Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано28.01.02 19:09



Проблема със спазването на уговорката е, че после и да искаме пак - няма да има вече. Админите така рекоха. Кво да правим ?

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 19:17



гласуване ли??не ме разсмивай!!
гласуването ще е като по времето на Тато..който е неудовен, се отстранява- обявява се за "нередовен", например..колебаещите се се стимулират с "кебапчета"..99,9% изборна победа..

това гласуване не е според правилата, но нищо вече не ме учудва, щом е намесена "хунтата"..

виждам, че си се разписал по темата..мноо си плодовит, но ако нямаш какво друго да кажеш, разбрахме те, ..всички..няма нужда от повече..



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано28.01.02 19:55



Ми сори де ... направих възможното ... само се надявам това което обсъждахме да е маловажно.

*


Тема Относно Муленови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 21:31



От Муле не ме е страх. Няма какво да ме е страх. Той каза каквото имаше да казва. Аз избрах да не му отговарям, и причината съм я писала поне в два клуба. Въпросът беше, че ако мнозинството тук го харесваха (също и другият спам на два пъти по около и над 10 страници, който НЕ беше от него), щяха да гласуват против.
Смятам, че мнозинството беше прилично.
Абсолютна хармония не може да има, но може да има оптимална. Не говорех за абсолютна. Смятам, че постигнахме оптималната за последните шест седмици. Надявам се си успяла да наваксаш с четенето, и си забелязала коренната промяна.
Един модератор лесно може да се справи с "един луд юзър" ако е регистриран. Ако не е, цял Дир трябва да се справя с него.

Нито те обвинявам във враждебност, нито съм ти казала да "се изнасяш" от клуба. Напротив даже, писах ти, че ти си в правото си, както и всеки друг тук, да повдигнеш въпроса тук.

Писах също, че не го повдигнах в клуба, а пред Дира (въпросът де ).

Този клуб не е мой, а на юзерите. Решението беше взето демократично.

Ако трябва, ще се гласува наново.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 21:34



Права си. Ще поставя въпроса пред админите.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Относно Муленови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 21:50



добре..пак ще обяснявам..то се е видяло..поне да ми плащаха за това!!

ние гласувахме за ВРЕМЕННО ограничение..затова и резултата беше такъв :

10 - твърдо за ВРЕМЕННО ограничение
7 - твърдо ПРОТИВ временно ограничение
3- за ограничение при единственото условие- ако е ВРЕМЕННО + още един в тази графа, чието мнение не беше зачетено..

ВИ, не ме разочаровай..нали можеш да броиш до 11??

мислиш ли, че ако тогава гласувахме за ПОСТОЯННО ограничение резултата щеше да е същият??мнеее..

за другите "приказки" по постинга ти- чувала съм ги десетки пъти..толкова често, че за мен вече са като шума на листата..не означават НИЩО!!
аз гледам делата, а според тях, манипулацията е много грозно нещо, скъпа наша ВИ..

П.С. а ако все пак наложиш ново гласуване- как ще гласуват нерегистрираните??



Тема Re: Относно Муленови [re: Ariella]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано28.01.02 22:00



Трима гласуваха за ограничението ако е временно. А не десет. Слагаш и Вълка - четири. Навремето аз не го сложих, но добре.
Десетте гласуваха ясно "за".
Нека същите тези десет дойдат тук, и потвърдят за какво точно гласуваХА тогава.
Сега - може да е различно. Но тогава - не мисля.
Прави впечатление, че единствена ти досега инициираш повторно гласуване.
Наистина ли не виждаш разликата в качеството на постингите и отношението към клуба?
Както и да е, сега поне имаме база за сравнение, от която можем да правим заключения.

Ако има ново гласуване нерегнатите просто няма как да гласуват. Те са засега само двама - Оптимиста и Сийкър. Двама, които и на мен много ми липсват.

Кажи, Ариела, какъв е техният аргумент?
"Няма да се регистрирам. Просто принцип" ?

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Относно Муленови [re: BИ]  
Автор Ariella ()
Публикувано28.01.02 22:19



вече сериозно започвам да се съмнявам в способността ти да мислиш..погледни пак темата "Референдум" и виж за какво гласувахме- а именно за ВРЕМЕННО ограничение..

а ако те интересува мнението на Оптимист и Сийкър- ще трябва да си ги питаш сама..сигурна съм, че ще намериш някакъв начин да говориш с тях, след като по твоя инициатива им беше отрязан достъпа до клуба..

и не се залъгвай- няма зависимост между повишеното качество на постингите и ограничението на регистрацията..връзката е, че МУЛЕ направи страхотна реклама на клуба и тук се напълни с нови хора..иначе преди това Уел пускаше по един постинг на стари теми, за да отчита дейност, а и за да се преборим с конкуренцията на "Психоанализата.."..някои помним дълго..сигурна съм, че и ти си така..



Тема Eдно си баба знае...нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано28.01.02 22:46



...едно си бае!

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор BлaK (непознат )
Публикувано29.01.02 07:48



Уел, не те ли смущава думата "ограничен"??
Не си ли се замислял, че след ограниченията следва израждането??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.