Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Anima (*.*)
Публикувано30.01.02 17:39



Аз съм съгласна ограниченията да отпаднат
не съм го споменала преди от разсеяност,
че съм вярвала мярката да е временна

® Високо да те има, високо застани .... ®


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Kpъr]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано30.01.02 17:45



...е щом мислиш,че клуба е личното пространство на Ви...аз нямам какво да кажа...,освен да напусна това лично пространство...
...а за нарушаването на правата на нерегистрираните нещо да кажеш...?
...в добронамереността ми не се съмнявай...,никой от присъстващите тук (в клуба)не съм обидила,по скоро аз съм обидената...или казала нещо,което не мисля....,просто чувството ми за справедливост е накърнено....не мога да се чувствам уютно...когато по един или друг начин ми се показва,че съм натрапник...и няма място за мен тук...,не виждаш ли ,че се говори само за регистрирани,редовни,нередовни...то може и за да влезеш да въведат необходим брой посещения да си направил...,а то иначе какво...идват разни нередовни...и само смущават обстановката...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Anima]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 17:47



знам...повечето хора вярваха, че мярката е временна..включително и аз..нали заради това е всичко..вяра..да вярваш на нечии приказки в този клуб стана смехотворно май??



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 17:49



ами стой тука, къде тръгна да бягаш! аа....

не си усетила истинското отношение още, това става след много месеци, може би дори повече??



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 17:53



да, обаче ме преброи като "гласувал за временно" само!

а то само с преброяване не става, без да го търся, си спомням какво съм писал преди месец и 1/2 :

"Клуба да е за регистрирани, докато не се регистрира и Мулето",

с идеята, че това можеше да стане и на другия ден? а още не се е случило.
Значи, може заради един човек, и пълната вяра в неговите принципи че никога,
ама никога няма да се регистрира, да се въвежда правило,
заради което нямащи нищо общо с него хора да си имат проблем...

та, в известен смисъл, даже съм гласувал за вечно затворен клуб! поне докато имаме вяра в бога Муле...



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: publika]  
Автор Anima (*.*)
Публикувано30.01.02 17:53



Не мисля, че Ви е такъв човек - сигурна съм, че не приема клуба като
лично пространство...

Сигурна съм, че не би допуснала никой да си тръгне от тук обиден
и наранен.

И още нещо, сигурна съм, че ще промени мнението си по въпроса.
Защото зачита мнението на пишещите в клуба и уважава всички ви.
Убедена съм в това.

® Високо да те има, високо застани .... ®


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Kpъr]  
Автор Ariella ()
Публикувано30.01.02 18:00



прочети пак темата "Референдум"- пуснала съм линк в главната тема и виж за какво си гласувал..ако тогава не си разбрал нещо и си гласувал не за това, за което се е гласувало- проблема не е мой..

а иначе- превъзвеличаването на значимостта на МУЛЕ не мога да го приема по друг начин, освен иронично..

МУЛЕ идеееее....бягайтеее....БАУ !!



Тема Re: Моето скромно мнение....нови [re: Щypчo]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано30.01.02 18:07



Е дано тебе да те чуят - имаш точно коренно противоположен имидж на моя, пък и аз се опитвам да кажа нещо такова, не толкова добронамерено като тебе, но все пак...

Късо съединение. Потрес!


Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Ariella]  
Автор Kpъr ()
Публикувано30.01.02 18:15



ами точно и иронично е написано!

"Подкрепям, но само ако е временно (до регистрацията на Муле)"

е, това съм бил написал! ? май точно си спомням? а мулето не пише тук! това какво значи? че неговото желание да е нерегистриран, е по голямо от това да нахлува в личното пространство на ВИ ?

значи има хора които вярват, че може да имат принципи за едно, и да са безпринципни за друго

все едно, ако си регистриран, значи не желаеш никому да навредиш,
а ако си нерегистриран - си опасен, и може би луд! чета разни мнения, от хора които били говорили и с "Нерегистрирани", и след това ги вкарват всички в графата на "и др."

е, да ама не!
ако спам прави регистриран участник, какво се прави? нищо, просто се трие! спам правиха и други хора по същото време?
Само МУЛЕ-то беше спряно /от правещите спам/ затова и го обсъждаме!

казвал съм го н-пъти, и не мисля че не разбирам защо се гласува - въвеждане на правило заради едни човек! това е!

а отварянето отново на клуба, е заради всички, които искат да пишат както си искат! това не значи, че няма да бъдат изтривани, ако мнението /не Те - хората, а мнението/ го заслужава!

като се предлага правило с/у един, аз съм гласувал с/у него, да, така е, игра е, не съм гласувал сериозно, то даже не си и личи че е така.
това е точно ирония - предлага се - всички с/у един! и аз казвам да.

а има и по добро предложение - всички за един!
/няма да го тълкувам какво значи, всеки да си го разбира както си иска/



Тема Re: Въпрос относно регистрирания достъп..нови [re: Kpъr]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано30.01.02 18:28



Нека да ти обясня.
Факт е, че спамът се появява в повечето случаи от нерегистрирани.
Ти казваш - "Че кво като съм регнат, ей сега мога ако искам да направя спам". Ок. Ама колко регистрирани го правят действително? И то с обем от над 10 страници?
Факт е, че регистрацията прави контролът върху спама по-безболезнен защото се спират юзерски имена, а не IP-та и не се пречи на тези, които ползват същите доставчици.

Муле само по себе си не беше причината. На два пъти имаше поголовен спам, ако помниш, от ранга 10-15 страници, не от Муле. И докато спамът не се появи, Мулето си пишеше ок. Чак като се появи спамът, реших да предложа затварянето на клуба, и наистина да е временно. Ама тия неща ги казах, пък някои хора си повтарят каквото си знаят. Нищо не е последно, ще има гласуване.
Имаше и постинги на недоволни клубари - като се почне "Абе я се разкарай" и ако изтрия обида, после се започват оплаквания и въпроси. Един вика - "Добре, че го изтри" друг вика "Ма ти що триеш, а?"



И това е начинът, по който клубът се изражда с разни "дискусионни" теми, в които се дискутира кой кво казал, изтрил, видял, не видял. Това през изминалите 6 седмици го нямаше.

Можеш да наричаш клуба чиято територия искаш. Това не го прави повече мой.

"Само МУЛЕ-то беше спряно /от правещите спам/ затова и го обсъждаме! "
Е как така? Мислех, че беше тук да видиш - големият спам не беше от Муле, само се случи по същото време.

Не се жалвай, ще имаш възможността да гласуваш сериозно обаче, ако обичаш ТОЯ път

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 30.01.02 18:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.