Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я да ви питам  
Автор LA OCTAVA ()
Публикувано17.12.01 18:58



Лудост ли е любовта?Нормална ли е тази любов,в която буквално като в
приказките спираш да се храниш,да спиш,и мислиш за каквото и да било
друго,освен за човека който желаеш?Нормално ли е да не искаш да живееш,
и да си обсебен по-този начин?Лудост ли е хора,кажете?Луд ли съм?



Тема Re: Я да ви питамнови [re: LA OCTAVA]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано17.12.01 21:04



Много ясно че е лудост. Ние нали затуй сме тук. Освен туй не взимаме скъпо.



Тема Re: Я да ви питамнови [re: LA OCTAVA]  
Автор Well (Много му мисля!)
Публикувано17.12.01 22:33



Лудост не. Заблуда е. И емоция. Прекалено много желание на едно място фокусирано, следва неизбежно разочарование по принцип. Хората и така живеят, защото са си живи. Лесно е човек да отдаде целия си живот на една красива емоция. Много е лесно да се отдаде на една мечта за щастие. Просто си е лесно. Иначе казано, почти нищо не пречи. Само дай стимул, тласък, желание, и човек ще стори невъзможното - щом така иска.



Тема Re: Я да ви питамнови [re: LA OCTAVA]  
Автор Ariella ()
Публикувано17.12.01 23:29



спокойно, ще ти мине..всеки го е преживял по няколко пъти (което ще рече да не го "величаеш" кой знае колко това чувство)..
малко хормони, навъзможност за бърза консумация- и готово- става като в "Ромео и Жулиета"..а колко хора се замислят, че ако тези двамцата се бяха взели и народили дечица- само след няколко години тя щеше да му вика- "мухльо", а той на нея- "повлекана"..



Тема Re: Я да ви питамнови [re: Ariella]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано17.12.01 23:39



че тя тази любов само колкото до консумацията ли издържА ?

а после, когато се припознаеш не като млад човек във ваканция, а родител който не може в никое отношение да не си позволява да е луд, то може и да се окаже, че изведнъж се появяват някакви скрити и низки страсти, които колкото по мънички са, толково по-малко се забелязват в началото, разни мисли касаещи липсата на определени качества в половинката, и понеже докато нарастне това негодувание минава време, то става неусетно, и когато е вече проблем, няма връщане назад, и човек направо се чуди как може да е бил толкова заблуден/заслепен досега??? така ли става винаги???



Тема Re: Я да ви питамнови [re: fractal]  
Автор Ariella ()
Публикувано18.12.01 00:05



то не е задължително да си отиде любовта..само "влюбеността"- а точно влюбването е най- честия виновник за някои глупости, които правят хората..ако можех- бих го забранила за хора, които нямат достатъчно зрялост и мъдрост, за да го понесат..особено когато е несподелено, или е последвано от отхвърляне..



пс..а каква е тая "титла" лъжовна, дето си си сложил?!



Тема Re: Я да ви питамнови [re: Ariella]  
Автор fractal (гола вОда)
Публикувано18.12.01 00:18



ами забранения плод, се хапва от най-заблудените...

п.с-то - привличам шарани, мошеник си падам, ще заформя едно сладководно езеро :)



Тема Ludost?нови [re: fractal]  
Автор JASMlN (....me4taia)
Публикувано18.12.01 13:43



Moje i da e ludost.No sladka.i ne e zadaljitelno da otmine s vremeto.Tova za opoznavaneto i krai s me4tite e glupavo.To4no kogato si otminat iliuziite razbira6 istinskite 4uvstva i s priemaneto na drugia nastapva udovolstvieto ot ob6tuvaneto s nego.
Nadiavam se "ludite" da stanem pove4e.

V tvoite misli bavno kra4a



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.