Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли в приятелството?нови  
Автор Sense (непознат)
Публикувано17.12.01 02:56



По- специално в това, което се изгражда тук, в клубовете?
Мислите ли, че е възможно да се започват така трайни приятелства.И какво евентуално би им попречило, или би ги развалило?



П.С. И не се опитвайте да ме лъжете, защото ви познавам много добре.



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано17.12.01 05:08



Би ли ми казала виждаш ли разлика в запознанството в някое кафе и това в тукашен клуб? Аз не виждам такава. Но приятел е някой, на когото имаш доверие, доверие само на писма аз не гласувам.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор publika (добронамерена)
Публикувано17.12.01 08:02



...не знам до колко добре ни познаваш,и доколко хората влизат тук за да създават приятелства,но си мисля,че за да установиш дали е истинско приятелството са необходими време и "проверки"...иначе са само приятни познанства,които се движат по епидермиса на живота ни и могат да запълнят някои празноти,но не могат да ни дадат това,което едно истинско приятелство дава



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано17.12.01 09:03



виж, приятелството изобщо, независимо къде и при какви обстоятелства е зародено, е доста трудно формулируемо, то е ...хм.
доста много може да се говори и никога няма да е достатъчно и съвсем точно.
но все пак - приятелството, мисля аз, е чувство и мисъл и действия, насочени в посока откъм нас към този, чийто приятел сме.
в смисъл - щом някой ни е приятел - това се изразява в такива неща, като нашите загриженост и грижа към него. нашите обич, внимание, привързаност, разбиране към него. нашата помощ, когато той има нужда и необходимост от нея. нашите мисли, придружени с действия за това той да се чувства добре.
разбираш ли?
приятелството не е нещо, което ни дават, то е нещо, което ние даваме и така и ние се чувстваме добре.
точно това е нашия дар, всъщност. както и дарът за нас.
дано се изразявам разбрано : )
така че защо чувствата, мислите ни, постъпките ни тук да са по-различни, отколкото някъде другаде?
ти различен човек ли си тук? и ако си различен - какво ти е различното, всъщност? може би - израза. може би това, че всеки, който те е "срещнал" тук има свободата да доизгражда в съзнанието си що за човек си ти.
но това не прави самия тебе по-различен, нали така? ти си си точно същия този човек, който сутрин става от хралупата на раираните си розово-зелени чаршафи, мие си зъбите, почесва се зад ухото... и влиза в своя ден.
нищо повече, нищо по-малко.
твоите чувства, отношение към хората изобщо и в частност са си все същите или поне подчинени на същото това единствено и неповторимо твое лично развитие.
така че дали си станал приятел някому тук, или си го срещнал другаде - според мене няма специално значение.
... прочее бих могла да добавя за себе си - в тези клубове има много и шарен народ.
тук, през годините, аз намерих едни от най-добрите си приятели.
хора, които ми помагат в трудности.
които ме утешават.
с които се смея и се радвам.
които запалват мисли в мене.
които намират множество "защото" на доста мои "защо".
и толкова много още неща...
хора, за които съм горда, че са ме избрали да ми бъдат Приятели.
... а дали и те мислят така за мене - че аз съм техен приятел?
ще трябва някакси да питаш тях : )
бих могла да добавя още - приятелството често пъти е еднопосочно.
но... това е положението...



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 10:54



КАТО НИ ЗНАЕШ защо питаш тогава а?



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Sense]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 16:35



на никой за нищо никога не вярвам.
изобщооооооооо!



Тема Re: а трябванови [re: caliostro]  
Автор ..... ()
Публикувано17.12.01 16:38



а трябва. зящото ако не вярваш, тогава спираш да усещаш. губиш сетивата си за красивото. и за грозното също.



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: caliostro]  
Автор Ariella ()
Публикувано17.12.01 16:39



а на себе си??
и защо не вярваш..мислиш, че всички са шарлатани ли??



Тема а аз се чудехнови [re: .....]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 16:40



защо захарта не е сладка и солта не е солена!
а какво се оказа?
ми имало менте захар човече!!!!!!
сериозно ти казвам



Тема Re: Вярвате ли в приятелството?нови [re: Ariella]  
Автор caliostro (шарлатанин)
Публикувано17.12.01 16:42



е как е а?
не е ли така?
всички не!
но 95%........са по големи от мен дори!
жал ми е за тях......жалллллл




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.