Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Психология на психолога ...  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:34



моля, обяснете ми с думи прости ... за какво иде реч?

кажете, какво търсите/очаквате/намирате идвайки в този клуб?



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано28.01.02 22:41



Аз търся и намирам в тоя клуб разни хора дето се мислят за психолози. Ама мноо интересно. Начи има хора де то се мислят за психолози. Аз много ги ценя тия хора, хи хи. Те не могат да осъзнаят колко ги ценя...



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:43



преди време в астрология стана дума ... имаше предложение за избиране на модератор ... вие сте напреднали - бравос - имате си модератор , сега и граници ще пускате ... ми ашколсун!

защо не се регистрират някои хора ... можеш да научиш само ако наистина искаш да знаеш ... и само от тях - направо ме разбихте днеска ... експеримента е супер ... толкоз! - докато е експеримент ... какво предстои?!?
след
модератор
. ограничение за нерегистрирани
. ограничение за регистрирани в лилаво(примерно)
. изискване за поместване на снимка
. ограничение за снимка в гиф формат
. изискване на снимката да е естествения цвят на косата(примерно)....

освестете се !

или верно сте зле? ...
такова нещо имах впредвид като говорех за 12 и 9 домци ВИ.



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 22:46



знаеш ли какво ми хрумна, още докато четях заглавието на темата ти??
че повечето хора мразят психолозите, защото им се струва, че те виждат в душата им и че пред тях са голи и беззащитни..трудно е да скриеш нещо от тях или да ги излъжеш..
психолог = опасен човек

и знаеш ли кое е най- интересното??
познай..познай де...

интересното е, че този страх не е лишен от основания..

ако ти хрумва сега да говорим за властта на психолога и за какво се използва тя.....значи съм ти внушила мисъл..



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:51



копирам ви нещо дето навремето писах в астрология - ако можете да носите - взимайте ... или пък си се лекувайте - ваша си работа ... сега вероятно малко по иначе бих се формулирала ... ама верно нема да си троша ноктите за желаещи единствено спокойствието си

--------------------------------------------------------
Публикувано 13.09.01 12:11



За мене лично е особено важно и крайно безкрайно (дилемата иде от там, дали аз съм крайна или безкрайна - брей че неподходящи думи)приятно да бъда в клуб БЕЗ модератор.

Подчертавам: основната ценност на този клуб за мене е ТОЧНО липсата на модератор, възможността да допуснем и практически докажем, че такъв е излишен, че от съдържанието на книжките които четем по нещичко във нас остава ... че живота е училище, а не библиотека ... Хората най вече за това са хора, а не ангели небесни ... случва се човек да се изцапа, случва се и цял живот в мръсотията да се въргаля, хлопвайки вратата под носа му ... какво променяме? - оставаме чистички?, ако сме чистници на място , а ние СМЕ с такива претенции, просто ... бавно(или не), търпеливо(или не), но постоянно! и неотменно! всеки според времето, мястото, желанието и пр. си ... чистим! единствения начин и за себе си ... и за децата си нещо полезно да направим.

Тук съм от половин година и това е за мен поне основен ескперимент ... ако можем виртуално, на игра, да го ... отрепетираме ... значи можем някога и реално ... да го живеем

И ТОЧНО СЕГА! незнам колко лимит има още тая планета, на колко още може да се разцепи, колко още колци могат да се забият ... света е като зелка СЕГА ... единственото в което взимам участие е ... ЕДИНЕНИЕ





-------



Тема Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 22:53



Сега - значи идеята е като идваме тук да споделяме лични впечатления от живота, житейска психология (това Ариела го е чела и преди, както и другите). Идеята още е да намерим съчувствие (надежда или опровержение), и да обсъждаме разни неща, които ни вълнуват от ежедневието (къде любителски от опит, къде по-професионално), да получим странично мнение за споделените обстоятелства по Човешки. Не с мулешки философии (абстрахирай се от миналите му коментари за мен лично защото те са частен случай), не със 15 страници спам, и не с подигравки.
Защото всеки идва тук да сподели и да бъде чут и разбран. Ако не в риъл лайфа, поне тук. Защото непознавайки се (до голяма степен все пак) и бидейки анонимни (регнат ник не означава данните от паспорта), успяваме да споделим каквото истински ни вълнува или ни тежи. Един от най-пресните примери - Жожото, тоест jj. Има и много други от миналото, включително и аз.

