Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits)
Публикувано21.01.02 09:23



Няма да спорим, че мъжете когато стане въпрос за нежната половинка сме като бикове и бикоборци в желанието да привлечем вниманието й,,, Готови сме на какви ли не маскарлъци и маймунджулуци само и само да отстраним досадния съполов противник...Май ни е наследство от безмозъчните прароднини. И когато успеем - получава се един невероятен феномен - удовлетвореното ни его от завоеванието изведнъж ни изправя пред необходимостта да потърсим съполов индивид... За да си споделим "мъжките" дела... И нежните половинки започват да нервничат, защото мъжете се занимаваме с "глупости"... Хмммм то май се получи продължение на темата на ВИ - какво нящо е туй жувотно човекът...
Ха да си обясним тази наша феноменална МЪЖКА способност...

още един караконджул под ножа...


Тема Re: Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано21.01.02 09:32



ти отговорил ли си си на въпроса какво искат жените в живота?
ако не си да взема да ти кажа а?
отговора на този въпрос е супер!
той е събран в едно изречение.
знаеш ли отговора а?



Тема Re: Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано21.01.02 10:17



Вие мъжете, знаете ли кви пернати жУвотни сте...



Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Re: Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/нови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано21.01.02 11:52



Преди капъл ъф дейс бях в командировка в НТН*, ултра модерна кухненска фабрика.

Срещата бе с техническия директор и след като разгледахме търбусите на километричните им складове, изложбената зала за нови модели, хапнахме лазаня влизам, затварям вратата на кабинета и гледам банер в червено. Най-отгоре, Франсоаз Саган в оригинал (и червено) пише :

Мъжете имат повече проблеми от жените. Сред тях са жените.


*



To wire machines is a job. To connect people is an art.

Тема Re: Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/нови [re: 4eHe]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано21.01.02 12:31



бих допълнил :
проблем имат мъжете които тичат след жените. останалите нямат проблем!
кога жените ще разберете че не сте центъра на вселената?
а?
това че понякога имате разсъдък и действията са ви антилогични едва ли е достаъчно за да сте гениални!
останалото е сивота!



Тема Re: Какво жУвотно сме ние мъжете ,,,/кавър на ВИ/нови [re: caliostro]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано21.01.02 13:02



Предлагам ти да смениш възрастовата група. Така де, деветокласничките са ОК, докато татко й разбере с кого е подменен

Калиостро, драги

Не е необходима да тичаш СЛЕД жени. Защо мислиш Му се ползва с такъв зашеметяващ успех в клубчетата ? Колчем проглаголи за супа, седем от петнайсет се натръшкват по килимчетата.
Кулинарният нагон ! Сто пъти писах, че най-романтичният орган е стомаха и кой ли ме слуша...

В НТН продават 30 000 модула на седмица. Picture the Office : До НР 19" стои НР диджитал кемъра, а през масата - Psion последен модел, който премята инфо Какво искат жените. Това е единствената причина да работите, драги (да пренесем въпроса на Ланселот в Матриархата - ловувате).

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема ОЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits)
Публикувано21.01.02 14:27



Олеле, братя чатъри... Чакайте и сопрете се, че женското войнство ще ни изтълкува неправилно... Имам в предвид това, че макар че ние - мъжките индиви винаги сме готови да извадим томаховките и да забравим приятелството за безценните нежни половинки, когато ги спечелим изпитваме потребността от същото т.нар приятелство, за да можем да продължим съперничеството един пред друг...
Та в контекста на това - нямам ни най-малко намерение да влизам в кървава баня нито с вас, нито с женската половина на клуба, просто искам да обсъдим чисто психологически и праткически потребността и ние мъжете да си имаме свое време извън вниманието към тях, за да си продължим борбата...
Нима не е факт, че нежната част от клуба има време за своите женски работи - поне веднъж в седмицата получават благодатното ни съгласие да се съберат на кафе или да отидат на пикник, без нас, а на нас бедните това право ни се отнемааааааааа... Прав ли съм или не съм....
Иначе мото, което е изтъпанчил ЧЕНЕ е страхотно... Харесва ми... Защото май и в нашето мъжко време жените си присъствуват като необходимо зло... А те сещат ли се за нас...
ИСКАМЕ СИ ПРАВАТАААААААА

още един караконджул под ножа...


Тема Соленки с чаша Pickwick в твоя посоканови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор 4eHe (diverse lot)
Публикувано21.01.02 15:24



Ланселот,
просто имам ентусиазирано отношение (измеримо на това на Ви към джина) към мъже.

При мен има Закон за защита на мъжът, включващ :
- лична стая
- лично време
- лично пространство

и останалите екстри...

за себе си искам същото.

Разбира се, мъжът до мен е далеч повече от интериор

To wire machines is a job. To connect people is an art.


Тема Re: Соленки с чаша Pickwick в твоя посоканови [re: 4eHe]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано21.01.02 15:50



за мъже ли говорите или за бунаци?
жена да ми дава лично време,лична стая.........лично пространство.
божееееее!
вие в кой свят сте а?



Тема Re: ОЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕнови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор ® Anima ® (LoveExpert)
Публикувано21.01.02 16:10



Ланс, ама на някои мъжки индивиди като им се даде свобода,
го тълкуват като незаинтересованост към особите им.

Май се чувствате по-добре с хомот на врата и вечно някой
за нещо да ви ръчка и да ви създава работа, че да се чувствате
полезни с нещо ... иначе се реете като във вакуум и ви е
некомфортно на душата и се чудите кое ви е чоглавото...

Извода - свобода, ама от време на време

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.