОЧНО липсата на модератор, възможността да допуснем и практически докажем, че такъв е излишен, че от съдържанието на книжките които четем по нещичко във нас остава ... че живота е училище, а не библиотека ... Хората най вече за това са хора, а не ангели небесни ... случва се човек да се изцапа, случва се и цял живот в мръсотията да се въргаля, хлопвайки вратата под носа му ... какво променяме? - оставаме чистички?, ако сме чистници на място , а ние СМЕ с такива претенции, просто ... бавно(или не), търпеливо(или не), но постоянно! и неотменно! всеки според времето, мястото, желанието и пр. си ... чистим! единствения начин и за себе си ... и за децата си нещо полезно да направим.

Тук съм от половин година и това е за мен поне основен ескперимент ... ако можем виртуално, на игра, да го ... отрепетираме ... значи можем някога и реално ... да го живеем

И ТОЧНО СЕГА! незнам колко лимит има още тая планета, на колко още може да се разцепи, колко още колци могат да се забият ... света е като зелка СЕГА ... единственото в което взимам участие е ... ЕДИНЕНИЕ





-------



Тема Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 22:53



Сега - значи идеята е като идваме тук да споделяме лични впечатления от живота, житейска психология (това Ариела го е чела и преди, както и другите). Идеята още е да намерим съчувствие (надежда или опровержение), и да обсъждаме разни неща, които ни вълнуват от ежедневието (къде любителски от опит, къде по-професионално), да получим странично мнение за споделените обстоятелства по Човешки. Не с мулешки философии (абстрахирай се от миналите му коментари за мен лично защото те са частен случай), не със 15 страници спам, и не с подигравки.
Защото всеки идва тук да сподели и да бъде чут и разбран. Ако не в риъл лайфа, поне тук. Защото непознавайки се (до голяма степен все пак) и бидейки анонимни (регнат ник не означава данните от паспорта), успяваме да споделим каквото истински ни вълнува или ни тежи. Един от най-пресните примери - Жожото, тоест jj. Има и много други от миналото, включително и аз.

Това за снимки, цвят на коса, 32 зъба в изрядно състояние, хубав задник и панделки в косата го забрави. Няма го това изискване тук. И това е целта. Да идва отвътре, без фалш и лустро.

Нямаше те да видиш нещата допреди 6 седмици.
Друго нямам какво да кажа, освен да изровя стари теми.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 28.01.02 22:55.



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Ariella]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:58



остава да се досетиш, че на мене трудно нещо се внушава - освен сензитивност за марката и количественото съотношение джин и тоник ... съм абс. кютюк

за какво използват психолозите властта си?
за да скочат първи в капана?!?

на знам аз - опазил ме господ досега ... ма знае ли човек - като е станало дума ... може и да ми е от полза - просвети ме



Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 23:03



ВИ, въпроса на Омег@ беше абстрактен..



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 23:10



точно днес надавах вой срещу алкохолизма, и ти ме караш да призная, че съм джинопиец?!

за другото..защо ще го е страх някой, че разбираш мислите и мотивите му, ако е искрен и не крие и не лъже??

властта на психолога е толкова голяма, колкото му я даде самият клиент, или който и да е..а страхът от психолога понякога му дава власт по- голяма, отколкото е полезно, и в редки случаи, надявам се, тази власт може да бъде употребена не за добро..
та в този ред на мисли- теб няма защо да те е страх ни от психолог, ни от никой..



Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:12



хм,
Муле не съм чела ... някога преди много месеци, колкото да имам впечатление ... ми не ме заговори, не ме развълнува - тогава

мое впечатление си е, че например Сърч. известно време се държеше мулеподобно ... пък и други някои - и какво?!?

за мен не е достатъчна причина.

като пишем, все по нещо и казваме ... и като четем все нещо прочитаме - според търсенето и предлагането - това е

не може отвътре да ти дойде мерак за пускане на кепенците ... пък било и по определен моден модел ... че може е ясно - и какво?!
ами има нещо вътре ... като му пуснеш кепенците - по малко ли ще боли, по рядко ... по дълго ще живеем ... по-добре какво?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.