Това за снимки, цвят на коса, 32 зъба в изрядно състояние, хубав задник и панделки в косата го забрави. Няма го това изискване тук. И това е целта. Да идва отвътре, без фалш и лустро.

Нямаше те да видиш нещата допреди 6 седмици.
Друго нямам какво да кажа, освен да изровя стари теми.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 28.01.02 22:55.



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Ariella]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 22:58



остава да се досетиш, че на мене трудно нещо се внушава - освен сензитивност за марката и количественото съотношение джин и тоник ... съм абс. кютюк

за какво използват психолозите властта си?
за да скочат първи в капана?!?

на знам аз - опазил ме господ досега ... ма знае ли човек - като е станало дума ... може и да ми е от полза - просвети ме



Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 23:03



ВИ, въпроса на Омег@ беше абстрактен..



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 23:10



точно днес надавах вой срещу алкохолизма, и ти ме караш да призная, че съм джинопиец?!

за другото..защо ще го е страх някой, че разбираш мислите и мотивите му, ако е искрен и не крие и не лъже??

властта на психолога е толкова голяма, колкото му я даде самият клиент, или който и да е..а страхът от психолога понякога му дава власт по- голяма, отколкото е полезно, и в редки случаи, надявам се, тази власт може да бъде употребена не за добро..
та в този ред на мисли- теб няма защо да те е страх ни от психолог, ни от никой..



Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:12



хм,
Муле не съм чела ... някога преди много месеци, колкото да имам впечатление ... ми не ме заговори, не ме развълнува - тогава

мое впечатление си е, че например Сърч. известно време се държеше мулеподобно ... пък и други някои - и какво?!?

за мен не е достатъчна причина.

като пишем, все по нещо и казваме ... и като четем все нещо прочитаме - според търсенето и предлагането - това е

не може отвътре да ти дойде мерак за пускане на кепенците ... пък било и по определен моден модел ... че може е ясно - и какво?!
ами има нещо вътре ... като му пуснеш кепенците - по малко ли ще боли, по рядко ... по дълго ще живеем ... по-добре какво?!?



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Ariella]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:14



абе попритесних се - ама наздраве 1:3 с мнооооого лимон.



Тема Re: Айййййй!нови [re: Ariella]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:18



сюрреалистичен направо,

тя е лудичка милата, лудичка ... ама от кротките (аз де)





Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 23:37



от толкова приказки- огладнях..отивам да вечерям..
какво ще кажеш за:
кюфтета на скара с гарнитура- царска туршия..и всичко това направено от Мамаааа....точи слюнки сега..



Тема Re: Айййййй!нови [re: Ariella]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:38



садистка ... е това е психовласт и злоупотреба ...



Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 23:42



Преди много месеци и аз съм го чела Му-то. Тогава беше по-интересен, сравнително. Много сравнително
Каква по-достатъчна причина бих имала, бидейки в този клуб от две години, виждайки публикувани интимни кю-логове и теми със заглавие "Админитеееееее!" - за да бъдат изтрити?
Няма да доказвам нищо. Историята помни.
Ако "му пуснеш кепенците" ще има култура на поведение и отношение, и донякъде отговорност за написаното, без да има строги ограничения на изразяване (в зависимост от модератора предполагам). Поне до някаква степен. Тоест, когато някой каже "еба си майката" или наругае други по подобен начин, когато това не е лично, персонално, злобно, или обидно (пример - сюрреалистична "ругатня" в темата на цветенце), тогава няма абсолютно никакъв проблем. Въпросът е в обратното. И то може да се изразява не чрез експлицитни ругатни и обиди, а и по-интелигентно - чрез имплицитни, което боли повече ако човекът е с достатъчно добра "Дали"-настройка
Ето значи - колкото и сюрреалистична да е твоята по-горна тема, верно сме зле.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 23:43



Мммммм... Тя Ариела и на мен го прилага това... с туршията и кюфтетата...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано28.01.02 23:54



а с печена тиква правила ли ти го е ?!?
отвратително племе ... толкоз менеподобно, чеее



Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 23:58



Мне... не с печена тиква, ама ми го прави веднъж с едни сарми с кисело зеле.... уфффффффф!... Почти се разболях...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано29.01.02 00:01



зле сме ... ама гаранция ше се оправим

едно е факт - биват лишавани хора от достъп - няма основание ... няма разумно такова ... му-щината си е част от пейзажа ... не сме в родилно отделение ... възрастни хора, решаващи кого, колко, как ... да четат, пишат - съзнателно отрязващи жицата - тъжно е ... да не кажа друга дума

НЕ СТЕ ПРАВИ - точка

ако му пуснеш кепенците - живееш в нереален свят ...

само отваряйки кепенците знаеш къде се намираш ... носиш действителна отговорност в тоя свят

Редактирано от Omeg@ на 29.01.02 00:06.



Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.01.02 00:06



ама аз съвсем сериозно си хапнах....няма майтап..3 кюфтта са това!!всичко е домашно..няма "луда крава", няма нищо..комбинацията телешко/ свинско е точно 2/1 в полза на телешкото..няма и мазнини почти, лука е незабележим, с много подправки (български, Омег@)..туршията е нарязана артистично и хрупка..доставя радост и за окото и за стомаха..защото е толкова разноцветна..и въобще..сега съм- Блажена Ариела..

така спокойно мога да откарам до 4-5 сутринта..
хайде в чата, а??



Тема Re: Айййййй!нови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 00:09



Хората, които не желаят да се регистрират, не дават ясна причина. Причината, досега която съм чула е: "Няма да се регвам щото не искам, принципно положение".
Тези хора не са Лишавани от достъп (не им се забранява нищо)! Те сами се лишават, защото регването няма нищо лично, а само предполага отговорност до някаква степен и улеснява контрола върху спама. Няма повече да пиша за това, че се повтарям...

ОК, не сме прави Кривнали сме се като ... кривата круша Подкрушието... има такъв уебсайт... много готин

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Айййййй!нови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.01.02 00:15



храната е като любовта, ВИ..умението да приготовляваш храната и да и се наслаждаваш след това показва и отношението на човека към любовта (и секса)..
да не говорим колко е полезно за самоуважението да се поглезим малко - сами себе си..



Тема Re: Айййййй!нови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 00:26



Да... вярно е. Вчера готвих едно пиле с пълнеж... Май се престарах, твърде вкусно беше... :-)
Обаче по книжките пише - "Ако ще правите секс, яжте нещо леко"... Щото после на пълен стомах... не си е работа
Индийско орехче... испанска муха... афродизиаци...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано29.01.02 00:37



спомена се снимка в Gif format! може би, защото позволява анимация, не е статичен jpg!

а едно време индиаците са се страхували да не ги заснемат, че ще им залепне духа за снимката, и ще останат бездуховни, или нещо такова...


а като чуя за модератори напоследък, се сещам за много вожд, малко индианец, май в момента има толкова потребители модератори, колкото и немодератори...



Тема Re: Статистиката ...нови [re: Kpъr]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано29.01.02 01:15



... към момента на този постинг е :
73 модератори.
8561 регистрирани потребители.

Ако всеки модератор броиш за 100 юзера - определено си прав !
Аз обаче твърдя, че все още индианците са си повече ...


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Статистиката ...нови [re: LeoS]  
Автор Kpъr ()
Публикувано29.01.02 01:24



да, бе да!!!

и това не са потребители и на пощата и чата само ???

а има и модератори от други адреси, примерно от технолинка...



Тема Re: Статистиката ...нови [re: Kpъr]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано29.01.02 01:40



Разбира се, че това са само регистрирани потребители в клубовете !
Пощата и лафчето са в други статистики.
"Чужди" модератори има само двама и те не са в тази бройка.
Всъщност единия (на клуб "Попитайте Първанов") вече отпадна ...

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Статистиката ...нови [re: LeoS]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 01:42



А! Браво! Той ми беше любимец

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано29.01.02 08:34



Бла бла ... пацифистите ще ни спасят от Хитлер ... ей така е било преди втората световна. Питай Чембърлейн.

