Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 23:14



...да разбрах те...,разбрах те добре...,за теб мнението на тези,които не си одобрил не те интересува....,то априори не може да бъде прието...е, ще те зарадвам...,тъй като днес си наваксах за всичките седмици,в които само четях и от време на време си говорех сама в клуба ви...,се чувствам в правото си да гласувам и да остана ако атмосферата ми хареса....не заради спамове и нерегистрирани,а заради вашето отношение....,а пък ако наредиш мога и да не гласувам...така и така вече никакво желание нямам да стоя тук...,много е "дружеска" атмосферата за мен...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 23:17



Де го чукаш, де се пука, а ? То насила не става. Като ти е мерак да ни обябяваш за вещици, такива ще сме си за теб. А аз бях добронамерен до последно към теб. И сег съм де, но разбирам че за теб съм зло някакво. Вярвай си. Не ми пречиш. Жалко де.

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 23:34



...ами аз защо ли не я забелязах тази добронамереност...сигурно на друга вълна си ми я изпратил...,ами защо не надникнеш в темата "музика" и да ми кажеш с какво заслужих грубиянското отношение на jj в първия в живота ми отговор ,който получавам от него...,сигурно това влиза в добронамереността и добрия тон на клуба...
...ама какво ли се обяснявам...прави сте,...вие винаги сте прави....



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 23:36



може би, защото става дума за музика,

това не е добронамереност,

а хармония, и дисхармония...

а като търсиш добро, намираш понякога друго...
лошонамереност!

не се отчайвай :)

тука всички са добри по душа,
просто си играят децата...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 23:39



jj май е меломан :-) И затова не може да приеме мнението ти.
То по принцип -маните са така... :-) Горещят се. Явно е и в други теми.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Kpъr]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 23:44



...благодаря ти за успокоението...,но държа да чуя лично от Well...,това ли е добрия тон на клуба...,и това ли е прекрасната атмосфера която предлага...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 23:48



Извинявам се за намесата... Но искам да кажа, че и друг път се е случвало, също и на мен. То е че при неадекватни обстоятелства в клуба, хората се ядосват, нервират, и излизат от рамките на добрия тон, който е обикновено присъщ за тях. И jj така, струва ми се. Не се впечатлявай особено. Не заради каузата, която Уел защитава, а защото и друг път е ставало подобно нещо.
Веднъж щом клубът се върне към нормалните си неща, това ще утихне.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 23:53



А ти вярваш ли, че между мен и jj няма ама нищо общо в повече от между мен и теб ? И дали нямаш трески за дялане, та така странно да ти се нахвърлят ? Не ми хареса поведението му към теб, дори си мислех да се възмътя, но се въздържах, защото реших че си е между вас двамата и черна станция не ви трябва. Не вярвай на впечатленията си. Грешиш понякога, като всички нас. Затова трябва да мислим. Да съзрем истината отвъд емоции и фасади.

*


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Well]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 23:56



хех! Как ще се възмЪтиш?
Майтап бе....

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано30.01.02 23:59



Ми аз на Оро например тия дни му рекох че е пикльо, щото за рождения ден на Ченето й пожела един вид хич да не беше се раждала, разбираш ли . За пръв път съм тъй рязък с някого, и все едно кой е рожденика, просто е безумна идиотщина да се каже такова нещо. Той пък се стресна и рече, че било на майтап... Къв майтап бе, на голото й дупе си беше... Та така. Естествено това се случва. Навсякъде. Не си прави изводи за стила на идващите тук по най-лошите им страни.

*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.