*


Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Well]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано29.01.02 10:32



и като се скатаеш с няколко гаджета в бункера - ще те подмине Хитлер



Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано29.01.02 11:03



"Няма да се регвам щото не искам, принципно положение".
поне за мен е израз, който мога известно време да респектирам ...

биват лишавани ... и такива, които нямат принципи ... и такива, имащи нужда от помощ ... и ... и ... и...

остава да видим и къде? се намираме

отдел:"Хуманитарни науки"
клуб :"Психология"

това място не трябва да може да бъде затворено
от едното вътрешно чувство за отговорност - принципност

допада ви или не - имаме групичка ... дузина и кусур хора, подслонили се тук ... чудесно! - и? ... ма това си е проблем на тия хора и дир-политика

спама е интернационален проблем - кой друг, бе джанъм, го решава така - историческите(да не кажа психарските) решения на
клуб "Психология" ... бравос - чистичко, спретнато, уютно ... само Вивалди и рози ... и като се събудим?!?

... дълъг е разговора по 6/12дом ... почти не съм влизала тук ... преди всичко от респект - хората се занимават със сериозни проблеми и въпроси ... от една страна ... и от друга - те тая тема, дето виртуално още по-трудно се бистри(отделно че никой и не помисля да я бистри)

това дотук ВИ ... далеч не само към тебе

понеже си падаш по Лиз Грийн - на времето в курса при една нейна последователка ... като стана дума за Луна в1 - думите и бяха:
"...тези хора правят нещо ... без никаква връзка, без мотив без обяснение - просто ей така ... да се търси логика ... ", казвах ти и че от 15 години живея с две бройки такива - та сети се сама каква ми е веселба - да чета спретнати изречения от рода на ..."хората не дават ясна причина"...



Тема Re: Я се чуйтенови [re: Omeg@]  
Автор Ariella ()
Публикувано29.01.02 14:16



Омег@, хабиш си думите..
Постепенно ще разбереш, че тук не е важно на чия страна е правото, а на чия страна е силата..И кой е по- умел манипулатор, като манипулацията се извършва на бележки и кю-та..
част от хората се манипулират по полов признак, ако ме разбираш..но да си чула някой да се е оплакал от сексизъм??мнеее...важното е фабриката за илюзии да работи на пълна мощност, както казва Графа..

Та както са казали по- мъдрите от нас:
"Не хвърляйте бисерите си на свинете, защото ще ги стъпчат, а после ще се обърнат и ще ви разкъсат.."



Тема Re: Психология на психолога ...нови [re: Omeg@]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано29.01.02 19:33



А ти какво предлагаш ? Да напердаша Мулето и другите лигльовци и да им кажа че ай са се издрискали пак тук и ще им потроша кокалите ли ?
Сигурно не разбираш ситуацията. А ако я разбираш, само ще ти кажа че хората идващи тук създават стила на това място. И те решават как ще изглежда то. И когато тук влизаха шепа дрисльовци и омацваха всичко, много от посещаващите това място загубиха желание да идват. Ти с радост ли би ровила сред камара боклуци за шепа храна ? Щото аз ще си потърся храна другаде. Така беше. Но бях упорит, защото си харесвах мястото и се борих да го почистя въпреки стомашното разстройство на случайните минувачи. И не бях сам. Сега си е добре. И пак се чудя, защо се връзвам да пиша повече по тази тема ? Млъквам.

*


Тема Re: Я се чуйтенови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 22:02



Определено отхвърлям това за бележките и кютата, защото струва ми се това е, което намекваш! Това не е мой монопол! Но има и такива, които го правят.


What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 29.01.02 22:05.



Тема Re: Я се чуйтенови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 22:04



Ха! Намери какво да кажеш! Има и други неща... не само Луната в първи :-))) Гледай цялата картинка, най-вече слънчевия знак. Ако искаш де. Или ще ти дам още книжки на Лиз да почетеш. Ако искаш де.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор zig_mund (sersemin)
Публикувано29.01.02 22:08



wi kude e kupona molia te kaji da idvam



Тема Re: Я се чуйтенови [re: zig_mund]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 22:11



Засега е тук Но може и да има купон в чата, знам ли...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Omeg@ ()
Публикувано29.01.02 23:06



Ха! Намери какво да кажеш! Има и други неща... не само Луната в първи :-))) Гледай цялата картинка, най-вече слънчевия знак. Ако искаш де. Или ще ти дам още книжки на Лиз да почетеш. Ако искаш де.

-------

трогателно поредно доказателство ...

за протокола: бих вероятно погледнала и цялото, ако освен да ме приканваш ми и позволиш да го направя - то си е ти е право; лично аз точно 2(два) пъти те поканвах да го сториш ...

§. при първия - да ми пуснеш данните си на бележка и да кажеш дали искаш моите ... мълчание (вероятно много логично обосновано)

§. при втория - в отговор на твое: "тва ми е тук, онова там" , казах че предпочитам да гледам цялото...

трети нема нито ще има

а Луната си остава съществена част от х-па ... смисъла от диалог с точно такава Луна ... относителен, за мен безинтересен - аз просто си го мога.

толкоз.



Тема Re: Я се чуйтенови [re: Omeg@]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано29.01.02 23:11



Добре. Мен това ме удовлетворява.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 01:01



ВИ..пак лъжеш бе ВИ..лъжеш най- безочливо и осъзнато!!
как не те е срам поне от мен??айде, другите не те познават..ама пред мен не минават вече тия дребни хитринки..
когато само преди няколко месеца 4еНе искаше да те сваля от модераторския пост поради некадърност- ти чии уши проглуши на бележки и кю с оплакванията си от нея??..моите..та чак разбрах за *********************..и тогава ми светна сигналната лампичка ОПААаа..гнила работа е тази- както сега злослови срещу 4еНе - утре така ще говори зад моя гръб..и познах, нали ВИ..получих по погрешка една бележка, която ти беше написала до друг и в която ставаше въпрос за мен..познавам те ВИ..не е трудно..всичко е елементарно..
казах си обаче- всеки има право да е жалък, нека все пак поддържаме някаква комуникация, та дори и най- повърхностната да е..
къде отиде уважението ми към теб ли??
още ли се питаш????
успя на времето с умело разиграна безпомощност и истерични кризи да предизвикаш съчувствието ми и да те защитавам от 4еНе и другите..
обаче вече няма как , щото ми се гади вече..
пак ти казвам- всеки има право да си бъде жалък колкото си иска и да си стиска малкия смисъл на живота, та дори и той да е- модераторство в клуб "Психология", обаче не и когато става въпрос за човешките права!!!всеки има право да влиза и пише и чете в този клуб..всеки има право и да греши и да пуска спам , ако иска..за нарушителите си има и наказания- триене от модератори..
знам че ти е нужно да си елитарна..
нуждата на малкия човек да се направи велик и значим отвън навътре..

още ли не разбираш..
има ли надежда някога да разбереш??

*този постинг беше изтрит веднъж, защото съдържал лични данни...е, аз ги изтрих и замених със звездички..макар че откъде щях да знам тези данни, ако някой не ми ги беше казал??
сега вече нямаш оправдания ако го изтриеш, нали ВИ??
още повече, че си е самата гола истина..




Тема Re: Я се чуйтенови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 01:37



Говориш за неща от лятото миналата година. Злословене наричаш споделянето. Виж колко си ядосана.
Добре. Вярно е, че с Чене не винаги сме били съюзници, и това се знае от всички. В момента тя предпочита клубът да е затворен. Затова ли се ядосваш? Клубът ли е важен за теб наистина или... това е удобен случай да си кажем какво сме си споделяли?
По отношение на споделяне на неща за други никове, които се е случило да съм разбрала, ще си замълча тактично. Защото няма да напиша тук хората, за които знам по нещо от теб, или как работи разпространяването на "тайни" неща. Няма смисъл. Защо да го правя? Това не ми дава никакво удоволствие. Дори и намек няма да направя. Нито ще споменавам чужди мнения.

За бележката, която ти получи по погрешка, това знаеш какво беше. Ако трябва, ще призова човекът, до който беше, за да определи дали това беше говорене зад гърба ти или нещо друго. Не съдържаше обида, това го знаеш. Въпросът е, дали можеш да се смееш. Но ако искаш, това може да се сравни с това, което ти си говорила зад гърба ми, но аз не съм се впечатлила изобщо.

Досега обаче, не ми се е случвало да публикувам лична кореспонденция, както ти направи с моята бележка до теб в темата ти за регистрирания достъп. Както и да е.

"Безпомощност и истерични кризи"... Имала съм съмнения относно клуба, да. Тогава ти ми задаваше въпроси. Винаги отговарям когато ме питат. Какво каза за психолозите? Че са манипулатори? Значи ти си ме манипулирала?
Относно справедливостта, относно каквото и да е. Наричай го както искаш. Споделяла съм някои от тях с теб. Това беше миналото лято. Много вода изтече оттогава.
А ти ми каза, че бъркам в преценките си за хората, така както вчера го написа и тук в клуба до друг. Всички ние ли бъркаме или...?

Благодаря, че заличи личните данни със звездички. Все пак не е редно други да пострадат от желанието за лично отмъщение.

И на мен отдавна ми светна лампичката... но не желая да разкривам повече. Ще спра дотук. Не мисля, че трябва да отговарям на провокациите с провокации, или на злото със зло, нито да съм по този начин дребнава. А има какво да кажа. Но няма.

"Всеки има право да греши" - да. Но спамът се ограничава и затварянето на клуб е също избор на модератора, въпреки че се прави от админите.

Не настоявам да ме уважаваш. Но не очаквай уважение от мен. Не че те интересува де.
Извън личните неща и клюки, в каквито без съмнение повечето обикновени юзери са били или са въвлечени, ставаше дума за клуба, ако забрави. А не за междуличностни битки.

По-горе споменах, че не съм въздействала пряко върху юзер да ме подкрепя чрез никакви други средства освен постинги в клуба. С изключение на няколко благодарности пост фактум.

Желанието ти да ме компрометираш е забележително.
Благодаря.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 30.01.02 01:40.



Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 01:47



преди малко на кю звучеше по друг начин..и в трите бележки които ми написа- също..казах ти и там..само веднъж съм допуснала грешката да говоря за друг човек и след това съм му се извинила..и съм си взела поука..недей да манипулираш И с това , като говориш с недомлъвки..
казах ти и на кю преди малко- там общувам с хората, които са ми приятели, така че, не ми пиши повече там, ок??
с теб вече ще разговарям само тук..ако се наложи..
нямам какво повече да ти кажа ..



Тема Re: Я се чуйтенови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 01:52



Е... Така както го казваш, хората биха си помислили, че кой знае как съм звучала - казах ти какво смятам да напиша, по-точно какво не. И те помолих да заличиш личните данни (и бележките бяха точно за това!), за което ти благодарих. (Жалко. Този път нищо за Чене).
Какво повече искаш, да му се не види? Искаш кръв да се лее :-) Пълнолунието вчера беше в знака на Лъва. :-)

И аз нямам какво повече да ти кажа. Поне за това се разбираме :-)

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 02:08



трябва ли да пускам тук кю- логове, за да видят хората как звучиш там и как- тук??не, нали??аз си те познавам..не вярвам да няма и други като мен...
който има очи- ще види..
не че очаквам да ми благодариш, но виждам, че имаш напредък и по въпроса за паническите отговори..

ок..



Тема Re: Я се чуйтенови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 02:13



Ариела, логовете от преди малко - в тях няма нищо за криене освен няколко имена и лични нещица. Както и моят ник на кю.
Добре. Ще ги пусна лично на Чене ако държиш, и на всеки, който се поинтересува да ми пише.

ПС - като разбира се ще залича имената.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 30.01.02 02:14.



Тема Re: Я се чуйтенови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 02:39



ВИ..не знам за кой път ти го повтарям вече- прави каквото знаеш и не ме занимавай с глупости..
ако мислиш, че ще ти помогнат с нещо логовете- пусни ги..но нека да са целите и ги пусни тук..защото ти нямам доверие и не знам иначе какво ще "редактираш"..

щом си решила да се излагаш- на мен ще ми е интересно да ти гледам сеира..



Тема Права си!нови [re: Omeg@]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано30.01.02 19:20



И аз се чудя, к’во търсим тук ние двамата!
С прости думи?
Да!
ама,
всъщност
Не!

Ясно сега?

Или искаш да ми обясниш,
к’во е софизъм?__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.